Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Chrobry Głogów 2014/15 |
Chrobry Głogów 2014/15:
Bramkarze:
1. Mariusz Rzepecki (1984), POL, 2013 Gwardia Koszalin 0-0
12. Sławomir Janicki (1985), POL, 2013 Polonia Środa Wielkopolska 26-0 3
27. Amadeusz Skrzyniarz (1994), POL, 2014 Zagłębie Lubin (odszedł w lutym 2015 do Limanovii Limanowa) 5-0
27. Mateusz Prus (1990), POL, 2015 Ruch Chorzów (przyszedł w styczniu 2015 z Ruchu Chorzów; zarejestrowany od lutego 2015) 3-0
Obrońcy:
6. Jakub Kiełb (1993), POL, 2014 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 5-1
13. Mateusz Szałek (1991), POL, 2014 Skra Częstochowa (odszedł w styczniu 2015 na wolny transfer, a następnie do Robertsfors IK) 10-0 2
18. Michał Ilków-Gołąb (1985), POL, 2013 wolny transfer 19-5 6
20. Michał Szałek (1988), POL, 2013 Bytovia Bytów (odszedł w styczniu 2015 do Bałtyka Gdynia) 5-0 1
20. Damian Byrtek (1991), POL, 2015 Podbeskidzie Bielsko-Biała (przyszedł w styczniu 2015 z Podbeskidzia Bielsko-Biała) 14-0 6
21. Krzysztof Ziemniak (1984), POL, 2011 GKP Gorzów 22-0 2 1 2
22. Adam Samiec (1982), POL, 2011 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 32-1 7
24. Łukasz Bogusławski (1993), POL, 2014 rezerwy Legii Warszawa 32-0 4
25. Damian Ałdaś (1991), POL, 2014 Korona Kielce (odszedł w styczniu 2015 do Odry Opole) 17-0 3
26. Robert Pisarczuk (1993), POL, 2015 wolny transfer (przyszedł w marcu 2015 z wolnego transferu) 10-1 2
30. Velin Damyanov (1988), BUL, 2013 Neftochimik Burgas 1-0
Pomocnicy:
3. Michał Michalec (1987), POL, 2010 Pogoń Oleśnica 32-4 7
5. Maciej Rybak (1997), POL, 2013 wychowanek 1-0
7. Mateusz Hałambiec (1985), POL, 2009 Tęcza Krosno Odrzańskie 31-1 5
8. Karol Danielak (1991), POL, 2014 Jarota Jarocin (odszedł w styczniu 2015 do Pogoni Szczecin) 17-2 4
8. Vladimir Khudima (1990), UKR, 2015 Niva Tarnopol (przyszedł w lutym 2015 z Nivy Tarnopol) 13-3 2
9. Damian Piotrowski (1987), POL, 2014 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 28-9 5 1
10. Rafał Figiel (1991), POL, 2014 GKS Katowice (odszedł w styczniu 2015 do Górnika Wałbrzych) 5-0
10. Marcel Gąsior (1993), POL, 2015 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł w lutym 2015 z rezerw Legii Warszawa) 15-1 2
11. Bartłomiej Oruba (1991), POL, 2015 rezerwy (przyszedł w marcu 2015 z rezerw) 1-0 1
13. Igor Szopa (1995), POL, 2015 Soła Oświęcim (przyszedł w lutym 2015 z Soły Oświęcim) 9-0 2
14. Krzysztof Ulatowski (1980), POL, 2012 MKS Kluczbork (odszedł w styczniu 2015 do GKS-u Kobierzyce) 18-0 7
14. Stepan Girskiy (1991), UKR, 2015 FK Poltava (przyszedł w lutym 2015 z FK Poltava) 7-2 2
15. Łukasz Kuczer (1996), POL, 2011 drużyna młodzieżowa (odrejestrowany w styczniu 2015) 0-0
17. Damian Sędziak (1988), POL, 2012 Elana Toruń 20-2 3
23. Dominik Kościelniak (1995), POL, 2014 Wisła Kraków 22-0 1
Napastnicy:
2. Łukasz Szczepaniak (1987), POL, 2012 Nielba Wągrowiec 19-5 2
4. Michał Bednarski (1996), POL, 2012 drużyna młodzieżowa (w rundzie jesiennej nosił numer 16) 10-1 4
11. Patryk Obiała (1996), POL, 2014 rezerwy (odszedł w styczniu 2015 na wolny transfer, a następnie do Dęba Przybyszów) 0-0
15. Tomasz Zając (1995), POL, 2015 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 2015 z Wisły Kraków) 9-2
26. Krystian Pieczara (1989), POL, 2014 Znicz Pruszków (odszedł w sierpniu 2014 do Polonii Warszawa) 4-0
26. Jakub Chrzanowski (1995), POL, 2014 Miedź Legnica (przyszedł w sierpniu 2014 z Miedzi Legnica i odszedł w lutym 2015 do Miedzi Legnica) 10-0
Trener: Ireneusz Mamrot (1970), POL, 2010 piłkarz Polonii Trzebnica
Asystent trenera: Adrian Siemieniec (1992), POL, 2014 wolny transfer
Trener bramkarzy: Maciej Kowal (1987), POL, 2014 wolny transfer (od 31.12.2014) |
|
|
|
|