Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Southampton 1990/91 |
FC Southampton 1990/91:
Bramkarze:
Ian Andrews (1964), ENG, 1989 Celtic Glasgow 1-0
Tim Flowers (1967), ENG, 1987 Swindon Town 37-0
Obrońcy:
Micky Adams (1961), ENG, 1989 Leeds United 30-0
Francis Benali (1968), ENG, 1987 drużyna młodzieżowa 12-0
Olexiy Cherednyk (1960), TJK/UKR, 1990 Dnipro Dnipropetrovsk 15-0
Matthew Bound (1972), ENG, 1990 wychowanek 0-0
Andy Cook (1969), ENG, 1987 wychowanek 7-0
Steve Davis (1968), ENG, 1990 FC Burnley (odszedł w marcu 1991 do Notts County i przyszedł w maju 1991 z Notts County) 2-0
Jason Dodd (1970), ENG, 1989 Bath City 19-0
Jon Gittens † (1964), ENG, 1991 Swindon Town (przyszedł w marcu 1991 ze Swindon Town) 8-0
Richard Hall (1972), ENG, 1991 Scunthorpe United (przyszedł w lutym 1991 ze Scunthorpe United) 1-0
Jeff Kenna (1970), IRL, 1989 drużyna młodzieżowa 2-0
Kevin Moore † (1958), ENG, 1987 Oldham Athletic 19-1
Russell Osman (1959), ENG, 1988 Leicester City 20-1
Neil Ruddock (1968), ENG, 1989 FC Millwall 35-3
Ray Wallace (1969), ENG, 1988 wychowanek 0-0
Pomocnicy:
Jimmy Case (1954), ENG, 1985 Brighton & Hove Albion 25-1
Glenn Cockerill (1959), ENG, 1985 Sheffield United 32-2
Barry Horne (1962), WAL, 1989 FC Portsmouth 38-1
David Hughes (1972), ENG, 1991 FC Weymouth (przyszedł w marcu 1991 z FC Weymouth) 0-0
Neil Maddison (1969), ENG, 1988 drużyna młodzieżowa 4-0
Alan McLoughlin (1967), IRL, 1990 Swindon Town (przyszedł w grudniu 1990 ze Swindon Town) 22-1
Tommy Widdrington (1971), ENG, 1990 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
Nicky Banger (1971), ENG, 1989 drużyna młodzieżowa 6-0
Sergey Gotsmanov (1959), BLR, 1990 Brighton & Hove Albion 8-0
Matthew Le Tissier (1968), ENG, 1986 wychowanek 35-19
Lee Powell (1973), WAL, 1990 wychowanek 0-0
Paul Rideout (1964), ENG, 1988 AS Bari (odszedł w marcu 1991 do Swindon Town i przyszedł w maju 1991 ze Swindon Town) 16-6
Alan Shearer (1970), ENG, 1987 drużyna młodzieżowa 36-4
Gareth Taylor (1973), WAL, 1990 drużyna młodzieżowa 0-0
Rodney Wallace (1969), ENG, 1987 drużyna młodzieżowa 37-14
Trener: Chris Nicholl (1946), NIR, 1985 asystent trenera Grimsby Town
Asystent trenera: Dennis Rofe (1950), ENG, 1987 rezerwy
Podstawowy skład:
Jesień: 1 Flowers - 2 Cherednyk, 5 Ruddock, 6 Osman, 3 Adams - 7 Le Tissier, 8 Horne, 4 Case (C), 11 Wallace - 10 Rideout, 9 Shearer
Wiosna: 1 Flowers - 2 Horne, 5 Ruddock, 6 Moore, 3 Adams - 4 Cockerill, 7 Case (C), 10 McLoughlin - 8 Le Tissier, 9 Shearer, 11 Wallace |
|
|
|
|