Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Flota Świnoujście 2012/13 |
Flota Świnoujście 2012/13:
Bramkarze:
1. Grzegorz Kasprzik (1983), POL, 2012 wolny transfer 33-0 3
12. Paweł Waśków (1989), POL, 2011 ŁKS Łódź (odszedł w styczniu 2013 na wolny transfer, a następnie do Kotwicy Kołobrzeg) 0-0
12. Łukasz Kupczanko (1990), POL, 2013 Energetyk Gryfino (przyszedł w styczniu 2013 z Energetyka Gryfino) 0-0
Obrońcy:
2. Sebastian Zalepa (1990), POL, 2012 Tur Turek 28-4 3
3. Radosław Jasiński (1990), POL, 2011 rezerwy Lecha Poznań 29-0 5 1
5. Ivan Udarević (1982), CRO, 2010 Ilanka Rzepin 22-1 3
6. Marek Opałacz (1984), POL, 2011 Górnik Polkowice 22-1 6
7. Paweł Bielecki (1992), POL, 2012 rezerwy Pogoni Szczecin (odszedł w styczniu 2013 do rezerw Pogoni Szczecin, a następnie do Drawy Drawsko Pomorskie) 2-0
14. Patryk Fryc (1993), POL, 2012 Partyzant Targowiska 29-1 4
16. Maciej Mysiak (1984), POL, 2013 Warta Poznań (przyszedł w styczniu 2013 z Warty Poznań) 4-0
17. Michał Stasiak (1981), POL, 2013 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2013 z wolnego transferu) 16-2 3
Pomocnicy:
4. Piotr Kieruzel (1988), POL, 2011 Warta Poznań 21-3 8
7. Mateusz Szałek (1991), POL, 2013 Pogoń Szczecin (przyszedł w styczniu 2013 z Pogoni Szczecin) 8-0
8. Marek Niewiada (1980), POL, 2001 Rolbud OSiR Pleszew 30-0 7
10. Koba Shalamberidze (1984), GEO, 2012 Spartaki Tskhinvali (odszedł w styczniu 2013 do Gurii Lanchkhuti) 0-0
11. Sebastian Olszar (1981), POL, 2012 wolny transfer 31-11 6
15. Daniel Chyła (1988), POL, 2011 Górnik Polkowice (odszedł w lutym 2013 do Okocimski Brzesko) 13-2 2
15. Konrad Gilewicz (1992), POL, 2013 FC STK Samorin (przyszedł w styczniu 2013 z FC STK Samorin) 3-0
17. Michał Protasewicz (1985), POL/GER, 2012 rezerwy (odszedł w styczniu 2013 do Etaru Veliko Tarnovo) 1-0
18. Krzysztof Bodziony (1985), POL, 2010 Zagłębie Sosnowiec 31-5 3
19. Mateusz Wrzesień (1993), POL, 2012 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2012 z wolnego transferu) 17-0 2
21. Bartosz Śpiączka (1991), POL, 2011 Grom Wolsztyn 24-4 4
22. Bartłomiej Niedziela (1985), POL, 2012 Arka Gdynia 27-3 3 1
24. Sebastian Kwiatkowski (1995), POL, 2012 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
9. Christian Nnamani (1989), NGA, 2011 Ilanka Rzepin 17-2 6
10. Arkadiusz Aleksander (1980), POL, 2013 Sandecja Nowy Sącz (przyszedł w styczniu 2013 z Sandecji Nowy Sącz) 14-6
13. Charles Nwaogu (1990), NGA, 2013 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2013 z wolnego transferu) 13-4 1
16. Solomon Mawo (1985), CMR, 2012 SK Gonyeli (odszedł w styczniu 2013 na wolny transfer, a następnie do LKS-u Czaniec) 0-0
20. Ensar Arifović (1980), BOS, 2012 Arka Gdynia 26-5 6
23. Damian Siwiec (1993), POL, 2012 drużyna młodzieżowa 0-0
Trener: Dominik Nowak (1972), POL, 2012 wolny transfer (do 05.04.2013 do 10.04.2013)
Tomasz Kafarski (1975), POL, 2012 wolny transfer (od 11.04.2013)
Asystenci trenera: Jacek Paszulewicz (1977), POL, 2013 wolny transfer (od 11.04.2013)
Ferdinand Chifon (1976), CMR, 2012 piłkarz
Trener bramkarzy: Sergey Shipovskiy (1965), RUS, 2012 wolny transfer |
|
|
|
|