Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Pogoń Szczecin 2016/17


Pogoń Szczecin 2016/17:

Bramkarze:

1. Jakub Słowik (1991), POL, 2015 Jagiellonia Białystok 20-0 1
12. Adrian Henger (1996), POL, 2015 rezerwy 4-0
34. Bartosz Piotrowski (1996), POL, 2015 rezerwy (odszedł w lipcu 2016 do Elany Toruń) 0-0
66. Dawid Kudła (1992), POL, 2013 Zagłębie Sosnowiec 13-0 1

Obrońcy:

2. Cornel Rapa (1990), ROM, 2016 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2016 z wolnego transferu) 24-1 4
3. Jarosław Fojut (1987), POL, 2015 Dundee United 31-2 9 1 1
4. Jakub Czerwiński (1991), POL, 2015 LKS Nieciecza (odszedł w sierpniu 2016 do Legii Warszawa) 7-0 2
15. Hubert Matynia (1995), POL, 2014 rezerwy 13-0
21. Sebastian Rudol (1995), POL, 2012 rezerwy 29-0 5
24. David Niepsuj (1995), POL, 2016 VfL Bochum 13-0 4
25. Jędrzej Kujawa (1998), POL, 2016 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2016 z rezerw) 0-0
26. Sebastian Murawski (1994), POL, 2015 Błękitni Stargard Szczeciński (odszedł w lipcu 2016 do Chrobrego Głogów) 0-0
33. Mateusz Lewandowski (1993), POL, 2015 Virtus Entella (odszedł w lutym 2017 do Śląska Wrocław) 14-0 4
54. Patryk Adamczuk (1997), POL, 2016 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2016 z rezerw) 0-0
56. Jakub Kuzko (1997), POL, 2016 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2016 z rezerw) 0-0
58. Szymon Jopek (1999), POL, 2017 rezerwy (przyszedł w styczniu 2017 z rezerw) 0-0
77. Ricardo Nunes (1986), RPA, 2014 wolny transfer 32-2 6

Pomocnicy:

6. Rafał Murawski (1981), POL, 2014 Lech Poznań 30-7 2
7. Adam Gyurcsó (1991), HUN, 2016 FC Videoton 35-5 4
8. Mate Tsintsadze (1995), GEO, 2017 Dinamo Tbilisi (przyszedł w styczniu 2017 z Dinama Tbilisi) 10-0 3
10. Dawid Kort (1995), POL, 2016 Bytovia Bytów 24-6 2
11. Spas Delev (1989), BUL, 2016 Beroe Stara Zagora 30-4 3
13. Patryk Paczuk (1996), POL, 2017 rezerwy (przyszedł w marcu 2017 z rezerw) 0-0
14. Kamil Drygas (1991), POL, 2016 Zawisza Bydgoszcz 32-3 6
16. Michał Walski (1997), POL, 2013 Stal Mielec (odszedł w sierpniu 2016 do Ruchu Chorzów) 0-0
19. Jakub Piotrowski (1997), POL, 2015 rezerwy (odszedł w lutym 2017 do Stomilu Olsztyn) 4-0
20. Karol Danielak (1991), POL, 2016 Zawisza Bydgoszcz (odszedł w lipcu 2016 do Chrobrego Głogów) 0-0
23. Mateusz Matras (1991), POL, 2014 Piast Gliwice 33-5 4
27. Takafumi Akahoshi (1986), JPN, 2015 FK Ufa (odszedł w styczniu 2017 do FC Ratchaburi) 9-0 2
28. Dawid Zieliński (1996), POL, 2017 rezerwy (przyszedł w styczniu 2017 z rezerw) 0-0
32. Robert Obst (1995), POL, 2015 rezerwy 7-1
55. Sebastian Kowalczyk (1998), POL, 2016 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2016 z rezerw) 5-0
57. Mateusz Bochnak (1998), POL, 2017 rezerwy (przyszedł w maju 2017 z rezerw) 0-0

Napastnicy:

9. Adam Frączczak (1987), POL, 2011 Kotwica Kołobrzeg 31-12 2
17. Nadir Ciftci (1992), TUR, 2017 Celtic Glasgow (przyszedł w lutym 2017 z Celtiku Glasgow) 8-0 1
18. Seiya Kitano (1997), JPN, 2016 rezerwy 18-1 1
22. Gracjan Jaroch (1998), POL, 2016 rezerwy (przyszedł w sierpniu 2016 z rezerw) 0-0
29. Marcin Listkowski (1998), POL, 2015 rezerwy 17-0 2
93. Łukasz Zwoliński (1993), POL, 2014 Górnik Łęczna (odszedł w lutym 2017 do Śląska Wrocław) 20-1 2

Trener: Kazimierz Moskal (1967), POL, 2016 wolny transfer
Asystent trenera: Adam Gołubowski (1981), POL, 2015 wolny transfer
Trener bramkarzy: Boris Pesković (1976), SVK, 2013 wolny transfer
Scout: Edi Andradina (1974), BRA, 2013 piłkarz

Dyrektor sportowy: Maciej Stolarczyk (1972), POL, 2015 wolny transfer
Szef działu młodzieżowego: Łukasz Becella (1978), POL, 2016 wolny transfer
Koordynator drużyny młodzieżowej: Robert Kolendowicz (1980), POL, 2015 piłkarz Floty Świnoujście

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET