Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Stomil Olsztyn 2013/14 |
Stomil Olsztyn 2013/14:
Bramkarze:
1. Michał Leszczyński (1994), POL, 2009 drużyna młodzieżowa Warmii Olsztyn 0-0
25. Dawid Mieczkowski (1992), POL, 2013 Okocimski Brzesko 5-0
82. Piotr Skiba (1982), POL, 2011 Huragan Morąg 30-0
Michał Przyborowski (1995), POL, 2013 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Wojciech Dziemidowicz (1995), POL, 2011 drużyna młodzieżowa 2-0 1
3. Rafał Remisz (1992), POL, 2011 Mrągowia Mrągowo 15-0 1
4. Dawid Kucharski (1984), POL, 2013 Okocimski Brzesko 22-0 7 1
7. Paweł Głowacki (1983), POL, 2010 Górnik Łęczna 30-2 8
15. Arkadiusz Mroczkowski (1995), POL, 2012 rezerwy 13-0 2 1
16. Dawid Szymonowicz (1995), POL, 2013 rezerwy 11-0 1
17. Adrian Korzeniewski (1990), POL, 2014 Concordia Elbląg (przyszedł w styczniu 2014 z Concordii Elbląg) 2-0
18. Janusz Bucholc (1985), POL, 2010 FK Vetra 33-1 5
23. Arkadiusz Koprucki (1984), POL, 2011 Olimpia Grudziądz 26-2 3 1
27. Kamil Hempel (1988), POL, 2013 Miedź Legnica (odszedł w styczniu 2014 do Wisły Płock) 16-0 4 1
51. Marcin Warcholak (1989), POL, 2014 Gryf Wejherowo (przyszedł w styczniu 2014 z Gryfa Wejherowo) 13-2 2
87. Arkadiusz Czarnecki (1987), POL, 2014 Sandecja Nowy Sącz (przyszedł w styczniu 2014 z Sandecji Nowy Sącz) 14-1 3 1
Dariusz Gawryś (1995), POL, 2013 rezerwy (odszedł w marcu 2014 do Huragana Morąg) 0-0
Pomocnicy:
5. Yasuhiro Kato (1986), JPN, 2013 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2013 z wolnego transferu) 19-2 1
8. Bartosz Papka (1993), POL, 2013 Korona Kielce (odszedł w styczniu 2014 do rezerw Korony Kielce, a następnie do Stali Mielec) 12-0 2
8. Piotr Głowacki (1991), POL, 2014 Sokół Ostróda (przyszedł w styczniu 2014 z Sokoła Ostróda) 5-1 1
9. Tomasz Bzdęga (1985), POL, 2013 Piast Gliwice 30-4 2 1
10. Daniel Michałowski (1987), POL, 2006 DKS Dobre Miasto (odszedł w styczniu 2014 do Wigier Suwałki) 11-0 2
12. Michał Trzeciakiewicz (1984), POL, 2014 wolny transfer (przyszedł w lutym 2014 z wolnego transferu) 19-2 3
13. Dominik Kun (1993), POL, 2011 Vęgoria Węgorzewo (odszedł w styczniu 2014 do Pogoni Szczecin) 13-5 3
14. Piotr Łysiak (1993), POL, 2011 rezerwy 3-0
21. Łukasz Jegliński (1986), POL, 2011 Ruch Wysokie Mazowieckie 33-0 7
55. Grzegorz Lech (1983), POL, 2013 Korona Kielce 33-9 7
95. Patryk Kun (1995), POL, 2012 rezerwy 13-0 1
Bartosz Bartkowski (1995), POL, 2013 rezerwy 0-0
Mateusz Sienikowski (1995), POL, 2013 rezerwy 0-0
Paweł Tomkiewicz (1994), POL, 2013 rezerwy (odszedł w styczniu 2014 na wolny transfer) 0-0
Napastnicy:
10. Piotr Darmochwał (1991), POL, 2014 Okocimski Brzesko (przyszedł w styczniu 2014 z Okocimski Brzesko) 15-3 1
24. Karol Żwir (1995), POL, 2011 drużyna młodzieżowa 6-1 1
77. Paweł Łukasik (1986), POL, 2011 Ruch Wysokie Mazowieckie 22-2 6
87. Szymon Kaźmierowski (1987), POL, 2012 Chojniczanka Chojnice (odszedł w styczniu 2014 na wolny transfer, a następnie do Stali Rzeszów) 12-1 1
Trener: Zbigniew Kaczmarek (1962), POL, 2010 Wigry Suwałki (do 06.10.2013)
Adam Łopatko (1979), POL, 2013 asystent trenera (od 07.10.2013)
Asystent trenera: Adam Łopatko (1979), POL, 2010 trener drużyny młodzieżowej (do 06.10.2013)
Trener bramkarzy: Sylwester Wyłupski (1975), POL, 2010 trener KS-u Łęgajny |
|
|
|
|