Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Stal Stalowa Wola 1996/97 |
Stal Stalowa Wola 1996/97:
Bramkarze:
Konrad Paciorkowski (1968), POL, 1997 GKS Bełchatów (przyszedł w styczniu 1997 z GKS-u Bełchatów) 6-0
Adam Piekutowski (1974), POL, 1996 AZS AWF Biała Podlaska 28-0
Jacek Szumierz (1977), POL, 1995 drużyna młodzieżowa 0-0
Tomasz Wietecha (1978), POL, 1995 wychowanek 0-0
Obrońcy:
Dariusz Bartnik (1976), POL, 1994 wychowanek 5-0
Jan Cios (1976), POL, 1997 Hetman Zamość (przyszedł w styczniu 1997 z Hetmana Zamość) 15-3 1
Janusz Dec (1965), POL, 1997 Petrochemia Płock (przyszedł w styczniu 1997 z Petrochemii Płock) 16-2
Jacek Jedliński (1970), POL, 1995 Motor Lublin (odszedł w styczniu 1997 do Avii Świdnik) 16-0 2
Jimon (???), ???, ??? 3-0 1
Andrzej Kasiak (1971), POL, 1995 Stal Rzeszów 11-0 1
Karol Kościuch (1976), POL, 1996 Wigry Suwałki (odszedł w styczniu 1997 na wolny transfer) 0-0
Paweł Potent (1975), POL, 1994 MG MZKS Kozienice (odszedł w styczniu 1997 do Rakowa Częstochowa) 10-0 1
Mariusz Prokop † (1968), POL, 1997 Hetman Zamość (przyszedł w styczniu 1997 z Hetmana Zamość) 14-2 1
Paweł Rybak (1967), POL, 1986 LZS Wola Rzeczycka 24-0 4
Jaromir Wieprzęć (1974), POL, 1991 wychowanek (odszedł w styczniu 1997 do Rakowa Częstochowa) 16-3
Marcin Włódarczyk (1970), POL, 1996 Wisła Kraków 20-4 1
Pomocnicy:
Tomasz Bieńko (1978), POL, 1996 wychowanek 1-0
Michał Czubat (1978), POL, 1996 drużyna młodzieżowa 0-0
Paweł Holc (1971), POL, 1995 Motor Lublin 32-0 5
Janusz Hynowski (1972), POL, 1996 KS Wola Baranowska (odszedł w październiku 1996 do Wisana Skopanie) 8-0 1
Tomasz Jurkowski (1970), POL, 1993 Hetman Zamość (odszedł w styczniu 1997 do Górnika Łęczna) 13-1 1
Tadeusz Krawiec (1974), POL, 1996 Orlęta Dęblin 29-7 2
Artur Lebioda (1975), POL, 1996 ??? 13-3
Krystian Lebioda (1977), POL, 1996 wychowanek 0-0
Krzysztof Obiedziński (1975), POL, 1996 Sandecja Nowy Sącz (odszedł w rundzie jesiennej do Glinika Gorlice) 1-0
Mieczysław Ożóg (1966), POL, 1996 Siarka Tarnobrzeg 32-6 3
Valeriy Panchyk (1963), UKR, 1997 ??? (przyszedł w styczniu 1997) 8-0 1
Piotr Piechniak (1977), POL, 1995 wychowanek 23-4 1
Sławomir Stopa (1970), POL, 1997 Avia Świdnik (przyszedł w styczniu 1997 z Avii Świdnik) 12-1
Paweł Szafran (1972), POL, 1990 Orzeł Rudnik 32-5 2
Paweł Wtorek (1979), POL, 1996 wychowanek 0-0
Jerzy Zygarek (1962), POL, 1996 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (odszedł w listopadzie 1996 do KS-u Piaseczno) 15-3 3
Napastnicy:
Wojciech Fabianowski (1980), POL, 1996 wychowanek 3-0
Petro Holubka (1972), UKR, 1997 ??? (przyszedł w styczniu 1997) 15-5 1
Krzysztof Klempka (1968), POL, 1996 Lublinianka Lublin 24-1 1
Tomasz Ziarek (1974), POL, 1995 rezerwy 3-1
Trener: Piotr Kocąb (1952), POL, 1995 wolny transfer (do 09.09.1997)
Janusz Gałek † (1942), POL, 1996 wolny transfer (od 11.09.1997 do 07.05.1997)
Krystian Muskała † (1947), POL, 1997 wolny transfer (od 07.05.1997)
Trener Janusz Gałek zmarł 07.05.1997. |
|
|
|
|