Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Górnik Zabrze 2012/13 |
Górnik Zabrze 2012/13:
Bramkarze:
1. Mateusz Sławik (1980), POL, 2011 Górnik Wesoła 0-0
28. Łukasz Skorupski (1991), POL, 2011 Ruch Radzionków 29-0
33. Norbert Witkowski (1981), POL, 2012 wolny transfer 1-0
96. Mateusz Kuchta (1996), POL, 2013 drużyna młodzieżowa Stadionu Śląskiego Chorzów (przyszedł w styczniu 2013 z drużyny młodzieżowej Stadionu Śląskiego Chorzów) 0-0
Obrońcy:
2. Michał Bedronka (1993), POL, 2012 rezerwy (odszedł w styczniu 2013 do rezerw, a następnie do LZS-u Piotrówka) 0-0
2. Bartosz Kopacz (1992), POL, 2013 Zawisza Bydgoszcz (przyszedł w styczniu 2013 z Zawiszy Bydgoszcz) 6-1
3. Antoni Łukasiewicz (1983), POL, 2012 ŁKS Łódź 5-0
5. Oleksandr Shevelyukhin (1982), UKR, 2012 PFK Sevastopol 28-1 3
17. Paweł Olkowski (1990), POL, 2011 GKS Katowice 29-0
21. Mariusz Magiera (1984), POL, 2008 Wisła Kraków 6-0 1
22. Seweryn Gancarczyk (1981), POL, 2012 ŁKS Łódź 25-0 6 1
23. Błażej Telichowski (1984), POL, 2012 Zagłębie Lubin (odszedł w styczniu 2013 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 0-0
24. Michael Bemben (1976), GER, 2010 Union Berlin 18-0 3
26. Adam Danch (1987), POL, 2007 Gwarek Zabrze 29-3 4
32. Marcin Kuś (1981), POL, 2013 wolny transfer (przyszedł w marcu 2013 z wolnego transferu) 0-0
91. Mateusz Słodowy (1991), POL, 2013 Viktoria Zizkov (przyszedł w styczniu 2013 z Viktoria Zizkov) 0-0
Pomocnicy:
6. Aleksander Kwiek (1983), POL, 2010 Odra Wodzisław 26-4 4 1
7. Maciej Bębenek (1984), POL, 2010 Sandecja Nowy Sącz (odszedł w styczniu 2013 do Sandecji Nowy Sącz) 2-0
7. Sergey Mosnikov (1988), EST, 2013 Pogoń Szczecin (przyszedł w styczniu 2013 z Pogoni Szczecin) 8-1 1
10. Konrad Nowak (1994), POL, 2012 Rozwój Katowice 18-0 1
15. Grzegorz Bonin (1983), POL, 2013 Pogoń Szczecin (przyszedł w styczniu 2013 z Pogoni Szczecin) 15-2
19. Mariusz Przybylski (1982), POL, 2009 Polonia Bytom 26-3 7
27. Daniel Barbus (1996), POL, 2011 drużyna młodzieżowa 0-0
30. Gabriel Nowak (1986), POL, 2011 GKS Katowice (odszedł w lutym 2013 do Rozwoju Katowice) 0-0
34. Michał Płonka (1992), POL, 2011 drużyna młodzieżowa Gwarka Zabrze (odszedł w lutym 2013 do Zawiszy Bydgoszcz) 0-0
38. Bartosz Iwan (1984), POL, 2012 Garbarnia Kraków 25-0 2
87. Krzysztof Mączyński (1987), POL, 2011 Wisła Kraków 26-1 4 1
89. Wojciech Łuczak (1989), POL, 2012 Bogdanka Łęczna 9-1
Napastnicy:
8. Przemysław Oziębała (1986), POL, 2012 Widzew Łódź 10-1
9. Michał Jonczyk (1992), POL, 2010 Sandecja Nowy Sącz (odszedł w styczniu 2013 do Widzewa Łódź) 0-0
11. Marcin Wodecki (1988), POL, 2010 Odra Wodzisław (odszedł w lutym 2013 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 2-0
14. Prejuce Nakoulma (1987), BFA, 2011 Bogdanka Łęczna 28-5 3
20. Mateusz Zachara (1990), POL, 2012 GKS Katowice 13-1 1
23. Tomasz Zahorski (1984), POL, 2013 Jagiellonia Białystok (przyszedł w styczniu 2013 z Jagiellonii Białystok) 8-1 1
30. Ireneusz Jeleń (1981), POL, 2013 Podbeskidzie Bielsko-Biała (przyszedł w lutym 2013 z Podbeskidzia Bielsko-Biała) 12-2
99. Arkadiusz Milik (1994), POL, 2011 Rozwój Katowice (odszedł w styczniu 2013 do Bayeru Leverkusen) 14-7 1 1
Trener: Adam Nawałka (1957), POL, 2009 GKS Katowice
Asystent trenera: Bogdan Zając (1972), POL, 2010 wolny transfer
Trener bramkarzy: Jarosław Tkocz (1973), POL, 2010 wolny transfer
Scouci: Jacek Wiśniewski (1974), POL, 2012 wolny transfer (od 01.08.2012)
Mieczysław Agafon (1971), POL, 2010 wolny transfer |
|
|
|
|