Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Polonia Bytom 2012/13 |
Polonia Bytom 2012/13:
Bramkarze:
12. Juraj Balaz (1980), SVK, 2011 rezerw (odszedł w lutym 2013 do ZP Sport Podbrezova) 0-0
32. Rafał Maścibrzuch (1992), POL, 2012 rezerwy 0-0
33. Mateusz Mika (1987), POL, 2012 Ruch Zdzieszowice 33-0 2
Obrońcy:
3. Paweł Gamla (1976), POL, 2011 Piast Gliwice (odszedł w styczniu 2013 do Ruchu Zdzieszowice) 9-0 2
3. Paweł Odrzywolski (1983), POL, 2013 Chrobry Głogów (przyszedł w lutym 2013 z Chrobry Głogów) 16-1 1 1
5. Krzysztof Michalak (1987), POL, 2011 Włókniarz Zelów (odszedł w lutym 2013 do GKS-u Bełchatów) 17-3 1
5. Bartłomiej Setlak (1991), POL, 2013 GKS Jastrzębie (przyszedł w lutym 2013 z GKS-u Jastrzębie) 14-1 2
14. Kamil Banaś (1994), POL, 2012 rezerwy 22-0 5
16. Adrian Laskowski (1992), POL, 2013 rezerwy Warty Poznań (przyszedł w lutym 2013 z rezerw Warty Poznań) 8-0
18. Martin Baran (1988), SVK, 2012 wolny transfer (odszedł w styczniu 2013 do Polonii Warszawa) 16-0 1 2
19. Jacek Broniewicz (1981), POL, 2012 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2012 z wolnego transferu) 23-2 7 1
23. Tomasz Górkiewicz (1985), POL, 2012 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2012 z wolnego transferu i odszedł w lutym 2013 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 12-1 3
24. Damian Gołąb (1993), POL, 2012 rezerwy 1-0
27. Piotr Kulpaka (1984), POL, 2011 wolny transfer (odszedł w lutym 2013 do Mysen IF) 13-1 3 1
37. James Sinclair (1987), ENG, 2011 Sevilla Bayamón FC (odszedł w styczniu 2013 do Ljungskile SK) 3-0 1
Norbert Radkiewicz (1994), POL, 2012 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
7. Paweł Alancewicz (1989), POL, 2011 OKS Olsztyn (odszedł w lutym 2013 do Stali Rzeszów) 16-0 6
8. Tomasz Kaczor (1991), POL, 2012 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2012 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2013 do Dalina Myślenice) 10-0 1
11. Daniel Pietrycha (1990), POL, 2012 Start Bogdanowice 17-0 5 1
10. Przemysław Szkatuła (1992), POL, 2012 Przyszłość Rogów 31-1 6
15. Dawid Krzemień (1993), POL, 2012 rezerwy 21-1 2 1
17. Mariusz Sacha (1987), POL, 2013 Podbeskidzie Bielsko-Biała (przyszedł w lutym 2013 z Podbeskidzia Bielsko-Biała) 6-0 3
20. Kacper Grzybek (1995), POL, 2012 drużyna młodzieżowa 6-0 1
21. Maksim Pokotilyuk (1988), UKR, 2012 Skra Częstochowa 8-0 1
27. Bartosz Nowak (1993), POL, 2013 Gwarek Zabrze (przyszedł w lutym 2013 z Gwarka Zabrze) 16-2 1
28. Michał Cioch (1993), POL, 2011 drużyna młodzieżowa 4-0 1
30. Damian Jaroń (1990), POL, 2013 wolny transfer (przyszedł w marcu 2013 z wolnego transferu) 13-0 2
34. Michał Płókarz (1990), POL, 2012 Kaszubia Kościerzyna 18-4 4 1
37. Damian Michalik (1992), POL, 2013 rezerwy Górnika Zabrze (przyszedł w lutym 2013 z rezerw Górnika Zabrze) 13-1 1
71. Kamil Białkowski (1991), POL, 2012 Hutnik Kraków 32-1 4 1
Napastnicy:
7. Robert Trznadel (1990), POL, 2013 Górnik Zabrze (przyszedł w lutym 2013 z Górnika Zabrze) 15-0 3
9. Arkadiusz Gędłek (1992), POL, 2012 wolny transfer (odszedł w styczniu 2013 na wolny transfer) 2-0
17. Dawid Cempa (1990), POL, 2012 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2012 z wolnego transferu i odszedł w lutym 2013 na wolny transfer, a następnie do Czarnych Jasło) 8-3 1
18. Robert Wojsyk (1990), POL, 2013 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2013 z wolnego transferu) 9-0 1
22. Kamil Walesa (1995), POL, 2012 rezerwy 12-1 1
23. Dawid Jarka (1987), POL, 2013 GKS Tychy (przyszedł w lutym 2013 z GKS-u Tychy) 15-3 1
Trener: Piotr Pierścionek (1978), POL, 2012 Orzeł Balin (do 01.10.2012)
Jacek Trzeciak (1971), POL, 2012 asystent trenera (od 02.10.2012)
Asystenci trenera: Daniel Wojtasz (1982), POL, 2011 wolny transfer
Jacek Trzeciak (1971), POL, 2010 piłkarz (do 01.10.2012)
Trener bramkarzy: Grzegorz Kurdziel (1976), POL, 2012 wolny transfer |
|
|
|
|