Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Bogdanka Łęczna 2012/13 |
Bogdanka Łęczna 2012/13:
Bramkarze:
1. Paweł Socha (1991), POL, 2011 Korona Kielce 4-0
12. Mateusz Budzyński (1993), POL, 2012 drużyna młodzieżowa 0-0
22. Sergiusz Prusak (1979), POL, 2010 Flota Świnoujście 29-0 2
Obrońcy:
2. Michał Benkowski (1985), POL, 2012 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2012 z wolnego transferu) 26-1 5 2
3. Marcin Świech (1994), POL, 2012 drużyna młodzieżowa 0-0
4. Veljko Nikitović (1980), SRB, 2008 FC Vaslui 31-3 6
5. Tomasz Midzierski (1985), POL, 2012 Sandecja Nowy Sącz 32-2 7
6. Mateusz Pielach (1988), POL, 2010 Avia Świdnik 17-0 1
14. Piotr Hermann (1992), POL, 2012 Orlęta Radzyń (odrejestrowany w styczniu 2013) 5-0
19. Michael Lukasiewicz (1991), POL/FRA, 2012 rezerwy FC Thun 3-0 1
25. Marcin Kalkowski (1989), POL, 2012 Jeziorak Iława 19-1 5
44. Cezary Stefańczyk (1984), POL, 2013 Zawisza Bydgoszcz (przyszedł w lutym 2013 z Zawiszy Bydgoszcz) 14-0 2
88. Toshikazu Irie (1984), JPN, 2012 FB Gulbene 14-1 4
Pomocnicy:
7. Tomasz Nowak (1985), POL, 2013 FK Gomel (przyszedł w marcu 2013 z FK Gomel) 15-3 3
8. Robert Mandrysz (1991), POL, 2012 Pogoń Szczecin 10-0 1
9. Sebastian Szałachowski (1984), POL, 2012 Cracovia Kraków 29-5 3
10. Dawid Sołdecki (1987), POL, 2008 Jagiellonia Białystok 28-3 4 2
13. Ricardinho (1992), BRA, 2012 FK Nevezis (przyszedł w sierpniu 2012 z FK Nevezis) 9-0
15. Grzegorz Wojdyga (1987), POL, 2012 Znicz Pruszków 8-0 1
16. Damian Kwiatkowski (1992), POL, 2011 rezerwy 0-0
17. Tomasz Tymosiak (1993), POL, 2012 Orlęta Radzyń 17-0 2
20. Michał Gamla (1989), POL, 2012 Pelikan Łowicz 4-0
21. Bartosz Wiązowski (1994), POL, 2013 rezerwy (przyszedł w styczniu 2013 z rezerw) 8-1 2
24. Michał Renusz (1987), POL, 2011 OKS Olsztyn 20-1 5 1
44. Mateusz Żukowski (1992), POL, 2011 rezerwy (odszedł w styczniu 2013 do rezerw) 6-0 3
Hubert Kotowicz (1994), POL, 2012 rezerwy 0-0
Michał Walaszek (1994), POL, 2012 rezerwy 0-0
Napastnicy:
11. Kamil Oziemczuk (1988), POL, 2010 Motor Lublin 25-1 3
14. Jacek Kusiak (1991), POL, 2011 Tomasovia Tomaszów Lubelski (w rundzie jesiennej nosił numer 7) 1-0
18. Michał Paluch (1994), POL, 2012 drużyna młodzieżowa 14-0
21. Maciej Ropiejko (1986), POL, 2012 Kotwica Kołobrzeg (odszedł w styczniu 2013 na wolny transfer) 13-3 3
23. Tomas Pesir (1981), CZE, 2010 Zenit Caslav 27-2 9 1
92. Michał Zuber (1992), POL, 2011 rezerwy 22-5 3
Trener: Piotr Rzepka (1961), POL, 2011 wolny transfer
Trener bramkarzy: Robert Sarniak (1982), POL, 2007 wolny transfer |
|
|
|
|