Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Besiktas Stambuł 2013/14 |
Besiktas Stambuł 2013/14:
Bramkarze:
1. Cenk Gonen (1988), TUR, 2010 SK Denizlispor 2-0 1
23. Gunay Guvenc (1991), TUR, 2013 Stuttgarter Kickers (odszedł w styczniu 2014 do SK Adanaspor) 0-0
29. Tolga Zengin (1983), TUR, 2013 SK Trabzonspor (przyszedł w sierpniu 2013 z SK Trabzonspor) 34-0 1
99. Emre Metin (1993), TUR, 2012 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Tanju Kayhan (1989), AUT, 2013 Mersin Idmanyurdu (odszedł we wrześniu 2013 do SK Eskisehirspor) 0-0
3. Ismail Koybasi (1989), TUR, 2009 SK Gaziantepspor 7-0 2 1
6. Tomas Sivok (1983), CZE, 2008 Udinese Calcio 13-2 2
14. Julien Escude (1979), FRA, 2012 CF Sevilla 11-2 2
18. Ibrahim Toraman (1981), TUR, 2004 SK Gaziantepspor 1-0
19. Pedro Franco (1991), COL, 2013 Millonarios Bogota 18-1 3
22. Ersan Gulum (1987), TUR, 2010 SK Adanaspor 19-1 6 1
24. Dany Nounkeu (1986), CMR, 2014 Galatasaray Stambuł (przyszedł w lutym 2014 z Galatasaray Stambuł) 9-0 3
26. Gokhan Suzen (1987), TUR, 2013 SK Belediyespor 0-0
31. Ramon (1988), BRA, 2013 Corinthians Sao Paulo (przyszedł we wrześniu 2013 z Corinthians Sao Paulo) 26-1 5 2
27. Serdar Kurtulus (1987), TUR, 2013 SK Gaziantepspor 22-0 3 1
34. Umit Karaal (1995), TUR, 2013 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2014 do SK Kahramanmarasspor) 0-0
36. Tugay Kaya (1995), TUR, 2013 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
4. Manuel Fernandes (1986), POR, 2011 CF Valencia 19-2 3
5. Sezer Ozturk (1985), TUR, 2013 Fenerbahce Stambuł 0-0
8. Veli Kavlak (1988), AUT, 2011 Rapid Wiedeń 29-3 9
10. Olcay Sahan (1987), TUR, 2012 FC Kaiserslautern 34-8 3
13. Atiba Hutchinson (1983), CAN, 2013 PSV Eindhoven 30-1 4
15. Oguzhan Ozyakup (1992), TUR, 2012 Arsenal Londyn 26-6 6 1
17. Gokhan Tore (1992), TUR, 2013 Rubin Kazań 30-4 3
20. Necip Uysal (1991), TUR, 2008 wychowanek 23-0 6 1
21. Kerim Frei (1993), TUR, 2013 Fulham Londyn (przyszedł we wrześniu 2013 z Fulhamu Londyn) 9-0
25. Ugur Boral (1982), TUR, 2012 SK Samsunspor 7-0 2
28. Mehmet Akgun (1986), TUR, 2012 SK Genclerbirligi (odszedł w styczniu 2014 do SK Erciyesspor) 2-0
33. Jermaine Jones (1981), USA, 2014 FC Schalke 04 (przyszedł w styczniu 2014 z FC Schalke 04) 10-0 5
35. Ufuk Er (1995), TUR, 2013 drużyna młodzieżowa (odszedł w marcu 2014 na wolny transfer) 0-0
49. Muhammed Demirci (1995), TUR, 2011 drużyna młodzieżowa 9-0
Napastnicy:
7. Dentinho (1989), BRA, 2013 Szachtar Donieck (odszedł w styczniu 2014 do Szachtara Donieck) 2-0
9. Hugo Almeida (1984), POR, 2011 Werder Brema 31-13 1
11. Mustafa Pektemek (1988), TUR, 2011 SK Genclerbirligi 22-3 4
30. Michael Eneramo (1985), NGA, 2013 SK Sivasspor (odszedł w styczniu 2014 do SK Karabukspor) 4-1
37. Filip Holosko (1984), SVK, 2011 SK Belediyespor 12-2
42. Furkan Yaman (1996), TUR, 2013 drużyna młodzieżowa 0-0
77. Omer Sismanoglu (1989), TUR, 2013 SK Antalyaspor 10-2 1
Trener: Slaven Bilić (1968), CRO, 2013 Lokomotiv Moskwa
Asystent trenera: Nikola Jurcević (1966), CRO, 2013 Lokomotiv Moskwa
Trener bramkarzy: Jose Sambade Carreira (1972), ESP, 2013 wolny transfer |
|
|
|
|