Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Millwall 2005/06 |
FC Millwall 2005/06:
Bramkarze:
1. Andy Marshall (1975), ENG, 2004 Ipswich Town 29-0 1 2
13. Colin Doyle (1985), IRL, 2005 Birmingham City (przyszedł w listopadzie 2005 z Birmingham City) 14-0
31. Paul Jones (1967), WAL, 2005 Wolverhampton Wanderers (przyszedł w listopadzie 2005 z Wolverhampton Wanderers i odszedł w grudniu 2005 do Wolverhampton Wanderers, następnie do Queens Park Rangers) 3-0
Obrońcy:
2. Matthew Lawrence (1974), ENG, 2000 Wycombe Wanderers 31-0 2 1
3. Jamie Vincent † (1975), ENG, 2005 Derby County 19-0
5. Paul Robinson (1982), ENG, 2005 Torquay United 32-0 7 2
6. Mark Phillips (1982), ENG, 2001 wychowanek 22-0 4
7. Alan Dunne (1982), IRL, 2000 drużyna młodzieżowa 40-0 9 1
12. Zak Whitbread (1984), USA, 2005 FC Liverpool (przyszedł we wrześniu 2005 z FC Liverpool) 25-0 7
14. Tony Craig (1985), ENG, 2002 drużyna młodzieżowa 28-0 6 1 1
27. Jason Rose (1985), ENG, 2004 wychowanek 0-0
28. Adrian Williams (1971), WAL, 2005 FC Reading (odszedł w styczniu 2006 do Coventry City) 12-1 2
29. Philip Ifil (1986), ENG, 2005 Tottenham Hotspur 16-0 4 1
31. Dean Pooley (1988), ENG, 2005 wychowanek 1-0
32. Marvin Williams (1987), ENG, 2005 wychowanek 22-4 7
Pomocnicy:
4. Marvin Elliott (1984), JAM, 2003 drużyna młodzieżowa 39-2 3
8. David Livermore (1980), ENG, 1999 rezerwy Arsenalu Londyn 41-2 9
9. Carlos Manuel Fangueiro (1976), POR, 2005 UD Leiria 9-0 1
10. Don Hutchison (1971), SCO, 2005 West Ham United (odszedł w styczniu 2006 do Coventry City) 11-2 2
11. Barry Cogan (1984), IRL, 2003 wychowanek 14-0 2
12. Adrian Serioux (1979), CAN, 2004 Toronto Lynx 5-0 1
15. Josh Simpson (1983), CAN, 2004 University of Portland 13-1
16. Sammy Igoe (1975), ENG, 2005 Swindon Town (odszedł w styczniu 2006 do Bristol Rovers) 5-0
18. Lloyd Dyer (1982), ENG, 2006 West Bromwich Albion (przyszedł w styczniu 2006 z West Bromwich Albion i odszedł w marcu 2006 do West Bromwich Albion) 10-2
20. Jody Morris (1978), ENG, 2004 Rotherham United 24-0 6 1 1
23. Curtis Weston (1987), ENG, 2003 wychowanek 0-0
26. Trevor Robinson (1984), ENG, 2003 drużyna młodzieżowa 1-0
30. Jermaine Wright (1975), ENG, 2005 Leeds United (przyszedł we wrześniu 2005 z Leeds United i odszedł w styczniu 2006 do Leeds United, następnie w styczniu 2006 do FC Southamptonu) 15-2 2
35. Will Hendry (1986), ENG, 2005 wychowanek 3-0
Napastnicy:
10. Berry Powel (1980), HOL, 2006 FC den Bosch (przyszedł w styczniu 2006 z FC den Bosch) 12-1 1
17. Ben May (1984), ENG, 2005 FC Brentford 39-10 3 1
19. Bob Peeters (1974), BEL, 2003 Vitesse Arnhem (odszedł w sierpniu 2005 do Racing Genk) 2-0
19. Carl Asaba (1973), ENG, 2005 Stoke City (przyszedł w sierpniu 2005 ze Stoke City) 21-3 1
21. Barry Hayles (1972), JAM, 2004 Sheffield United 23-4 4 1
22. Kevin Braniff (1983), NIR, 2005 Rushden & Diamonds 15-0 2
24. Joe Healy (1986), ENG, 2005 Crawley Town 1-0
55. Bruce Dyer (1975), ENG, 2005 Stoke City (przyszedł w listopadzie 2005 ze Stoke City i odszedł w styczniu 2006 do Stoke City) 10-2
Trener: Colin Lee (1956), ENG, 2005 wolny transfer (do 22.12.2005)
David Tuttle (1972), ENG, 2005 wolny transfer (od 23.12.2005)
Asystent trenera: Mick Harford (1959), ENG, 2006 wolny transfer (od 01.01.2006) |
|
|
|
|