Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Watford 2005/06 |
FC Watford 2005/06:
Bramkarze:
1. Alec Chamberlain (1964), ENG, 1996 FC Sunderland 4-0
26. Ben Foster (1983), ENG, 2005 Manchester United 43-0 3 1
50. Yves Makabu-Makalambay (1986), DRC, 2006 Chelsea Londyn (przyszedł w styczniu 2006 z Chelsea Londyn) 0-0
Obrońcy:
2. James Chambers (1980), ENG, 2004 West Bromwich Albion 38-0 6
3. Jordan Stewart (1982), ENG, 2005 Leicester City 35-0 3
4. Malcolm Mackay (1972), SCO, 2005 West Ham United (przyszedł w sierpniu 2005 z West Hamu United) 38-2 4 1
5. Clarke Carlisle (1979), ENG, 2005 Leeds United 32-3 5 1
6. Jay DeMerit (1979), USA, 2004 Chicago Fire 32-2 3
11. Sietes (1974), ESP, 2005 Deportivo Alaves 0-0
12. Lloyd Doyley (1982), JAM, 2001 drużyna młodzieżowa 44-0 2
22. Junior Osborne (1988), ENG, 2004 wychowanek (odszedł w styczniu 2006 do Kidderminster Harriers i przyszedł w marcu 2006 z Kidderminster Harriers) 1-0 1
23. Adrian Mariappa (1986), JAM, 2005 wychowanek 3-0
24. Adam Griffiths (1979), AUS, 2005 KV Oostende (odszedł we wrześniu 2005 do FC Bournemouth) 0-0
Pomocnicy:
7. Carl Fletcher (1980), ENG, 2005 West Ham United (przyszedł we wrześniu 2005 z West Ham United i odszedł w styczniu 2006 do West Hamu United) 3-0 1
7. Chris Eagles (1985), ENG, 2006 rezerwy Manchesteru United (przyszedł w styczniu 2006 z Manchesteru United) 17-3 1
8. Gavin Mahon (1977), ENG, 2002 FC Brentford 38-3 5
14. Dominic Blizzard (1983), ENG, 2003 rezerwy 10-0
15. Ashley Young (1985), ENG, 2003 wychowanek 39-13 3 1
17. Jamie Hand (1984), ENG, 2005 FC Livingston (odszedł we wrześniu 2005 do Peterborough United i przyszedł w październiku 2005 z Peterborough United, odszedł w październiku 2005 do Huddersfield Town i przyszedł w październiku 2005 z Huddersfield Town, odszedł w październiku 2005 do Peterborough United i przyszedł w grudniu 2005 z Peterborough United, a następnie odszedł w lutym 2006 do Northampton Town i przyszedł w maju 2006 z Northampton Town) 0-0
19. Anthony McNamee (1983), ENG, 2004 FC Barnet 38-1 1
20. Alhassan Bangura (1988), SLE, 2004 Freetown United 35-1 6
21. Toumani Diagouraga (1987), FRA, 2005 drużyna młodzieżowa Paris SG (odszedł w styczniu 2006 do Swindon Town) 1-0
25. Matthew Spring (1979), ENG, 2005 Leeds United 39-8 6
27. Joel Grant (1987), JAM, 2005 wychowanek 7-0
30. Marvin Homand (1987), ENG/FRA, 2005 wychowanek 0-0
31. Alex Campana (1988), ENG, 2005 drużyna młodzieżowa 0-0
34. Ben Gill (1987), ENG, 2005 drużyna młodzieżowa Arsenalu Londyn 0-0
36. Theo Robinson (1989), JAM, 2005 wychowanek 1-0
Napastnicy:
9. Marlon King (1980), JAM, 2005 Nottingham Forest 41-22 2 1
10. Paul Devlin (1972), SCO, 2003 Birmingham City (odszedł w styczniu 2006 do FC Walsall) 23-2 2
18. Hameur Bouazza (1985), ALG, 2003 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2005 do Swindon Town i przyszedł w styczniu 2006 ze Swindon Town) 14-1
27. Joel Grant (1987), ENG, 2005 wychowanek 7-0
28. Francino Francis (1987), JAM, 2005 Stoke City 1-0
29. Darius Henderson (1981), ENG, 2005 FC Gillingham 30-14 6
32. Les Ferdinand (1966), ENG, 2005 FC Reading 0-0
33. Trevor Benjamin (1979), JAM, 2005 Peterborough United (przyszedł we wrześniu 2005 z Peterborough United i odszedł we wrześniu 2005 do Peterborough United) 2-0
36. Gabriel Agbonlahor (1986), ENG, 2005 Aston Villa (przyszedł we wrześniu 2005 z Aston Villa i odszedł w październiku 2005 do Aston Villa, a następnie do Sheffield Wednesday) 2-0
Trener: Adrian Boothroyd (1971), ENG, 2005 asystent trenera Leeds United
Asystent trenera: Nigel Gibbs (1965), ENG, 2002 piłkarz |
|
|
|
|