Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Stomil Olsztyn 1991/92 |
Stomil Olsztyn 1991/92:
Bramkarze:
Andrzej Bohdanowicz (1970), POL, 1988 drużyna młodzieżowa 11-0 1
Paweł Charbicki (1965), POL, 1987 Sokół Ostróda 0-0
Dariusz Jastalski (1967), POL, 1989 Gwardia Szczytno 2-0
Rafał Kaczor (1975), POL, 1991 drużyna młodzieżowa 0-0
Vladimir Pavluchik (1959), BLR, 1991 Dinamo Brest 22-0
Obrońcy:
Cezary Abramczyk (1973), POL, 1991 drużyna młodzieżowa 0-0
Andrzej Biedrzycki † (1966), POL, 1985 Tęcza Biskupiec 33-7 4
Jan Fijałkowski (1960), POL, 1992 Olimpia Olsztynek (przyszedł w styczniu 1992 z Olimpii Olsztynek) 15-0
Radosław Gładyś (1972), POL, 1991 drużyna młodzieżowa 0-0
Cezary Kalinowski (1969), POL, 1988 drużyna młodzieżowa 8-0 1
Sławomir Opaliński (1968), POL, 1989 Gwardia Szczytno 10-0
Mirosław Romanowski (1963), POL, 1988 ??? 10-0 1
Leszek Roszkiewicz (1963), POL, 1988 Sokół Ostróda 31-1 3
Piotr Szymański (1966), POL, 1991 Piast Nowa Ruda 22-1 1
Ireneusz Waćkowski (1965), POL, 1984 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1992 na wolny transfer) 13-0
Cezary Wieśniak (1972), POL, 1991 drużyna młodzieżowa 0-0
Czesław Żukowski (1969), POL, 1989 Pogoń Łapy 30-1 2
Pomocnicy:
Aleksandr Artyomov (1959), RUS, 1992 Baltika Kaliningrad (przyszedł w styczniu 1992 z Baltiki Kaliningrad) 7-0 1
Marcin Brall (1973), POL, 1991 drużyna młodzieżowa 0-0
Leszek Browarski (1970), POL, 1989 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1992 do Orląt Reszel) 3-0
Andrzej Jankowski (1967), POL, 1985 wychowanek 24-0 4
Andrzej Jasiński (1973), POL, 1991 wychowanek 6-2
Dariusz Kondratowicz (1972), POL, 1990 drużyna młodzieżowa 0-0
Krzysztof Malgrem (1972), POL, 1991 drużyna młodzieżowa 0-0
Bogdan Michalewski (1964), POL, 1983 rezerwy 33-0 1
Sławomir Serewiś (1970), POL, 1990 rezerwy 0-0
Tomasz Sokołowski (1970), POL, 1992 Łyna Sępopol (przyszedł w styczniu 1992 z Łyny Sępopol) 17-1 1
Mariusz Wiśniewski (1970), POL, 1992 Pogoń Szczecin (przyszedł w styczniu 1992 z Pogoni Szczecin) 2-0
Waldemar Ząbecki (1970), POL, 1987 wychowanek 32-1 2
Napastnicy:
Cezary Baca (1969), POL, 1991 Gwardia Szczytno 30-13 4 1
Sylwester Czereszewski (1971), POL, 1989 Korona Klewki 6-0
Dariusz Kondratowicz (1972), POL, 1990 drużyna młodzieżowa 3-1
Janusz Prucheński (1970), POL, 1988 drużyna młodzieżowa 32-10 3
Mariusz Szulżycki (1964), POL, 1988 Jagiellonia Białystok 28-1
Trener: Jerzy Budziłek (1953), POL, 1990 wolny transfer
Asystent trenera: Mirosław Żygo (1957), POL, 1991 piłkarz |
|
|
|
|