Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
GKS Tychy 2012/13 |
GKS Tychy 2012/13:
Bramkarze:
1. Michał Kojdecki (1982), POL, 2004 Unia Bieruń Stary 0-0
12. Piotr Misztal (1987), POL, 2012 Znicz Pruszków 33-0
53. Marek Igaz (1986), SVK, 2012 FK Puchov 0-0
90. Tomasz Loska (1996), POL, 2012 Gwarek Ornontowice 0-0
Obrońcy:
5. Kamil Łączek (1990), POL, 2011 MOSiR Sparta Zabrze (odszedł w styczniu 2013 do Ruchu Zdzieszowice) 3-0
7. Łukasz Małkowski (1988), POL, 2011 GKP Gorzów 16-2 1
13. Maciej Mańka (1989), POL, 2011 Górnik Zabrze 31-2 5 1
17. Mariusz Masternak (1976), POL, 2006 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11-0 1
19. Łukasz Kopczyk (1981), POL, 2000 drużyna młodzieżowa MOSM Tychy 26-3 5
21. Tomasz Balul (1983), POL, 2011 Zagłębie Sosnowiec 31-0 6
22. Paweł Król (1987), POL, 2012 Bałtyk Gdynia 0-0
31. Adrian Chomiuk (1988), POL, 2012 Bytovia Bytów 28-0 6
Pomocnicy:
3. Bartłomiej Babiarz (1989), POL, 2009 Ruch Chorzów 31-3 6
4. Ivica Zunić (1988), CRO, 2012 SV Stegersbach 21-1 6
6. Mateusz Bukowiec (1987), POL, 2012 Ruch Zdzieszowice 26-3 5 1
8. Krzysztof Bizacki (1973), POL, 2008 Koszarawa Żywiec 8-0 1
11. Jakub Bąk (1993), POL, 2012 Korona Kielce 27-4 2
14. Damian Czupryna (1991), POL, 2009 drużyna młodzieżowa MOSM Tychy 8-0 1
18. Mateusz Wawoczny (1992), POL, 2011 Unia Bieruń Stary 17-1 1
20. Adam Imiela (1993), POL, 2013 Granat Skarżysko-Kamienna (przyszedł w lutym 2013 z Granatu Skarżysko-Kamienna) 5-0 1
25. Piotr Rocki † (1974), POL, 2012 Ruch Radzionków 30-9 5 1
28. Mateusz Mączyński (1992), POL, 2011 rezerwy Górnika Zabrze 25-0 5
Napastnicy:
9. Marcin Folc (1981), POL, 2011 Tur Turek 20-8 1
10. Damian Szczęsny (1986), POL, 2013 Podbeskidzie Bielsko-Biała (przyszedł w styczniu 2013 z Podbeskidzia Bielsko-Biała) 10-0 1
16. Łukasz Tumicz (1985), POL, 2012 Ruch Radzionków (odszedł w styczniu 2013 na wolny transfer, a następnie do Zagłębia Sosnowiec) 6-0
20. Daniel Sobas (1992), POL, 2011 rezerwy Polonii Bytom (odszedł w lutym 2013 do Rozwoju Katowice) 0-0
23. Dawid Jarka (1987), POL, 2012 rezerwy GKS-u Katowice (odszedł w lutym 2013 do Polonii Bytom) 10-0 1
23. Marcin Ściański (1992), POL, 2013 Gwarek Zabrze (przyszedł w lutym 2013 z Gwarka Zabrze) 6-2
30. Mateusz Kupczak (1992), POL, 2011 Skałka Żabnica 29-1 9
Trener: Piotr Mandrysz (1962), POL, 2011 wolny transfer
Trener bramkarzy: Tomasz Rogala (1972), POL, 2011 wolny transfer |
|
|
|
|