Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Motor Lublin 1989/90 |
Motor Lublin 1989/90:
Bramkarze:
Artur Graniczka (1968), POL, 1987 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0
Dariusz Opolski (1961), POL, 1985 Legia Warszawa 30-0
Obrońcy:
Jacek Bąk (1973), POL, 1989 wychowanek 3-0
Janusz Dec (1965), POL, 1985 Górnik Łęczna 30-0 2
Waldemar Fiuta (1958), POL, 1990 Falcons Toronto (przyszedł w styczniu 1990 z Falcons Toronto) 13-0
Grzegorz Komor (1968), POL, 1985 wychowanek 28-1 4
Władysław Kuraś (1961), POL, 1986 Avia Świdnik 28-0 3
Mariusz Prokop † (1968), POL, 1989 Avia Świdnik 20-1 1
Marek Sadowski (1959), POL, 1988 Radomiak Radom (odszedł w styczniu 1990 do PPT Pori) 14-1 2
Roman Żuchnik (1965), POL, 1989 Lublinianka Lublin 19-0 1 1
Pomocnicy:
Andrzej Brzeszczyński (1960), POL, 1988 Korona Kielce 30-3 1
Kazimierz Gładysiewicz † (1962), POL, 1984 Unia Tarnów 8-0
Jarosław Grodek (1969), POL, 1988 drużyna młodzieżowa 0-0
Tadeusz Grula (1958), POL, 1990 Avia Świdnik (przyszedł w styczniu 1990 z Avii Świdnik) 15-1
Krzysztof Korczyk (1963), POL, 1989 Avia Świdnik 10-0
Andrzej Mazur (1961), POL, 1989 Karpaty Krosno 0-0
Bogdan Rajt (1965), POL, 1988 WKS Wieluń 14-0
Zbigniew Szeliga (1968), POL, 1987 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1990 na wolny transfer) 0-0
Piotr Tomaszewski (1968), POL, 1988 rezerwy 0-0
Sławomir Wójtowicz (1966), POL, 1988 Lublinianka Lublin 29-3 3
Napastnicy:
Mirosław Banaszek (1964), POL, 1989 Radomiak Radom 21-1 2
Zbigniew Grzesiak (1965), POL, 1988 Górnik Łęczna 30-5
Sergey Omyelusik (1967), BLR, 1990 Dinamo Brest (przyszedł w styczniu 1990 z Dinama Brest) 5-1
Marek Szaniawski (1960), POL, 1983 Legia Warszawa (odszedł w styczniu 1990 na wolny transfer) 12-0 1
Piotr Topczewski (1971), POL, 1990 Górnik Łęczna (przyszedł w styczniu 1990 z Górnika Łęczna) 0-0
Paweł Tylki (1963), POL, 1988 Boruta Zgierz 1-0
Janusz Zych (1968), POL, 1987 Hutnik Warszawa 26-1
Trener: Paweł Kowalski † (1937), POL, 1987 wolny transfer (do 31.12.1989)
Janusz Gałek † (1942), POL, 1990 wolny transfer (od 01.01.1990) |
|
|
|
|