Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Lechia Zielona Góra 1998/99 |
Lechia Zielona Góra 1998/99:
Bramkarze:
Mirosław Kasprzak (1983), POL, 1998 wychowanek 0-0
Robert Kitowicz (1974), POL, 1991 wychowanek 22-0
Ireneusz Rymaszewski (1965), POL, ??? 6-0
Obrońcy:
Przemysław Adamczak (1980), POL, 1996 wychowanek 17-0
Piotr Czerniawski (1972), POL, 1998 Aluminium Konin (przyszedł w październiku 1998 z Aluminium Konin i odszedł w styczniu 1999 do Aluminium Konin) 4-3 2
Dariusz Garbaty (1977), POL, 1998 Karkonosze Jelenia Góra 4-0
Mariusz Gumienny (1972), POL, ??? 19-0 3
Zbigniew Korszun (1973), POL, ??? 24-1 3
Dmitriy Nazarov (1975), BLR, 1998 Górnik Wałbrzych (odszedł w styczniu 1999 do Unii Skierniewice) 12-0 1
Wojciech Pochylski (1975), POL, 1993 Zryw Zielona Góra 26-5 1
Grzegorz Purczyński (1979), POL, 1999 ??? (przyszedł w styczniu 1999) 7-0 1
Jacek Taba (1960), POL, 1998 ??? 2-0
Dariusz Tomczak (1960), POL, 1998 ??? 2-0 1
Tomasz Winograd (1978), POL, 1998 Lech Sulechów 0-0
Wojciech Winograd (1972), POL, ??? 19-0 2
Marcin Zatoński (1981), POL, 1998 wychowanek 10-0 1
Pomocnicy:
Herbert Bonghang (1977), CMR, 1999 ??? (przyszedł w styczniu 1999) 1-0
Marek Czerniawski (1964), POL, 1998 Pogoń Świebodzin (odszedł w styczniu 1999 do Pogoni Świebodzin) 4-0 2
Sebastian Gramza (1975), POL, 1998 Piast Czerwieńsk (odszedł w styczniu 1999 na wolny transfer) 8-0
Arkadiusz Krysiak (1975), POL, 1999 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (przyszedł w styczniu 1999 z Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska) 6-1 1
Grzegorz Lisewski (1974), POL, 1998 wolny transfer (odszedł w styczniu 1999 do Aluminium Konin) 0-0
Maciej Makowski (1981), POL, 1998 wychowanek 2-0
Paweł Michalski (1973), POL, ??? 14-0 1
Andrzej Nerga (1968), POL, 1996 ??? 0-0
Wojciech Polakowski (1974), POL, 1998 Unia Swarzędz (odszedł w sierpniu 1998 do Odry Opole, a następnie do Śląska Wrocław) 4-0 2
Andrzej Sawicki (1974), POL, 1998 Flota Świnoujście 20-1 3
Tomasz Skrzypczak (1975), POL, 1998 Piast Czerwieńsk 20-0 3
Tomasz Trubiłowicz (1975), POL, ??? 25-3 2
Rafał Zych (1973), POL, ??? 11-0 4
Napastnicy:
Bartosz Cal (1981), POL, 1998 wychowanek 10-2 1
Maciej Frąckowiak (1981), POL, 1998 wychowanek 2-0
Tomasz Gruchociak (1972), POL, ??? 16-0 4
Sławomir Iskrzak (1977), POL, 1996 drużyna młodzieżowa 3-0
Zbigniew Sawczuk (1960), POL, ??? 19-0
Udoka Ukaku (1977), NGA, 1999 ??? (przyszedł w styczniu 1999) 1-0
Trener: Antoni Konsewicz (???), POL, 1998 wolny transfer (do 05.10.1998)
Henryk Kubiak (1947), POL, 1998 wolny transfer (od 08.10.1998 do 24.05.1999)
Zbigniew Sawczuk (1960), POL, 1999 piłkarz (od 25.05.1999) |
|
|
|
|