Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Okocimski Brzesko 2013/14 |
Okocimski Brzesko 2013/14:
Bramkarze:
1. Jarosław Palej (1976), POL, 2013 rezerwy (odszedł w styczniu 2014 do Tuchovii Tuchów) 1-0
1. Marek Pączek (1985), POL, 2013 Bocheński KS (w rundzie jesiennej nosił numer 30) 14-0
30. Mateusz Kuchta (1996), POL, 2014 Górnik Zabrze (przyszedł w lutym 2014 z Górnika Zabrze) 12-0 1
33. Aleksander Kozioł (1992), POL, 2011 Lubuszanin Trzcianka 8-0
Obrońcy:
2. Konrad Wieczorek (1992), POL, 2011 rezerwy Cracovii Kraków (w rundzie jesiennej nosił numer 22) 14-0 2 1
4. Mateusz Wawryka (1987), POL, 2005 wychowanek 20-0
5. Łukasz Sosnowski (1990), POL, 2014 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (przyszedł w lutym 2014 ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki) 10-0 3
6. Bartosz Sobotka (1991), POL, 2013 GKS Katowice 31-3 2
14. Tomasz Marut (1993), POL, 2013 Bocheński KS (odszedł w lutym 2014 do Pogoni Grodzisk Mazowiecki) 1-0
16. Mateusz Niechciał (1988), POL, 2013 Podbeskidzie Bielsko-Biała (odszedł w styczniu 2014 do Podbeskidzia Bielsko-Biała, a następnie do Limanovii Limanowa) 15-0 6
16. Aleksander Ślęczka (1994), POL, 2014 rezerwy Wisły Kraków (przyszedł w lutym 2014 z rezerw Wisły Kraków) 5-0 1
21. Arkadiusz Ryś (1988), POL, 2013 Garbarnia Kraków 33-0 1
23. Radosław Jacek (1986), POL, 2011 rezerwy Termaliki Bruk-Bet Nieciecza 32-1 8 1
25. Patmore Shereni (1984), ZIM, 2013 LZS Piotrówka (odszedł w styczniu 2014 na wolny transfer, a następnie do LZS-u Piotrówka) 0-0
Pomocnicy:
8. Piotr Darmochwał (1991), POL, 2009 Promień Opalenica (odszedł w styczniu 2014 do Stomilu Olsztyn) 17-4 4 1
8. Bruno Żołądź (1991), POL, 2013 Cracovia Kraków (w rundzie jesiennej nosił numer 26; zarejestrowany od lipca 2013) 23-0 6
9. Patryk Stefański (1990), POL, 2013 rezerwy Ruchu Chorzów 28-0 1 1
10. Damian Buras (1994), POL, 2013 Wisła Kraków (odszedł w styczniu 2014 do rezerw Wisły Kraków, a następnie do Siarki Tarnobrzeg) 11-0 1
10. Konrad Cebula (1983), POL, 2013 Limanovia Limanowa (w rundzie jesiennej nosił numer 7) 27-0 3 1
11. Wojciech Wojcieszyński (1986), POL, 2009 Górnik Wieliczka (odszedł w styczniu 2014 do Zagłębia Sosnowiec) 16-4 5
14. Łukasz Tymiński (1990), POL, 2014 rezerwy Jagiellonii Białystok (przyszedł w lutym 2014 z rezerw Jagiellonii Białystok) 13-0 2 1
18. Jakub Kapsa (1991), POL, 2014 rezerwy Lecha Poznań (przyszedł w lutym 2014 z rezerw Lecha Poznań) 14-0 1
19. Michał Nawrot (1990), POL, 2013 Hutnik Kraków (w rundzie jesiennej nosił numer 91) 26-1 4 1
20. Daniel Brud (1989), POL, 2013 Wisła Kraków 17-1 5 1
22. David Kwiek (1988), POL, 2014 Widzew Łódź (przyszedł w lutym 2014 z Widzewa Łódź) 14-1 3 1 1
Napastnicy:
7. Jakub Grzegorzewski (1982), POL, 2014 Miedź Legnica (przyszedł w lutym 2014 z Miedzi Legnica) 10-0 1
11. Kacper Tatara (1988), POL, 2014 Dolcan Ząbki (przyszedł w lutym 2014 z Dolcanu Ząbki) 13-0 1
13. Sani Aboubakar (1985), NGA, 2013 LZS Piotrówka 8-1
15. Dariusz Sosnowski (1995), POL, 2013 rezerwy (odszedł w lipcu 2013 do Zawiszy Bydgoszcz i przyszedł w lutym 2014 z Zawiszy Bydgoszcz; w rundzie jesiennej nosił numer 26) 4-0
17. Robert Smoliński (1994), POL, 2013 drużyna młodzieżowa Stadionu Śląskiego Chorzów 12-1 4
87. Michał Szewczyk (1992), POL, 2013 Wisła Kraków (przyszedł w sierpniu 2013 z Wisły Kraków i odszedł w styczniu 2014 do Wisły Kraków) 13-1 3
99. Maciej Termanowski (1994), POL, 2013 drużyna młodzieżowa Wisły Kraków (odszedł w styczniu 2014 na wolny transfer, a następnie do Siarki Tarnobrzeg) 14-0 1
Trener: Piotr Stach (1973), POL, 2013 wolny transfer (do 18.04.2014)
Robert Orłowski (1959), POL, 2014 wolny transfer (od 23.04.2014)
Asystent trenera: Krzysztof Przytuła (1979), POL, 2014 wolny transfer (od 23.04.2014) |
|
|
|
|