Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Olimpia Poznań 1988/89 |
Olimpia Poznań 1988/89:
Bramkarze:
Mirosław Fabiszewski (1959), POL, 1989 Arka Nowa Sól (przyszedł w styczniu 1989 z Arki Nowa Sól) 4-0
Konrad Paciorkowski (1968), POL, 1988 Avia Świdnik 25-0 1
Piotr Szułcik (1966), POL, 1985 wychowanek 2-0
Obrońcy:
Jacek Duchowski (1966), POL, 1986 Pogoń Szczecin 15-2
Marek Kwiatkowski (1968), POL, 1988 ??? 8-0
Ryszard Łukasik (1956), POL, 1973 wychowanek 7-0
Rafał Molewski (1969), POL, 1986 wychowanek 18-0 4
Jacek Motyliński (1962), POL, 1989 Górnik Konin (przyszedł w styczniu 1989 z Górnika Konin) 15-1 2
Sławomir Najtkowski (1965), POL, 1985 Lech Poznań 30-3 2
Bernard Siebert (1961), POL, 1984 Polonia Leszno 24-0 2
Piotr Skrobowski (1961), POL, 1988 Lech Poznań 23-0 2
Waldemar Sobkowiak (1969), POL, 1987 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1989 do Legii Warszawa) 0-0
Pomocnicy:
Andrzej Borówko (1960), POL, 1986 Groclin Grodzisk Wielkopolski 29-4 2
Jerzy Brzęczek (1971), POL, 1988 Raków Częstochowa 19-0 1
Jacek Burkhardt (1960), POL, 1986 Olimpia Elbląg 17-0 1
Jacek Jarlaczyk (1966), POL, 1988 Luboński KS 11-0
Adam Olszewski (1964), POL, 1989 Gwardia Warszawa (przyszedł w styczniu 1989 z Gwardii Warszawa) 15-0
Jan Przybyło (1964), POL, 1980 drużyna młodzieżowa 12-0 1
Marek Siwa (1961), POL, 1986 Stal Stocznia Szczecin 20-2
Robert Urbaniak (1967), POL, 1988 ??? (odszedł w styczniu 1989 na wolny transfer) 1-0 1
Napastnicy:
Paweł Dukiewicz (1967), POL, 1988 ??? 13-0
Marek Filipczak (1960), POL, 1988 Stal Mielec 27-10 3
Jerzy Kaziów † (1963), POL, 1986 Gwardia Szczytno 23-10 2
Tomasz Mazurkiewicz (1968), POL, 1987 Warta Poznań 13-1 2
Jacek Mencel (1966), POL, 1987 Ślęza Wrocław 7-0
Sławomir Suchomski (1966), POL, 1989 Wda Świecie (przyszedł w styczniu 1989 z Wdy Świecie) 7-0 1
Trener: Jerzy Nowok † (1945), POL, 1988 wolny transfer (do 31.12.1988)
Jarosław Szuba (1943), POL, 1989 wolny transfer (od 01.01.1989 do 31.03.1989)
Eugeniusz Różański (1945), POL, 1989 wolny transfer (od 01.04.1989) |
|
|
|
|