Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Saarbrucken 2001/02


FC Saarbrucken 2001/02:

Bramkarze:

1. Sven Scheuer (1971), GER, 2001 SK Adanaspor 6-0
12. Peter Eich (1963), GER, 1997 FC Homburg 22-0 1
31. Roman Pletz (1975), GER, 2001 Hertha Berlin (A) 6-0
36. Christoph Buchel (1981), GER, 2001 rezerwy 1-0

Obrońcy:

2. Marco Stark (1981), GER, 2001 FC Kaiserslautern 20-0 4
3. Rudiger Rehm (1978), GER, 2001 SVW Mannheim 13-0 4 1
5. Igor Budisa (1978), CRO, 2001 Eintracht Trier (odszedł w styczniu 2002 do FC Schweinfurt) 6-0 2
5. Bjorn Tarillon (1981), GER, 2002 RW Hasborn (przyszedł w styczniu 2002 z RW Hasborn) 5-0
6. Thomas Stratos (1966), GRE, 2001 Arminia Bielefeld 5-0
13. Thomas Winklhofer (1970), AUT, 2001 SV Salzburg 22-0 10 1
15. Echendu Adiele † (1978), NGA, 1999 Borussia Neunkirchen 26-0 4
16. Raphael Susić (1968), CRO, 1998 FC Homburg 22-0 6
23. Stipe Brnas (1969), CRO, 2001 NK Hrvatski Dragovljac 20-1 5
28. Christian Weber (1983), GER, 2000 drużyna młodzieżowa 19-0 1
33. Marcio Fabiano Giovanini - Giovanini (1978), BRA, 2001 FC Malutron 17-0 4
34. Leo Florian Grozavu (1967), ROM, 2000 FC Ceahlaul 1-0

Pomocnicy:

4. Manfred Bender (1966), GER, 2000 Karlsruher SC 9-0
7. Giuseppe Catizone (1977), GER/ITA, 2001 VfB Stuttgart 21-0 5
10. Matthias Breitkreutz (1971), GER, 2001 Hansa Rostock 4-2 2
14. Ante Cović (1975), CRO, 2001 VfL Bochum 20-2 6
17. Norbert Hofmann (1972), GER, 1999 VfL Bochum 0-0
19. Bernd Maier (1974), GER, 2001 SSV Ulm 10-1 1
20. Marco Laping (1978), GER, 2000 FK Pirmasens 17-1 4
22. Julian de Guzman (1981), CAN, 2000 drużyna młodzieżowa Olympique Marseille 19-0 3
24. Anatoli Muschinka (1970), UKR, 1999 FC Homburg 23-1 6 2
26. Stephen Musa (1974), NGA, 1994 Plateau United 6-0 2
27. Tamandani Nsaliwa (1982), CAN, 2001 FC Nurnberg 12-0 3
30. Karsten Hutwelker (1971), GER, 2002 LR Ahlen (przyszedł w styczniu 2002 z LR Ahlen) 14-5 2 1
32. Raymond Beerens (1972), HOL, 2001 FC Omniworld 4-0
37. Hannes Reinmayr (1969), AUT, 2002 Sturm Graz (przyszedł w styczniu 2002 ze Sturm Graz) 14-1
40. Daniel Geiger (1983), GER, 2001 Hamburger SV (A) 0-0

Napastnicy:

8. Sambo Choji (1977), NGA, 1995 SF Hostenbach 21-7 1
9. Jonathan Akpoborie (1968), NGA, 2001 VfL Wolfsburg 4-0 1
11. Danijel Kovacević (1978), CRO, 2001 SSV Ulm 11-2
18. Sergej Dikhtiar (1975), UKR, 2000 SG Wattenscheid (odszedł w styczniu 2002 do SG Wattenscheid) 2-0
21. Andreas Haas (1982), GER, 1999 drużyna młodzieżowa 1-0
25. Pierre Halle (1981), CMR, 2001 Hamburger SV (A) 13-3
29. Thomas Esch (1978), GER, 2001 SpVgg Wirges 2-0
35. Tamas Koltai (1977), HUN, 2001 EAC Rakospalotai 21-4 3
38. Philipp Weissenberger (1983), AUT, 2001 rezerwy 1-0
39. Rainer Krieg (1968), GER, 2000 Karlsruher SC (odszedł w sierpniu 2001 do Chemnitzer FC) 2-0

Trener: Thomas von Heesen (1961), GER, 2000 dyrektor sportowy (do 21.08.2001)
Heribert Weber (1955), AUT, 2001 wolny transfer (od 23.08.2001 do 16.03.2002)
Thomas Dooley (1961), USA, 2002 wolny transfer (od 17.03.2002)
Asystenci trenera: Uwe Klimaschefski (1938), GER, 2002 wolny transfer (od 01.01.2002)
Andreas Heraf (1967), AUT, 2001 wolny transfer (od 23.08.2001 do 21.02.2002)

Dyrektor sportowy: Heribert Weber (1955), AUT, 2002 trener (od 21.03.2002)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET