Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1998/99 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1998/99:
Bramkarze:
Tomasz Dymanowski (1973), POL, 1998 Alit Ożarów 2-0
Janusz Jojko (1960), POL, 1997 GKS Katowice 27-0 1
Obrońcy:
Robert Cieciura (1974), POL, 1998 Błękitni Kielce (odszedł w styczniu 1999 do Alitu Ożarów) 0-0
Mariusz Jop (1978), POL, 1994 wychowanek 24-2 2
Marcin Kaczorowski (1977), POL, 1999 Pogoń Zduńska Wola (przyszedł w styczniu 1999 z Pogoni Zduńska Wola) 2-0
Damian Kot (1973), POL, 1997 KFC Red Star Haasdonk 8-1 3
Vitaliy Kut (1970), UKR, 1999 wolny transfer (przyszedł w styczniu 1999 z wolnego transferu) 4-0 1
Rafał Lasocki (1975), POL, 1998 Świt Ćmielów 11-2 5 1
Marek Misiewicz (1980), POL, 1998 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9-0 1
Marcin Pasionek (1977), POL, 1998 Wisła Kraków 26-0 3
Marcin Wróbel (1975), POL, 1998 Alit Ożarów 13-0 1
Pomocnicy:
Arkadiusz Bilski (1973), POL, 1997 GKS Katowice 27-11 2
Mirosław Budka (1972), POL, 1997 Górnik Łęczna 27-6 3
Marek Graba (1964), POL, 1994 Błękitni Kielce 21-0 1
Dmitriy Gumenyak (1976), UKR, 1999 wolny transfer (przyszedł w styczniu 1999 z wolnego transferu) 5-0 1
Paweł Kaczorowski (1974), POL, 1998 Pogoń Zduńska Wola 27-3 4
Tadeusz Krawiec (1974), POL, 1997 Stal Stalowa Wola 25-2 4
Rafał Kubiak (1977), POL, 1999 Widzew Łódź (przyszedł w styczniu 1999 z Widzewa Łódź) 1-0
Piotr Stokowiec (1972), POL, 1997 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23-1 6 1
Wiktor Sydorenko (1972), UKR, 1998 Wawel Kraków 16-0 2
Napastnicy:
Daniel Grębowski (1980), POL, 1998 Stal Rzeszów 17-1
Grzegorz Klepacz (1973), POL, 1998 AZS Podlasie Biała Podlaska (odszedł w styczniu 1999 do Avii Świdnik) 0-0
Bogdan Pikuta (1972), POL, 1998 Raków Częstochowa 19-4 1
Janusz Świerad (1970), POL, 1998 Wawel Kraków 22-7 1
Rafał Wójcik (1978), POL, 1998 Wisła Kraków 13-0 1
Tomasz Żelazowski (1974), POL, 1994 OKS Opatów 22-5
Trener: Henryk Apostel (1941), POL, 1998 wolny transfer
Trener bramkarzy: Janusz Jojko (1960), POL, 1997 piłkarz GKS-u Katowice |
|
|
|
|