Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Zagłębie Sosnowiec 2015/16


Zagłębie Sosnowiec 2015/16:

Bramkarze:

1. Matko Perdijić (1982), CRO, 2015 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2015 z wolnego transferu) 4-0
12. Wojciech Fabisiak (1995), POL, 2014 UKP Zielona Góra 27-0 1
36. Dariusz Maciejowski (1997), POL, 2015 Puszcza Niepołomice 0-0
56. Szymon Gąsiński (1983), POL, 2015 ŁKS Łódź (odszedł w listopadzie 2015 na wolny transfer) 3-0
Patryk Kujawa (1998), POL, 2014 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 2016 do drużyny młodzieżowej FC Magdeburg) 0-0

Obrońcy:

2. Jovan Ninković (1987), SRB, 2012 wolny transfer 10-0 2
4. Łukasz Sołowiej (1988), POL, 2015 Flota Świnoujście 21-2 2 1 1
5. Dmitriy Vezalov (1987), BUL, 2016 PFK Bansko (przyszedł w lutym 2016 z PFK Bansko) 8-0 1 1
6. Grzegorz Fonfara (1983), POL, 2015 GKS Katowice 23-5 1
7. Marcin Sierczyński (1991), POL, 2011 Janina Libiąż 26-0 3 1
10. Krzysztof Markowski (1979), POL, 2014 Kolejarz Stróże 32-2 4
22. Zarko Udovicić (1987), SRB, 2015 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2015 z wolnego transferu) 22-0 2
25. Igor Krzykowski (1998), POL, 2016 drużyna młodzieżowa (przyszedł w marcu 2016 z drużyny młodzieżowej) 1-0
30. Konrad Budek (1995), POL, 2014 rezerwy Legii Warszawa 9-1 1

Pomocnicy:

8. Tomasz Szatan (1988), POL, 2004 wychowanek (odszedł w lutym 2016 do Rozwoju Katowice) 8-0
8. Robert Bartczak (1996), POL, 2016 Legia Warszawa (przyszedł w lutym 2016 z Legii Warszawa) 14-1 1
11. Patryk Mularczyk (1998), POL, 2014 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2016 do Skry Częstochowa) 1-0
14. Carles Martinez (1988), ESP, 2016 Atletico Baleares (przyszedł w lutym 2016 z Atletico Baleares) 9-0 2
16. Dawid Ryndak (1989), POL, 2014 Legionovia Legionowo 23-3 4
17. Sebastian Dudek (1980), POL, 2014 wolny transfer 30-5 3
19. Martin Pribula (1985), SVK, 2015 Limanovia Limanowa 27-5 3
20. Tomasz Margol (1989), POL, 2015 Flota Świnoujście (odszedł w styczniu 2016 na wolny transfer, a następnie do Nadwiślana Góra) 3-0
21. Jakub Wilk (1985), POL, 2015 wolny transfer (przyszedł w październiku 2015 z wolnego transferu) 14-0
23. Hubert Tylec (1994), POL, 2011 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2016 do Legionovii Legionowo) 9-0 1
27. Przemysław Mizgała (1992), POL, 2014 Legia Warszawa (odszedł w styczniu 2016 do rezerw Legii Warszawa, a następnie do Rakowa Częstochowa) 7-0
27. Michał Bajdur (1994), POL, 2016 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł w lutym 2016 z rezerw Legii Warszawa) 9-0
29. Łukasz Matusiak (1985), POL, 2012 Polonia Bytom 32-3 7
33. Fabian Klama (1998), POL, 2016 drużyna młodzieżowa (przyszedł w maju 2016 z drużyny młodzieżowej) 2-0
77. Konrad Zaradny (1997), POL, 2015 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2016 do Skry Częstochowa) 1-0
Wojciech Bała (1999), POL, 2016 drużyna młodzieżowa (przyszedł w maju 2016 z drużyny młodzieżowej) 0-0
Jakub Pawlik (2000), POL, 2016 drużyna młodzieżowa (przyszedł w maju 2016 z drużyny młodzieżowej) 0-0

Napastnicy:

9. Michał Fidziukiewicz (1991), POL, 2015 Bocholt VV 31-12 3
18. Jakub Arak (1995), POL, 2014 rezerwy Legii Warszawa 31-8 3
31. Łukasz Tumicz (1985), POL, 2013 wolny transfer (odszedł w sierpniu 2015 na wolny transfer, a następnie do Biebrzy Goniądz) 2-0
87. Adrian Paluchowski (1987), POL, 2015 LKS Nieciecza (przyszedł w sierpniu 2015 z LKS-u Nieciecza) 15-1 2

Trener: Romuald Szukiełowicz (1949), POL, 2015 Flota Świnoujście (do 15.07.2015)
Artur Derbin (1976), POL, 2015 asystent trenera (od 15.07.2015)
Asystenci trenera: Karol Michalski (1972), POL, 2015 wolny transfer (od 07.05.2016)
Tomasz Łuczywek (1978), POL, 2015 trener drużyny młodzieżowej
Artur Derbin (1976), POL, 2013 piłkarz Przemszy Siewiesz (do 15.07.2015)

Dyrektor sportowy: Robert Stanek (1968), POL, 2015 trener

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET