Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Stoke City 2005/06 |
Stoke City 2005/06:
Bramkarze:
1. Steve Simonsen (1979), ENG, 2004 FC Everton 45-0 1 1
15. Ed de Goey (1966), HOL, 2003 Chelsea Londyn 2-0
33. Robert Duggan (1987), IRL, 2005 wychowanek 0-0
Obrońcy:
2. Carl Hoefkens (1978), BEL, 2005 Royal Antwerp 44-3 4
3. Marlon Broomes (1977), ENG, 2005 Preston North End 37-2 8 1
5. Michael Duberry (1975), ENG, 2005 Leeds United 41-1 6 1
6. Clint Hill (1980), ENG, 2003 Oldham Athletic 13-0
21. John Halls (1982), ENG, 2003 rezerwy Arsenalu Londyn (odszedł w styczniu 2006 do FC Reading) 13-2 2 1
22. Lewis Buxton (1983), ENG, 2004 rezerwy FC Portsmouth 32-1 5
28. Andy Wilkinson (1984), ENG, 2005 Shrewsbury Town 6-0 1
31. Carl Dickinson (1987), ENG, 2004 wychowanek 5-0
32. Gerry Taggart (1970), NIR, 2004 Leicester City 3-1
Pomocnicy:
4. John Eustace (1979), ENG, 2003 Coventry City 0-0
8. David Brammer (1975), WAL, 2004 Crewe Alexandra 40-1 6
11. Kevin Harper (1976), SCO, 2005 rezerwy FC Portsmouth 14-1
12. Peter Sweeney (1984), SCO, 2005 FC Millwall 17-1 1
14. Thordur Gudjonsson (1973), ISL, 2005 VfL Bochum (odszedł w styczniu 2006 do IA Akranes) 0-0
17. Darel Russell (1980), ENG, 2003 Norwich City 37-3 8 1
18. Gabriel Ngalula - Junior (1982), BEL, 2005 Anderlecht Bruksela 22-0 1
19. Luke Chadwick (1980), ENG, 2005 West Ham United 36-2 5
20. Martin Kolar (1983), CZE, 2005 Anderlecht Bruksela (odszedł w styczniu 2006 do Anderlechtu Bruksela, następnie do KVC Westerlo) 14-1 1
20. Josip Skoko (1975), AUS, 2006 Wigan Athletic (przyszedł w styczniu 2006 z Wiganu Athletic) 9-2 1
23. Karl Henry (1982), ENG, 2005 Cheltenham Town 24-0 1
25. Peter Kopteff (1979), FIN, 2006 Viking Stavanger (przyszedł w styczniu 2006 z Vikinga Stavanger) 6-0
26. Anthony Pulis (1984), WAL, 2005 Torquay United (odszedł w styczniu 2006 do Plymouth Argyle) 0-0
35. Robert Garrett (1988), IRL, 2005 wychowanek 2-0
36. Matthew Hazley (1987), IRL, 2004 FC Glenavon 1-0
Napastnicy:
7. Carl Asaba (1973), ENG, 2003 Sheffield United (odszedł w sierpniu 2005 do FC Millwall) 0-0
7. Sambegou Bangoura (1982), GUI, 2005 Standard Liege (przyszedł we wrześniu 2005 ze Standardu Liege) 24-9 6
9. Mamady Sidibe (1979), MAL, 2005 FC Gillingham 42-6 2
10. Hannes Sigurdsson (1983), ISL, 2005 Viking Stavanger 23-1 1
16. Bruce Dyer (1975), ENG, 2005 FC Watford (odszedł w listopadzie 2005 do FC Millwall i przyszedł w styczniu 2006 z FC Millwall) 11-0 1
24. Paul Gallagher (1984), SCO, 2005 Blackburn Rovers (przyszedł w sierpniu 2005 z Blackburn Rovers) 37-11 10
30. Martin Paterson (1987), NIR, 2004 wychowanek 3-0
34. Adam Rooney (1988), IRL, 2005 Crumlin United 5-4 1
Trener: Johan Boskamp (1948), HOL, 2005 wolny transfer |
|
|
|
|