Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Lechia Gdańsk 2012/13 |
Lechia Gdańsk 2012/13:
Bramkarze:
1. Michał Buchalik (1989), POL, 2011 Odra Wodzisław 25-0 1
12. Bartosz Kaniecki (1988), POL, 2012 Bałtyk Gdynia 6-0 1
24. Patryk Sobczak (1993), POL, 2012 rezerwy 0-0
33. Sebastian Małkowski (1987), POL, 2009 rezerwy 1-0
40. Kacper Rosa (1994), POL, 2012 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Rafał Janicki (1992), POL, 2010 KP Police 24-0 3 1
3. Vytautas Andriuskevicius (1990), LTU, 2010 FBK Kowno (odszedł w kwietniu 2013 do Djurgarden Sztokholm) 2-0 1
4. Piotr Brożek (1983), POL, 2012 SK Trabzonspor (odszedł w maju 2013 na wolny transfer) 24-1 3
5. Krzysztof Bąk (1982), POL, 2009 Polonia Warszawa 17-0
6. Jarosław Bieniuk (1979), POL, 2012 Widzew Łódź 29-0 3
13. Sebastian Madera (1985), POL, 2012 Widzew Łódź 10-0 1
16. Damian Garbacik (1996), POL, 2013 Granica Kętrzyn (przyszedł w styczniu 2013 z Granicy Kętrzyn) 0-0
20. Levon Hayrapetyan (1989), ARM, 2011 Pjunik Erewań (odszedł w styczniu 2013 do rezerw) 3-0
23. Marko Bajić (1985), SRB, 2009 Górnik Zabrze (odszedł w kwietniu 2013 na wolny transfer) 0-0
26. Deleu (1984), BRA, 2010 CA Metropolitano 21-1 5
28. Christopher Oualembo (1987), DRC, 2012 wolny transfer (przyszedł w październiku 2012 z wolnego transferu) 7-0 1
34. Paweł Dawidowicz (1995), POL, 2012 rezerwy 2-0 1
38. Adrian Bielawski (1996), POL, 2012 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
7. Abdou Razack Traore (1988), BFA, 2010 SK Rosenborg (odszedł w styczniu 2013 do SK Gaziantepspor) 13-9 3
8. Łukasz Surma (1977), POL, 2009 Admira Wacker 28-1 2
10. Julian Ripoli (1992), ITA/FRA, 2013 wolny transfer (przyszedł w marcu 2013 z wolnego transferu) 0-0
14. Piotr Wiśniewski (1982), POL, 2005 Kaszubia Kościerzyna 24-6 6 1
16. Andreu (1983), ESP, 2012 Dinamo Tbilisi (odszedł w styczniu 2013 do Racing Santander) 8-0
17. Marcin Pietrowski (1988), POL, 2009 rezerwy 24-1 6 1
19. Ricardinho (1989), BRA, 2012 Wisła Płock 27-7 3
21. Mateusz Machaj (1989), POL, 2011 Lech Poznań 25-2
22. Paweł Nowak (1979), POL, 2009 Cracovia Kraków (odszedł w styczniu 2013 do Sandecji Nowy Sącz) 3-0
22. Mohammed Rahoui (1988), ALG, 2013 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2013 z wolnego transferu) 3-0 1
25. Wojciech Zyska (1994), POL, 2012 Olimpia Sztum 4-0
27. Mateusz Górka (1994), POL, 2012 Rodło Kwidzyn (przyszedł w sierpniu 2012 z Rodła Kwidzyn i odszedł w styczniu 2013 do Rodła Kwidzyn, a następnie do Olimpii Grudziądz) 0-0
29. Łukasz Kacprzycki (1994), POL, 2011 rezerwy 12-0 2
30. Maciej Kostrzewa (1991), POL, 2011 rezerwy 1-0
35. Przemysław Frankowski (1995), POL, 2012 rezerwy 8-1 2
36. Bartłomiej Smuczyński (1995), POL, 2012 drużyna młodzieżowa 0-0
37. Przemysław Czerwiński (1995), POL, 2012 rezerwy 0-0
Napastnicy:
9. Piotr Grzelczak (1988), POL, 2012 Widzew Łódź (odszedł w lutym 2013 do Polonii Warszawa) 6-0
11. Grzegorz Rasiak (1979), POL, 2012 Jagiellonia Białystok 13-4 2
15. Adam Duda (1991), POL, 2011 rezerwy 17-5 3
18. Kacper Łazaj (1995), POL, 2012 drużyna młodzieżowa 11-1
20. Paweł Buzała (1985), POL, 2013 GKS Bełchatów (przyszedł w styczniu 2013 z GKS-u Bełchatów) 14-2 1
31. Damian Kugiel (1995), POL, 2012 rezerwy 3-0
32. Adam Gołuński (1997), POL, 2012 drużyna młodzieżowa 0-0
Trener: Bogusław Kaczmarek (1950), POL, 2012 wolny transfer
Asystent trenera: Krzysztof Brede (1981), POL, 2012 wolny transfer
Trener bramkarzy: Dariusz Gładyś (1969), POL, 2005 wolny transfer |
|
|
|
|