Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SVW Mannheim 2001/02


SVW Mannheim 2001/02:

Bramkarze:

1. Achim Hollerieth (1973), GER, 2000 VfB Stuttgart 14-0 3
31. Carsten Nulle (1975), GER, 2001 SV Sandhausen 20-0
32. Julien Jourdan (1981), GER, 2001 rezerwy 0-0

Obrońcy:

2. Lamine Cisse (1971), SEN, 1998 ES Zarzis 5-0 2
3. Everaldo (1976), BRA, 2001 EC Bahia 26-1 2
4. Mounir Boukadida (1967), TUN, 1999 ES Sahel 20-0 5
5. Vilmar Barbosa dos Santos - Vilmar (1968), BRA, 1997 FC Baden 33-0 8
6. Dariusz Pasieka (1965), POL, 1997 Dynamo Drezno 29-2 4
13. Christian Fickert (1981), GER, 1999 wychowanek 26-0 2
15. Miodrag Vukotić (1973), SRB, 2000 FK Mogren 16-1 3
23. Mario Gottlicher (1982), GER, 2001 rezerwy 2-0
24. Markus Schmid (1979), GER, 1999 rezerwy 0-0
29. Sascha Leitz (1977), GER, 2001 rezerwy 0-0
34. Christian Beisel (1982), GER, 2001 drużyna młodzieżowa Eintrachtu Frankfurt 0-0

Pomocnicy:

7. Bernhard Trares (1965), GER, 2001 Werder Brema 31-2 5
8. David Montero (1974), GER/ESP, 1999 TSF Ditzingen 32-4 5
10. Jurij Maximov (1968), UKR, 2001 Werder Brema 16-3 2
14. Marius Zeno Bundea (1977), ROM, 2001 Rapid Bukareszt (przyszedł we wrześniu 2001 z Rapidu Bukareszt) 9-2 1 1
17. Stefan Zinnow (1980), GER, 2001 Eintracht Frankfurt 16-1 1
18. Sebastian Kaul (1979), GER, 2001 KFC Uerdingen 4-0
21. Hajrudin Catić (1975), BOS, 2000 Fortuna Koln 23-1 2 1
22. Frank Laviani (1977), GER, 2001 VfR Aalen 1-0
26. Tian Tian Li (1983), CHN, 2001 FC Pekin 0-0
28. Hamodi Oda (1980), ISR, 1999 Karlsruher SC (A) 3-0
30. Thomas Hoersen (1972), GER, 2001 MSV Duisburg 25-0 2
35. Gabriel Urdaneta (1976), VEN, 2002 FC Luzern (przyszedł w styczniu 2002 z FC Luzern) 4-0 1

Napastnicy:

9. Sascha Licht (1974), GER, 1998 SC Weismain 32-7 6 1
11. Roumen Ivanov (1973), BUL, 2001 FC Aarau 14-1 1
12. Soner Uysal (1977), TUR, 2001 Hamburger SV 0-0
16. Zdravko Drincić (1972), MON, 2001 VfL Bochum 4-0
19. Selim Teber (1981), GER, 1999 VfR Frankenthal 26-6 3
20. Laszlo Klausz (1971), HUN, 1999 FC Sochaux 33-11 5
27. Umut Erdogan (1982), GER/TUR, 2001 rezerwy 0-0
33. Hakan Atik (1976), GER/TUR, 2001 rezerwy 6-0

Trener: Uwe Rapolder (1958), GER, 1997 wolny transfer (do 12.11.2001)
Walter Pradt (1949), GER, 2001 trener bramkarzy (od 13.11.2001 do 03.12.2001)
Andre Egli (1958), SUI, 2001 wolny transfer (od 03.12.2001)
Trener bramkarzy: Walter Pradt (1949), GER, 2000 wolny transfer (do 13.11.2001 i od 03.12.2001)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET