Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
LR Ahlen 2000/01


LR Ahlen 2000/01:

Bramkarze:

1. Dirk Langerbein (1971), GER, 2000 FC Gutersloh 34-0 3
21. Marco Sejna (1972), GER, 1999 Sachsen Leipzig 0-0
25. Carsten Eisenmerger (1967), GER, 1996 Hannover 96 0-0
32. Thomas Brauner (1977), GER, 2000 rezerwy 0-0

Obrońcy:

2. Andreas Zimmermann (1969), GER, 1996 Union Berlin 30-1 9
3. Petr Cmilansky (1967), SVK, 1999 Inter Bratysława 1-0 1
5. Sascha Peters (1969), GER, 1994 TSG Dulmen 10-1 1
6. Petar Vasiljević (1970), SRB, 2000 Osasuna Pampeluna (przyszedł we wrześniu 2000 z Osasuny Pampeluna) 18-0 5
7. Carsten Baumann (1974), GER, 2000 Bayer Leverkusen (A) 6-0 2
8. Reinhold Daschner (1969), GER, 1996 Hannover 96 28-1 8 1
27. Matthias Hamann (1968), GER, 2000 TeBe Berlin 28-2 13 1
31. Dirk Schuster (1967), GER, 2000 Admira Wacker (przyszedł we wrześniu 2000 z Admiry Wacker) 26-3 9

Pomocnicy:

4. Rene Hecker (1967), GER, 1997 FSV Zwickau 1-0
6. Holger Karp (1971), GER, 1996 VfL Osnabruck (odszedł w listopadzie 2000 do RW Essen) 3-1
10. Dirk Bocker (1976), GER, 1999 Preussen Munster (odszedł w styczniu 2001 do Carl Zeiss Jena) 3-0 1
10. Stefan Simon (1969), GER, 2001 Kickers Offenbach (przyszedł w styczniu 2001 z Kickers Offenbach) 12-1 1
12. Stefan Fengler (1968), GER, 1999 SG Wattenscheid 32-2 3
13. Skito Litimba (1977), CON, 1998 AS Vita (odrejestrowany w styczniu 2001) 2-0
13. Harald Sporl (1966), GER, 2001 Hamburger SV (przyszedł w styczniu 2001 z Hamburgera SV) 10-3 2
14. Jorg Schwanke (1969), GER, 2000 Union Berlin 14-0 4
15. Slaven Stanić (1974), SRB, 2000 FC Saarbrucken 3-0
16. Giuseppe Canale (1977), BEL, 2000 FC Gutersloh 9-2 2
19. Musemestre Bamba (1971), DRC, 1996 VfB Huls 22-2 7
20. Ingo Schlosser (1972), GER, 1994 Hansa Rostock 7-0
29. Michael Rosele (1974), GER, 2000 FC Koln (przyszedł w październiku 2000 z FC Koln) 19-0 4
30. Zeljko Sopić (1974), CRO, 2000 Borussia Moenchengladbach 26-5 4

Napastnicy:

9. Mario Krohm (1967), GER, 1999 Alemannia Aachen 14-2
11. Marcus Feinbier (1969), GER, 2000 FC Nurnberg 29-13 7 1
17. Angelo Donato (1977), GER, 1998 FC Saarbrucken 15-1
18. Veselin Gerov (1970), BUL, 1998 SC Paderborn (odszedł w październiku 2000 do SC Paderborn) 1-0
23. Cyrille Florent Bella (1975), CMR, 2000 SC Paderborn 27-11 2
28. Marc Arnold (1970), RPA, 2000 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2000 z wolnego transferu) 26-11 2 1
33. Holger Gaissmayer (1970), GER, 2000 Kickers Offenbach 18-1 2 1

Trener: Jupp Tenhagen (1952), GER, 1998 wolny transfer (do 11.09.2000)
Frank Saborowski (1958), GER, 2000 asystent trenera (od 12.09.2000 do 19.09.2000)
Peter Neururer (1955), GER, 2000 wolny transfer (od 20.09.2000)
Asystent trenera: Frank Saborowski (1958), GER, 2000 wolny transfer (do 12.09.2000 i od 19.09.2000)

Dyrektor sportowy: Joachim Krug (1955), GER, 2000 trener SC Gottingen

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET