Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Motor Lublin 1993/94 |
Motor Lublin 1993/94:
Bramkarze:
Włodzimierz Mroczek (1975), POL, 1993 drużyna młodzieżowa 1-0
Sławomir Namiota (1977), POL, 1993 drużyna młodzieżowa 0-0
Dariusz Opolski (1961), POL, 1985 Legia Warszawa 34-0
Obrońcy:
Janusz Dec (1965), POL, 1992 Hetman Zamość 32-0 1
Jacek Jedliński (1970), POL, 1993 Avia Świdnik 27-4 4
Grzegorz Komor (1968), POL, 1985 wychowanek 32-0 2
Sergey Mikhailov (1963), RUS, 1991 Arsenał Tuła 31-0 4
Mariusz Prokop † (1968), POL, 1989 Avia Świdnik 17-4 2
Mariusz Romańczuk (1974), POL, 1993 Hetman Zamość 7-0
Grzegorz Sudół (1969), POL, 1993 ??? (odszedł w styczniu 1994 na wolny transfer) 2-0
Roman Żuchnik (1965), POL, 1989 Lublinianka Lublin (odszedł w styczniu 1994 do Siarki Tarnobrzeg) 15-2
Pomocnicy:
Andrzej Brzeszczyński (1960), POL, 1993 Czuwaj Przemyśl 16-2 3
Jacek Dąbrowski (1974), POL, 1993 Mazur Karczew 19-2
Robert Korba (1975), POL, 1993 drużyna młodzieżowa 0-0
Sławomir Łucka (1971), POL, 1994 ??? (przyszedł w maju 1994) 2-0
Dominik Malesa (1976), POL, 1993 drużyna młodzieżowa 2-1
Mieczysław Pisz (1969), POL, 1990 Legia Warszawa 25-2 5
Jacek Sobczak (1968), POL, 1994 Polonia Warszawa (przyszedł w styczniu 1994 z Polonii Warszawa) 11-1
Rafał Szwed (1973), POL, 1994 Podlasie Sokołów Podlaski (przyszedł w styczniu 1994 z Podlasia Sokołów Podlaski) 0-0
Rafał Szychlewicz (1974), POL, 1993 drużyna młodzieżowa 0-0
Bogdan Tereszczyński (1960), POL, 1993 Polonia Warszawa (odszedł w styczniu 1994 do Pogoni Siedlce) 14-0
Sławomir Wójtowicz (1966), POL, 1988 Lublinianka Lublin 15-4 2
Janusz Zych (1968), POL, 1987 Hutnik Warszawa 28-5
Napastnicy:
Witold Czekański (1970), POL, 1992 Carbo Gliwice 26-5 2
Andrzej Głowacki (1969), POL, 1994 Legia Warszawa (przyszedł w styczniu 1994 z Legii Warszawa) 8-0
Piotr Kamiński (1975), POL, 1992 drużyna młodzieżowa 27-2 3
Andrzej Rycak (1970), POL, 1993 Hetman Zamość 29-6 1
Wacław Szczęch (1970), POL, 1994 Błękitni Orneta (przyszedł w styczniu 1994 z Błękitnych Orneta) 9-1
Trener: Mieczysław Broniszewski (1948), POL, 1993 wolny transfer (do 31.12.1993)
Włodzimierz Gąsior (1948), POL, 1994 wolny transfer (od 01.01.1994 do 02.06.1994)
Janusz Gałek † (1942), POL, 1994 Siarka Tarnobrzeg (od 03.06.1994) |
|
|
|
|