Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
RKS Radomsko 1999/00


RKS Radomsko 1999/00:

Bramkarze:

Tomasz Borkowski (1976), POL, 2000 Jeziorak Iława (przyszedł w styczniu 2000 z Jezioraka Iława) 15-0
Andrzej Kretek (1963), POL, 1999 wolny transfer 11-0 1
Konrad Paciorkowski (1968), POL, 1998 Avia Świdnik (odszedł w styczniu 2000 na wolny transfer) 20-0

Obrońcy:

Piotr Juraszek (1972), POL, 1999 Górnik Wałbrzych (odszedł w styczniu 2000 do Odry Opole) 21-0 6
Piotr Kasprzyk (1974), POL, 1999 Astra Krotoszyn 39-0 2 1
Artur Kowalski (1971), POL, 1997 Raków Częstochowa 43-0 4
Robert Kurek (1972), POL, 1999 Pelikan Łowicz (odszedł w styczniu 2000 na wolny transfer) 17-1 2
Dariusz Lewandowski (1965), POL, 1999 Pogoń Szczecin 32-1
Jarosław Łęgowiak (1974), POL, 1999 Hetman Włoszczowa (odszedł w sierpniu 1999 do GKS-u Bełchatów) 2-0
Marcin Nowak (1979), POL, 1996 Gwarek Zabrze 32-1 3
Albert Połubiński (1973), POL, 1999 Karkonosze Jelenia Góra (odszedł we wrześniu 1999 do Lechii Dzierżoniów, a następnie do FC Solothurn) 9-0 1
Krzysztof Stocki (1970), POL, 2000 Pelikan Łowicz (przyszedł w styczniu 2000 z Pelikana Łowicz) 17-1 3
Krzysztof Złotek (1968), POL, 2000 Odra Opole (przyszedł w styczniu 2000 z Odry Opole) 19-3 2

Pomocnicy:

Rafał Dopierała (1972), POL, 1999 Ceramika Opoczno 40-9 6
Artur Grzesik (1975), POL, 1999 Hetman Włoszczowa (odszedł we wrześniu 1999 na wolny transfer) 7-2
Bogdan Jóźwiak (1970), POL, 1999 Pelikan Łowicz (przyszedł w sierpniu 1999 z Pelikana Łowicz) 37-13 5
Tomasz Kazimierowicz (1979), POL, 1997 Motor Praszka 7-0
Ruslan Kondrashuk (1974), BLR, 1999 Orlęta Łuków (odszedł w październiku 1999 do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki) 11-0 3
Zdzisław Leszczyński (1969), POL, 2000 Odra Opole (przyszedł w styczniu 2000 z Odry Opole) 22-0 2
Piotr Mandrysz (1962), POL, 2000 Śląsk Wrocław (przyszedł w styczniu 2000 ze Śląska Wrocław) 17-2 3
Łukasz Mucha (1982), POL, 1999 Piast Checiny 2-0
Rafał Ozga (1972), POL, ??? (odszedł w sierpniu 1999 na wolny transfer) 4-0 1
Kamil Smyk (1981), POL, 1999 wychowanek 1-0
Sławomir Twardygrosz (1967), POL, 1999 Kotwica Kórnik (odszedł w styczniu 2000 do Lecha Poznań) 12-2 2 2
Damian Wicher (1982), POL, 1999 wychowanek 7-1
Grzegorz Włoch (1973), POL, 1997 Motor Praszka 42-5 2

Napastnicy:

Rafał Bałecki (1980), POL, 1999 wychowanek 12-0 1
Dariusz Brytan (1967), POL, 1999 Ceramika Opoczno (przyszedł w sierpniu 1999 z Ceramiki Opoczno i odszedł w styczniu 2000 do Pogoni Staszów) 15-3 2
Arkadiusz Felich (1980), POL, 1998 Polonia Świdnica (odszedł w styczniu 2001 do MKS-u Wieluń) 8-0
Konrad Horawa (1975), POL, 1999 Janina Libiąż 29-0 3 1
Janusz Jelonkowski (1974), POL, 1999 Karkonosze Jelenia Góra 30-8 1
Tomasz Knap (1978), POL, 1999 AKS Górnik Niwka Sosnowiec (odszedł w sierpniu 1999 do Pelikana Łowicz) 2-0
Radosław Kowalczyk (1973), POL, 1999 Orlen Płock 38-17 2

Trener: Marek Woziński (1956), POL, 1999 wolny transfer (do 22.08.1999)
Daniel Kowalczyk (???), POL, 1999 wolny transfer (od 23.08.1999 do 30.08.1999)
Janusz Batugowski (1948), POL, 1999 wolny transfer (od 31.08.1999 do 15.11.1999 do 31.12.1999)
Piotr Mandrysz (1962), POL, 2000 piłkarz (od 01.01.2000)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET