Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SK Kayserispor 2013/14 |
SK Kayserispor 2013/14:
Bramkarze:
1. Ertugrul Taskiran (1989), TUR, 2012 Fenerbahce Stambuł 13-0 1
34. Deniz Mehmet (1992), TUR, 2011 rezerwy West Hamu United 0-0
35. Gokhan Degirmenci (1989), TUR, 2009 Altay Izmir (odszedł w lutym 2014 do SK Erciyesspor) 7-0 2 1
57. Sinan Bolat (1988), TUR, 2014 FC Porto (przyszedł w styczniu 2014 z FC Porto) 14-0 1
Obrońcy:
2. Levent Gulen (1994), SUI, 2014 Grasshoppers Zurich (przyszedł w styczniu 2014 z Grasshoppers Zurich) 14-0 3
4. Cuneyt Koz (1992), TUR/GER, 2013 Dynamo Drezno 11-0 2
5. Sereno (1985), POR, 2013 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2013 z wolnego transferu) 22-3 6 1
6. Zurab Khizanishvili (1981), GEO, 2011 Blackburn Rovers 18-0 4
15. Marko Simić (1987), MON, 2013 BATE Borysów 12-0 5
24. Salih Dursun (1991), TUR, 2012 SK Sakaryaspor (odszedł w styczniu 2014 do Galatasaray Stambuł) 15-1 6 1
27. Erdal Akdari (1993), TUR, 2012 Hannover 96 0-0
42. Mehmet Kalem (1993), TUR, 2012 rezerwy (odszedł w lutym 2014 do SK Gaziosmanpasaspor) 0-0
Pomocnicy:
7. Sefa Yilmaz (1990), TUR, 2011 MSV Duisburg 23-4 4 1
8. Abdullah Durak (1987), TUR, 2008 Kastamonuspor 31-0 9 1
14. Yener Arica (1992), TUR/HOL, 2013 rezerwy Ajaxu Amsterdam 8-0 1
16. Srdjan Mijailović (1993), SRB, 2013 Red Star Belgrad 28-1 8
19. Cleyton (1983), BRA, 2012 Panathinaikos Ateny (odszedł w styczniu 2014 do Dinama Zagrzeb) 11-0 4 1 1
20. Bilal Gulden (1993), TUR, 2013 SK Ankaragucu (odszedł w styczniu 2014 do SK Adana Demirspor) 0-0
21. Diego Biseswar (1988), SUR, 2012 Feyenoord Rotterdam 23-3 1
22. Alexandros Tziolis (1985), GRE, 2014 PAOK Saloniki (przyszedł w lutym 2014 z PAOK-u Saloniki) 15-0 2
23. Taner Yalcin (1990), TUR, 2013 SK Belediyespor 13-0 4
25. Alper Uludag (1990), TUR, 2013 FC Ingolstadt (przyszedł w sierpniu 2013 z FC Ingolstadt) 20-0 4 1
28. Engin Bekdemir (1992), TUR, 2011 drużyna młodzieżowa FC Porto 10-0 3
30. Okay Yokuslu (1994), TUR, 2011 Altay Izmir 25-1 5
32. Ondrej Vanek (1990), CZE, 2014 FK Jablonec (przyszedł w styczniu 2014 z FK Jablonec) 11-0 1
38. Omer Bayram (1991), TUR, 2012 NAC Breda 32-0 4 1
41. Resul Ozgen (1993), TUR, 2012 Afyonkarahisarspor 0-0
Napastnicy:
9. Bobo (1985), BRA, 2012 Cruzeiro Belo Horizonte 17-3 1
10. Jaja (1986), BRA, 2013 Metalist Kharkiv (odszedł w styczniu 2014 do Metalista Kharkiv) 10-3
11. Marcio Nobre (1980), BRA, 2013 Mersin Idmanyurdu 28-5 2 1
12. Sinan Bakis (1994), TUR, 2013 Bayer Leverkusen (A) (przyszedł we wrześniu 2013 z Bayeru Leverkusen (A)) 6-0
13. Babacar Diop (1993), SEN, 2011 drużyna młodzieżowa 2-0
17. Pablo Mouche (1987), ARG, 2012 Boca Juniors 32-6 2 1
18. Cem Sultan (1991), TUR, 2013 SK Vestel Manisaspor (odszedł w styczniu 2014 do Mersin Idmanyurdu) 1-0
29. Samed Ali Kaya (1995), TUR, 2013 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2014 do Tarsus Idmanyurdu) 0-0
Trener: Robert Prosinecki (1969), CRO, 2012 wolny transfer (do 31.12.2013)
Domingos (1969), POR, 2014 wolny transfer (od 16.01.2014 do 20.03.2014)
Ertugrul Secme (1965), TUR, 2014 drużyna młodzieżowa (od 21.03.2014)
Asystenci trenera: Gordan Ciprić (1965), CRO, 2012 wolny transfer (do 31.12.2013)
Dragan Spasić (1969), SRB, 2012 wolny transfer (do 10.11.2013) |
|
|
|
|