Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Warta Poznań 1997/98 |
Warta Poznań 1997/98:
Bramkarze:
Mariusz Bekas (1976), POL, 1998 Lech Poznań (przyszedł w styczniu 1998 z Lecha Poznań) 16-0
Zbigniew Kordus (1973), POL, 1995 ??? 14-0 1
Artur Topolski (1978), POL, 1995 drużyna młodzieżowa 3-0 1
Obrońcy:
Daouda Camara (1976), GUI, 1998 Leśnik Międzyzdroje (przyszedł w styczniu 1998 z Leśnika Międzyzdroje) 7-0
Tomasz Gajowy (1979), POL, 1995 drużyna młodzieżowa 19-0 2
Marcin Godlewski (1975), POL, 1998 Stomil Olsztyn (przyszedł w styczniu 1998 ze Stomilu Olsztyn) 13-2 5
Czesław Jakołcewicz (1961), POL, 1997 Chrobry Głogów 22-2 3 1
Dariusz Oszmałek (1970), POL, 1997 Sokół Pniewy (odszedł w styczniu 1998 do Lubońskiego KS) 9-0
Czesław Owczarek (1969), POL, 1998 Śląsk Wrocław (przyszedł w styczniu 1998 ze Śląska Wrocław) 11-1 1
Sławomir Sidorski (1967), POL, ??? 2-0
Jacek Sommerfeld (1974), POL, 1996 Warta Śrem (odszedł w styczniu 1998 do Huragana Pobiedziska) 12-0 3
Piotr Tomaszczak (1975), POL, ??? 21-0 5 1
Adam Wolniewicz (1976), POL, 1995 ??? 10-0 3
Pomocnicy:
Bartosz Hinc (1977), POL, 1997 Sokół Tychy 32-0 5
Sebastian Jastrzębski (1977), POL, ??? 4-0 1
Maciej Klimas (1979), POL, ??? 2-0 1
Arkadiusz Mazur (1981), POL, 1997 drużyna młodzieżowa 9-0 2
Arkadiusz Miklosik (1975), POL, 1992 wychowanek 16-1 3
Jakub Ostrowski (1976), POL, 1998 Lech Poznań (przyszedł w styczniu 1998 z Lecha Poznań) 15-4
Konrad Pacek (???), POL, 1998 ??? (przyszedł w styczniu 1998) 2-0
Tomasz Parzy (1979), POL, ??? 19-1
Tomasz Rybarczyk (1974), POL, 1997 Sokół Tychy 26-1
Rafał Seifert (1977), POL, 1998 ??? (przyszedł w styczniu 1998) 2-0 1 1
Wojciech Weiss (1978), POL, 1994 drużyna młodzieżowa Olimpii Poznań (odszedł w styczniu 1998 do Lubońskiego KS-u) 4-1 1
Dariusz Wojtasiński (1969), POL, 1997 Groclin Grodzisk Wielkopolski 27-2 2
Napastnicy:
Marcin Florek (1978), POL, 1997 Sokół Pniewy (odszedł w styczniu 1998 do GKS-u Katowice) 9-3 1
Piotr Kluzek (1975), POL, 1998 Naprzód Rydułtowy (przyszedł w styczniu 1998 z Naprzodu Rydułtowy) 15-2 4
Piotr Prabucki (1968), POL, 1997 Pogoń Szczecin 30-8 4
Waldemar Przysiuda (1973), POL, 1997 Unia Swarzędz (odszedł w styczniu 1998 do Huragana Pobiedziska) 14-3 3
Grzegorz Rasiak (1979), POL, 1996 drużyna młodzieżowa MSP Szamotuły 3-0
Mariusz Tierling (1975), POL, 1992 wychowanek (odszedł w styczniu 1998 do Patrii Buk) 13-4
Dariusz Wojciechowski (1974), POL, 1998 RC Tournai (przyszedł w styczniu 1998 z RC Tournai) 16-6 3
Maciej Żurawski (1976), POL, 1992 wychowanek (odszedł w styczniu 1998 do Lecha Poznań) 16-4
Trener: Mariusz Niewiadomski (1959), POL, 1996 wolny transfer (do 10.11.1997)
Andrzej Żurawski (1947), POL, 1997 wolny transfer (od 11.11.1997) |
|
|
|
|