Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Hutnik Warszawa 1992/93 |
Hutnik Warszawa 1992/93:
Bramkarze:
Michał Choroś (1973), POL, 1991 drużyna młodzieżowa 0-0
Tomasz Muchiński (1966), POL, 1992 Polonia Warszawa 32-0 1
Robert Sowiński (1969), POL, 1986 drużyna młodzieżowa 4-0
Obrońcy:
Grzegorz Bicz (1969), POL, 1988 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1993 do Marcovii Marki) 0-0
Andrzej Greloch (1973), POL, 1992 Huragan Wołomin 8-0 2
Waldemar Koc (1968), POL, 1988 Agrykola Warszawa 24-0 3
Robert Konopka (1972), POL, 1990 Varsovia Warszawa 9-0 1
Artur Kupiec † (1972), POL, 1992 Legia Warszawa (przyszedł w październiku 1992 z Legii Warszawa) 21-1 1
Piotr Lis (1966), POL, 1984 drużyna młodzieżowa 31-0 2
Mariusz Lisowski (1974), POL, 1993 wolny transfer (przyszedł w styczniu 1993 z wolnego transferu) 17-0 1
Maciej Siuta (1972), POL, 1992 rezerwy Legii Warszawa 7-0
Andrzej Tomczyk † (1961), POL, 1990 Igloopol Dębica 29-3 4
Oleg Tvardokhlebov (1961), RUS, 1992 Orlęta Reszel 31-1 2
Marcin Włódarczyk (1970), POL, 1991 Legia Warszawa 30-1 1 1
Pomocnicy:
Paweł Aleksandrowicz (1967), POL, 1992 Gwardia Warszawa 32-1
Zbigniew Antolak (1966), POL, 1992 Polonia Warszawa (odszedł w styczniu 1993 do Marcovii Marki) 12-2 2
Piotr Barchwic (1970), POL, 1987 drużyna młodzieżowa 32-4 3
Adam Dąbrowski (1971), POL, 1992 rezerwy Legii Warszawa (odszedł we wrześniu 1992 do Błękitnych Kielce) 2-1
Michał Kusiński (1974), POL, 1992 drużyna młodzieżowa 0-0
Krzysztof Przała (1974), POL, 1992 Westfalia Herne (odszedł w styczniu 1993 do Legii Warszawa) 16-2
Marek Siemiątkowski (1972), POL, 1989 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1993 do Legionovii Legionowo) 2-0
Krzysztof Stefański (1968), POL, 1992 ŁKS Łódź (odszedł w styczniu 1993 do Zawiszy Bydgoszcz) 10-2
Tadeusz Świątek (1961), POL, 1992 Polonia Warszawa (odszedł w styczniu 1993 do Widzewa Łódź) 2-0
Napastnicy:
Dariusz Janczak (1972), POL, 1993 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 1993 z ŁKS-u Łódź) 8-0
Jarosław Jedynak † (1965), POL, 1992 Legia Warszawa (przyszedł w listopadzie 1992 z Legii Warszawa) 12-2 3
Stefan Toporek † (1964), POL, 1990 ??? (odszedł w styczniu 1993 do Vaasan PS) 3-4
Arkadiusz Wiereszko (1967), POL, 1992 Orlęta Reszel 31-12 3
Sergey Zelenin (1958), RUS, 1990 Vulkan Petropavlovsk 28-7 2
Trener: Mieczysław Bicz (1945), POL, ??? (do 31.12.1992)
Stanisław Dawidczyński (1944), POL, 1993 wolny transfer (od 01.01.1993) |
|
|
|
|