Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
LR Ahlen 2001/02


LR Ahlen 2001/02:

Bramkarze:

1. Dirk Langerbein (1971), GER, 2000 FC Gutersloh 25-0 2
21. Marco Sejna (1972), GER, 1999 Sachsen Leipzig 9-0 1
22. Andreas Kronenberg (1974), SUI, 2001 SC Pfullendorf 0-0
30. Thomas Brauner (1977), GER, 2000 rezerwy 0-0

Obrońcy:

2. Andreas Zimmermann (1969), GER, 1997 Union Berlin 30-4 6 1
4. Stefan Fengler (1968), GER, 1999 SG Wattenscheid 29-2 5
5. Matthias Hamann (1968), GER, 2000 TeBe Berlin 21-4 4
6. Petar Vasiljević (1970), SRB, 2000 Osasuna Pampeluna 13-0 1
8. Reinhold Daschner (1969), GER, 1996 Hannover 96 31-0 6
15. Stefan Dolzer (1976), GER, 2001 Kickers Offenbach 21-3 4
28. Rudi Vata (1970), ALB, 2002 Energie Cottbus (przyszedł w styczniu 2002 z Energie Cottbus) 8-0 1
31. Dirk Schuster (1967), GER, 2000 Admira Wacker 24-3 7 1
32. Alexander Groger (1981), GER, 2001 rezerwy 0-0
34. Danismatz Turgay (1984), TUR, 2001 rezerwy 2-0

Pomocnicy:

3. Moussa Kabore (1982), BFA, 2001 ASFA Yennenga 0-0
7. Harald Sporl (1966), GER, 2001 Hamburger SV 2-0
10. Marc Arnold (1970), RPA, 2000 wolny transfer 29-5 9
14. Jorg Schwanke (1969), GER, 2000 Union Berlin (odszedł w styczniu 2002 do SC Paderborn) 3-0 2
16. Stefan Simon (1969), GER, 2001 Kickers Offenbach 9-0
18. Michael Rosele (1974), GER, 2000 FC Koln 8-0 1
19. Musemestre Bamba (1971), DRC, 1996 VfB Huls 30-1 6 1
20. Patrick Dama (1976), GER, 2001 Kickers Offenbach 16-0 6
23. Slaven Stanić (1974), SRB, 2000 FC Saarbrucken 6-0
24. Marcus Wedau (1975), GER, 2001 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2001 z wolnego transferu) 8-0 1
25. Karsten Hutwelker (1971), GER, 2001 FC Saarbrucken (odszedł w styczniu 2002 do FC Saarbrucken) 12-2 2
27. Zeljko Sopić (1974), CRO, 2001 Hapoel Petach Tikva (przyszedł w październiku 2001 z Hapoelu Petach Tikva) 20-2 3
25. Tim Gorschluter (1983), GER, 2001 drużyna młodzieżowa 10-0

Napastnicy:

9. Cyrille Florent Bella (1975), CMR, 2000 SC Paderborn 30-9 4
11. Marcus Feinbier (1969), GER, 2000 FC Nurnberg 28-19 4
12. Maikel Renfurm (1976), HOL/SUR, 2001 FC St. Mirren 8-0 1
13. Henryk Bałuszyński † (1972), POL, 2001 VfL Bochum (odszedł w styczniu 2002 do SV Babelsberg) 11-3 2
17. Angelo Donato (1977), GER, 1998 FC Saarbrucken 10-1
26. Ferhat Cerci (1981), TUR/GER, 2001 SpVgg Hammer 2-0
29. Antun Labak (1970), CRO, 2002 Energie Cottbus (przyszedł w styczniu 2002 z Energie Cottbus) 9-2 2

Trener: Peter Neururer (1955), GER, 2000 wolny transfer (do 27.11.2001)
Uwe Rapolder (1958), GER, 2001 wolny transfer (od 30.11.2001)
Asystenci trenera: Uwe Fuchs (1966), GER, 2001 trener Fortuny Koln
Frank Saborowski (1958), GER, 2000 trener

Dyrektor sportowy: Joachim Krug (1955), GER, 2000 trener SC Gottingen

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET