Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Derby County 1990/91 |
Derby County 1990/91:
Bramkarze:
Scott Cooksey (1972), ENG, 1990 wychowanek (odszedł w lutym 1991 do Shrewsbury Town) 0-0
Peter Shilton (1949), ENG, 1987 FC Southampton 31-0
Martin Taylor (1966), ENG, 1988 Scunthorpe United 7-0
Obrońcy:
Robbie Briscoe (1969), ENG, 1987 wychowanek 3-0
Steve Cross (1959), ENG, 1986 Shrewsbury Town 21-0
Jon Davidson (1970), ENG, 1988 drużyna młodzieżowa 5-0
Michael Forsyth (1966), ENG, 1986 West Bromwich Albion 35-0
Jason Kavanagh (1971), ENG, 1988 wychowanek 11-0
Mark Patterson (1968), ENG, 1987 Carlisle United 11-1
Justin Phillips (1971), ENG, 1990 wychowanek 3-1
Mel Sage (1964), ENG, 1986 FC Gillingham 34-1
Alex Watson (1968), ENG, 1990 FC Liverpool (przyszedł w sierpniu 1990 z FC Liverpool i odszedł we wrześniu 1990 do FC Liverpool) 5-0
Mark Wright (1963), ENG, 1987 FC Southampton 37-0
Pomocnicy:
Nigel Callaghan (1962), ENG, 1990 Aston Villa (przyszedł we wrześniu 1990 z Aston Villa i odszedł w grudniu 1990 do Aston Villa) 12-1
Martyn Chalk (1969), ENG, 1990 Louth United 0-0
Steve Hayward (1971), ENG, 1988 drużyna młodzieżowa 1-0
Trevor Hebberd (1958), ENG, 1988 Oxford United 21-1
Ted McMinn (1962), SCO, 1988 CF Sevilla 13-0
Gary Micklewhite (1961), ENG, 1985 Queens Park Rangers 35-2
Nick Pickering (1963), ENG, 1988 Coventry City 13-0
Craig Ramage (1970), ENG, 1989 Wigan Athletic 17-1
Steve Round (1970), ENG, 1990 rezerwy 0-0
Geraint Williams (1962), WAL, 1985 Bristol Rovers 31-0
Paul Williams (1971), ENG, 1989 Lincoln City 19-4
Ian Wilson (1958), SCO, 1991 Besiktas Stambuł (przyszedł w lutym 1991 z Besiktasu Stambuł) 11-0
Napastnicy:
Kevin Francis (1967), SKN, 1989 Mile Oak Rovers (odszedł w lutym 1991 do Stockport County) 2-0
Phil Gee (1964), ENG, 1985 Gresley Rovers 2-0
Mick Harford (1959), ENG, 1990 Luton Town 36-8
Dean Saunders (1964), WAL, 1988 Oxford United 38-17
Jason White (1971), ENG, 1990 drużyna młodzieżowa 0-0
Trener: Arthur Cox (1939), ENG, 1984 Newcastle United
Podstawowy skład:
Jesień: 1 Shilton - 2 Sage, 5 Wright (C), 6 Forsyth, 3 Pickering - 7 Micklewhite, 4 G. Williams, 10 Ramage, 11 Callaghan - 8 Saunders, 9 Harford
Wiosna: 1 Shilton - 2 Sage, 5 Wright (C), 6 Forsyth, 3 Cross - 7 Micklewhite, 4 G. Williams, 10 Wilson, 11 McMinn - 8 Saunders, 9 Harford |
|
|
|
|