Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
US Avellino 1986/87 |
US Avellino 1986/87:
Bramkarze:
Mariano Coccia (1962), ITA, 1984 UC Sambenedettese 2-0
Nicola Di Leo (1960), ITA, 1985 UC Sambenedettese 28-0
Alessandro Zaninelli (1959), ITA, 1985 SPAL Ferrara 0-0
Obrońcy:
Roberto Amodio (1961), ITA, 1984 AS Cavese 28-0
Stefano Colantuono (1962), ITA, 1986 SC Pisa 25-1
Armando Ferroni (1961), ITA, 1984 AC Fiorentina 24-1
Stefano Garuti (1959), ITA, 1984 SC Pisa 8-0
Biagio Grasso (1967), ITA, 1984 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 1986 do Cagliari Calcio) 0-0
Davide Lucarelli (1963), ITA, 1984 AC Pistoiese (odszedł w październiku 1986 do SC Pisy) 1-0
Giacomo Murelli (1964), ITA, 1984 AC Parma 22-1
Vincenzo Romano (1956), ITA, 1985 FC Bologna 18-0
Michele Ugolotti (1967), ITA, 1986 drużyna młodzieżowa 0-0
Giuseppe Zandona (1955), ITA, 1984 AC Arezzo 14-0
Pomocnicy:
Andrea Agostinelli (1957), ITA, 1985 Atalanta Bergamo (odszedł w październiku 1986 do US Lecce) 2-0
Angelo Alessio (1965), ITA, 1984 drużyna młodzieżowa 28-6
Lorenzo Battaglia (1968), ITA, 1986 Pro Matera Calcio 0-0
Paolo Benedetti (1961), ITA, 1985 FC Genoa 25-4
Mauro Boccafresca (1962), ITA, 1986 Monza Calcio 17-0
Pasquale Casale (1959), ITA, 1987 Cagliari Calcio (przyszedł w styczniu 1987 z Cagliari Calcio) 3-0
Vincenzo Cerbone (1969), ITA, 1986 drużyna młodzieżowa 1-0
Franco Colomba (1955), ITA, 1983 FC Bologna 27-1
Giovanni Cucca (1969), ITA, 1986 drużyna młodzieżowa 0-0
Alfonso Di Lascio (1966), ITA, 1985 drużyna młodzieżowa (odszedł w listopadzie 1986 do Benevento Calcio) 0-0
Dirceu † (1952), BRA, 1986 Como Calcio 23-6
Francesco Gazzaneo (1965), ITA, 1986 FC Bologna 17-0
Napastnicy:
Alessandro Bertoni (1959), ITA, 1985 AC Arezzo 27-3
Marco Pecoraro Scanio (1962), ITA, 1984 Salernitana Sport (odszedł w październiku 1986 do Cagliari Calcio) 1-0
Walter Schachner (1957), AUT, 1986 AC Torino 19-4
Sandro Tovalieri (1965), ITA, 1986 AS Roma 20-3
Trener: Luis Vinicio (1932), BRA, 1986 wolny transfer |
|
|
|
|