Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Stomil Olsztyn 2014/15 |
Stomil Olsztyn 2014/15:
Bramkarze:
29. Michał Przyborowski (1995), POL, 2013 rezerwy 0-0
33. Dawid Mieczkowski (1992), POL, 2013 Okocimski Brzesko 5-0
82. Piotr Skiba (1982), POL, 2011 Huragan Morąg 29-0 3
Obrońcy:
3. Rafał Remisz (1992), POL, 2011 Mrągowia Mrągowo 6-0
6. Naoya Shibamura (1982), JPN, 2014 wolny transfer 2-0
7. Paweł Głowacki (1983), POL, 2010 Górnik Łęczna 30-1 2
16. Dawid Szymonowicz (1995), POL, 2013 rezerwy 25-2 5
18. Janusz Bucholc (1985), POL, 2010 FK Vetra 22-0 4
23. Arkadiusz Koprucki (1984), POL, 2011 Olimpia Grudziądz (odszedł w styczniu 2015 do Zagłębia Sosnowiec) 3-0 1
27. Tomasz Wełna (1991), POL, 2014 Cracovia Kraków (pomiędzy wrześniem a styczniem nosił numer 9) 25-2 6
31. Tomasz Wełnicki (1990), POL, 2014 Górnik Zabrze 8-1
55. Vitaliy Berezovskiy (1984), UKR, 2014 Zirka Kirovograd 27-1 10 1
87. Arkadiusz Czarnecki (1987), POL, 2014 Sandecja Nowy Sącz 31-0 7
95. Arkadiusz Mroczkowski (1995), POL, 2012 rezerwy 12-0 1 1
Pomocnicy:
2. Piotr Wypniewski (1995), POL, 2015 Sokół Ostróda (przyszedł w styczniu 2015 z Sokołu Ostróda) 2-0
4. Igor Skoba (1982), UKR, 2014 wolny transfer (przyszedł w październiku 2014 z wolnego transferu) 12-3 4
5. Yasuhiro Kato (1986), JPN, 2013 wolny transfer 4-0
8. Piotr Głowacki (1991), POL, 2014 Sokół Ostróda 27-0 3
10. Irakli Meskhia (1993), UKR, 2014 Karkonosze Jelenia Góra (do września nosił numer 9; odrejestrowany we wrześniu 2014 i ponownie zarejestrowany od stycznia 2015) 8-2 2
12. Michał Trzeciakiewicz (1984), POL, 2014 wolny transfer 21-4 3
14. Cezary Sobolewski (1996), POL, 2014 rezerwy 4-0
21. Łukasz Jegliński (1986), POL, 2011 Ruch Wysokie Mazowieckie 30-3 1
22. Roman Machulenko (1992), UKR, 2014 Desna Czernychów 22-3 3 1
24. Karol Żwir (1995), POL, 2011 drużyna młodzieżowa 19-0 2
95. Wojciech Żęgota (1996), POL, 2015 rezerwy (przyszedł w czerwcu 2015 z rezerw) 1-0
Napastnicy:
10. Piotr Darmochwał (1991), POL, 2014 Okocimski Brzesko (odszedł w styczniu 2015 do Wisły Płock) 19-6 2
11. Vladimir Koval (1992), UKR, 2014 PFK Sevastopol 25-12 7
19. Łukasz Jamróz (1990), POL, 2014 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2014 z wolnego transferu; do listopada nosił numer 4) 16-1 6
19. Rafał Śledź (1998), POL, 2014 drużyna młodzieżowa (odrejestrowany w listopadzie 2014) 1-0
77. Paweł Łukasik (1986), POL, 2011 Ruch Wysokie Mazowieckie 13-2 2
Trener: Mirosław Jabłoński (1950), POL, 2014 wolny transfer
Asystent trenera: Adam Łopatko (1979), POL, 2014 trener
Trener bramkarzy: Sylwester Wyłupski (1975), POL, 2010 trener KS-u Łęgajny |
|
|
|
|