Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Kolejarz Stróże 2013/14 |
Kolejarz Stróże 2013/14:
Bramkarze:
1. Łukasz Lisak (1985), POL, 2010 Unia Tarnów (odszedł w styczniu 2014 na wolny transfer, a następnie do Unii Tarnów) 2-0
12. Mariusz Różalski (1984), POL, 2013 Pelikan Łowicz (odszedł w grudniu 2013 na wolny transfer, a następnie do Popradu Muszyna) 1-0
12. Filip Błażejewski (1993), POL, 2014 Omega Kleszczów (przyszedł w styczniu 2014 z Omegi Kleszczów) 1-0
22. Łukasz Radliński (1983), POL, 2013 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2013 z wolnego transferu) 30-0 2
Obrońcy:
5. Dawid Szufryn (1986), POL, 2009 Polonia Bytom 18-0 5 1
8. Mateusz Wilk (1994), POL, 2014 Pogoń Szczecin (przyszedł w lutym 2014 z Pogoni Szczecin; do maja nosił numer 18) 8-0 1
10. Krzysztof Markowski (1979), POL, 2011 Zagłębie Sosnowiec 34-1 3
13. Witold Cichy (1986), POL, 2009 Odra Wodzisław 29-0 5
15. Michał Gryźlak (1983), POL, 2008 Sandecja Nowy Sącz 34-0 1
21. Dariusz Walęciak (1979), POL, 2006 Heko Czermno (odrejestrowany w sierpniu 2013 i ponownie zarejestrowany w listopadzie 2013) 17-0 1
23. Cheickh Tidiane Niane (1984), SEN, 2011 Sandecja Nowy Sącz 26-1 8 1
Pomocnicy:
4. Bartłomiej Smuczyński (1995), POL, 2014 Lechia Gdańsk (przyszedł w lutym 2014 z Lechii Gdańsk) 15-4 4 1
6. Michał Bajdur (1994), POL, 2013 rezerwy Legii Warszawa (odszedł w styczniu 2014 do Legii Warszawa) 17-2 3
6. Kamil Nitkiewicz (1987), POL, 2012 MKS Kluczbork (zarejestrowany od sierpnia 2013, odrejestrowany w listopadzie 2013 i ponownie zarejestrowany w styczniu 2014; w rundzie jesiennej nosił numer 21) 5-0 1
7. Marcin Stefanik (1987), POL, 2010 Sandecja Nowy Sącz 27-3 7 1
8. Marcin Majchrzak (1985), POL, 2013 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2013 z wolnego transferu; w rundzie jesiennej nosił kilka numerów zamiennie z innymi zawodnikami, odrejestrowany w maju 2014) 18-2 1
11. Łukasz Bocian (1988), POL, 2012 GKS Bełchatów 29-0 6
14. Patryk Szymański (1993), POL, 2013 Miedź Legnica (odszedł w styczniu 2014 do Miedzi Legnica) 15-2
14. Sebastian Leszczak (1992), POL, 2014 Garbarnia Kraków (przyszedł w styczniu 2014 z Garbarni Kraków) 13-0 2
17. Paweł Leśniak (1989), POL, 2013 Sandecja Nowy Sącz (zarejestrowany od września 2013) 5-1
19. Wojciech Trochim (1989), POL, 2013 Zagłębie Lubin 33-8 2 1
27. Janusz Wolański (1979), POL, 2011 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27-6 2
Adam Giesa (1982), POL, 2012 Ruch Radzionków 0-0
Napastnicy:
4. Adrian Danek (1994), POL, 2013 Sandecja Nowy Sącz (odszedł w styczniu 2014 na wolny transfer, a następnie do Sandecji Nowy Sącz) 3-0
8. Piotr Rocki † (1974), POL, 2013 GKS Tychy (odszedł w styczniu 2014 do Polonii Bytom) 16-1 3
9. Krzysztof Kaliciak (1986), POL, 2013 Chrobry Głogów (odszedł w lutym 2014 do Zagłębia Sosnowiec; odrejestrowany w styczniu 2014) 9-0
9. Tomasz Chałas (1988), POL, 2014 Pogoń Szczecin (przyszedł w styczniu 2014 z Pogoni Szczecin) 13-2 1
17. Marcin Klatt (1985), POL, 2013 Warta Poznań (odrejestrowany we wrześniu 2013) 2-0 1
25. Kamil Adamek (1989), POL, 2014 Drzewiarz Jasienica (przyszedł w lutym 2014 z Drzewiarza Jasienica) 14-1
Trener: Przemysław Cecherz (1973), POL, 2011 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Asystent trenera: Kordian Wójs (1975), POL, 2013 wolny transfer (do 31.12.2013)
Trener bramkarzy: Waldemar Piątek (1979), POL, 2009 wolny transfer (do 02.09.2013) |
|
|
|
|