Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SV Waregem 2013/14 |
SV Waregem 2013/14:
Bramkarze:
1. Sammy Bossut (1985), BEL, 2006 KVSK United 30-0
22. Sebastien Bruzzese (1989), BEL, 2012 AA Gent 0-0
25. Salvatore Crimi (1993), BEL, 2013 rezerwy OSC Lille (odszedł w styczniu 2014 do Royalu Charleroi) 0-0
Obrońcy:
2. Davy de Fauw (1981), BEL, 2011 Roda JC 27-0 3
3. Steve Colpaert (1986), BEL, 2008 FC Bruksela 25-0 2
5. Bryan Verboom (1992), BEL, 2012 Anderlecht Bruksela 20-0 4
18. Frederic Duplus (1990), FRA, 2013 FC Sochaux 13-0 4
21. Bruno Godeau (1992), BEL, 2012 rezerwy Anderlechtu Bruksela 9-0 2
24. Karel D'Haene (1980), BEL, 2006 SK Vestel Manisaspor 29-2 3
43. Roberto Chen (1994), PAN, 2014 CF Malaga (przyszedł w styczniu 2014 z CF Malaga) 2-0
Pomocnicy:
8. Sven Kums (1988), BEL, 2013 SC Heerenveen (przyszedł we wrześniu 2013 z SC Heerenveen) 21-3 5
10. Franck Berrier † (1984), FRA, 2012 Standard Liege (odszedł we wrześniu 2013 do KV Oostende) 5-1
10. Thorgan Hazard (1993), BEL, 2012 rezerwy Chelsea Londyn (do września nosił numer 8) 29-9 6
13. Mamoutou N'Diaye (1990), MAL, 2013 AA Gent 16-1 3 1
15. Niels Vandenbroucke (1991), BEL, 2011 rezerwy 0-0
16. Olafur Skulason (1983), ISL, 2011 FC SonderjyskE 24-4 3 1
17. Ibrahima Conte (1991), GUI, 2013 AA Gent 29-1 3
20. Formose Mendy (1993), GBI, 2013 rezerwy OSC Lille (przyszedł we wrześniu 2013 z rezerw OSC Lille) 2-0
23. Hernan Hinostroza (1993), PER, 2012 Alianza Lima (odszedł w sierpniu 2013 do Universidad San Martin) 1-0
23. Mehdi Tarfi (1993), BEL, 2013 Anderlecht Bruksela (przyszedł we wrześniu 2013 z Anderlechtu Bruksela) 1-0 1
26. Klaas de Rock (1993), BEL, 2012 drużyna młodzieżowa 0-0
28. Junior Malanda † (1994), BEL, 2012 drużyna młodzieżowa OSC Lille (odszedł w styczniu 2014 do VfL Wolfsburg) 17-3 5 2 1
30. Tjakke Stevens (1993), BEL, 2013 rezerwy (odszedł w styczniu 2014 do KM Torhout) 0-0
33. Bobley Anderson (1992), WKS, 2014 CF Malaga (przyszedł w styczniu 2014 z CF Malaga) 4-0
Napastnicy:
7. Habib Habibou (1987), RSA, 2013 Leeds United (odszedł w styczniu 2014 do AA Gent) 17-9 3
7. Fabrice Olinga (1996), CMR, 2014 Apollon Limassol (przyszedł w styczniu 2014 z Apollonu Limassol) 1-0
9. M'Baye Leye (1982), SEN, 2012 Standard Liege 8-1 1
11. Ivan Lendrić (1991), CRO, 2012 Hajduk Split (odszedł w sierpniu 2013 do Lokomotivy Zagrzeb) 0-0
11. Idrissa Sylla (1990), GUI, 2013 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2013 z wolnego transferu) 18-5 3
12. Aleksandar Trajkovski (1992), MKD, 2011 NK Inker (odszedł w sierpniu 2013 do KV Mechelen) 2-0
12. Marvin Pourie (1991), GER, 2014 FC Kopenhaga (przyszedł w styczniu 2014 z FC Kopenhaga) 5-1 2
14. Jens Naessens (1991), BEL, 2010 drużyna młodzieżowa 21-5 1
19. Raphael Caceres (1987), FRA, 2013 AC Arles (przyszedł w sierpniu 2013 z AC Arles) 22-5
20. Frederic Gounongbe (1988), BEL, 2013 FC Bruksela (odszedł w sierpniu 2013 do FC Bruksela) 0-0
27. Theo Bongonda (1995), DRC, 2013 drużyna młodzieżowa 9-0
29. Julien Toudic (1985), FRA, 2013 RC Lens (odszedł we wrześniu 2013 do Stade Laval) 1-0
Trener: Francky Dury (1957), BEL, 2011 wolny transfer
Asystent trenera: Eddy van den Berge (1958), BEL, 2003 wolny transfer |
|
|
|
|