Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Lechia Gdańsk 1996/97 |
Lechia Gdańsk 1996/97:
Bramkarze:
Mariusz Giergiel (1973), POL, 1996 Intrat Wałcz 6-0
Dariusz Gładyś (1969), POL, 1992 Błękitni Kielce (odszedł w styczniu 1997 do Arki Gdynia) 16-0 3
Maciej Kozak † (1971), POL, 1989 wychowanek 12-0 1
Michał Mekler (1977), POL, 1996 rezerwy 0-0
Sebastian Władacz (1978), POL, 1996 rezerwy 0-0
Obrońcy:
Jarosław Bieniuk (1979), POL, 1996 rezerwy 15-1 2
Artur Chrzonowski (1976), POL, 1994 wychowanek 30-0 4
Jarosław Chwastek (1975), POL, 1996 57 Heinz Club (odszedł w styczniu 1997 do Pogoni Szczecin) 8-1 2
Jacek Grembocki (1965), POL, 1996 VfL Osnabruck (przyszedł w sierpniu 1996 z VfL Osnabruck) 31-12 3
Adam Merchut (1977), POL, 1996 rezerwy 2-0
Grzegorz Miłkowski (1977), POL, 1996 rezerwy 13-0 2
Piotr Rajkiewicz (1967), POL, 1996 Gwardia Warszawa (odszedł w październiku 1996 do Gwardii Warszawa) 10-0
Jakub Sumiła (1978), POL, 1996 rezerwy 2-0
Włodzimierz Watras (1976), POL, 1996 ??? 12-0 2
Jarosław Zadylak (1973), POL, 1997 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 1997 z Górnika Zabrze) 17-0 2
Pomocnicy:
Arkadiusz Adamowski (1978), POL, 1996 drużyna młodzieżowa 0-0
Tomasz Borkowski (1972), POL, 1996 Bałtyk Gdynia 29-1 4
Maciej Kalkowski (1974), POL, 1990 wychowanek (odszedł w styczniu 1997 do GKS-u Bełchatów) 16-2 3
Kamil Kowalczyk (1976), POL, 1995 Olimpia Poznań (odszedł w styczniu 1997 na wolny transfer) 2-0
Marcin Kubsik (1975), POL, 1992 wychowanek 31-0 5
Piotr Leszczyk (1978), POL, 1997 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 1997 z ŁKS-u Łódź) 9-0 2
Maciej Lewna (1974), POL, 1996 Gryf Wejherowo (odszedł w styczniu 1997 do Bałtyka Gdynia) 6-1 2 2
Michał Mekler (1977), POL, 1996 Kaszubia Kościerzyna 7-0 1
Tomasz Motyka (1972), POL, 1996 rezerwy (odszedł w styczniu 1997 do Bałtyka Gdynia) 3-0 1
Marek Piątek (1978), POL, 1996 rezerwy (odszedł w styczniu 1997 na wolny transfer) 9-0 1
Marcin Pudysiak (1974), POL, 1997 Bałtyk Gdynia (przyszedł w styczniu 1997 z Bałtyka Gdynia) 17-1 3
Michał Smarzyński (1974), POL, 1997 Aluminium Konin (przyszedł w styczniu 1997 z Aluminium Konin) 17-0 2
Michał Stachowiak (1972), POL, 1996 Polonia Elbląg 24-0 5
Marek Szutowicz † (1977), POL, 1996 Kaszubia Kościerzyna 14-0 2
Marek Widzicki (1976), POL, 1996 rezerwy (odszedł w styczniu 1997 na wolny transfer) 0-0
Marek Zieńczuk (1978), POL, 1996 rezerwy 30-2
Napastnicy:
Dawid Banaczek (1979), POL, 1996 rezerwy 25-2 4
Tomasz Dawidowski (1978), POL, 1994 wychowanek 2-0 1
Dariusz Głos (1975), POL, 1993 wychowanek (odszedł w styczniu 1997 do Pomezanii Malbork) 13-1 3
Grzegorz Król (1978), POL, 1994 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 1997 do Lecha Poznań) 10-2 4
Tomasz Meyer (1967), POL, 1997 ??? (przyszedł w czerwcu 1997) 4-0
Jacek Szydłowski (1978), POL, 1996 rezerwy 0-0
Marek Zawada (1976), POL, 1997 Polonia Elbląg (przyszedł w styczniu 1997 z Polonii Elbląg) 14-1 3
Trener: Stanisław Stachura (1941), POL, 1996 wolny transfer (do 31.12.1996)
Józef Gładysz (1952), POL, 1997 wolny transfer (od 01.01.1997) |
|
|
|
|