Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Ceramika Opoczno 2000/01 |
Ceramika Opoczno 2000/01:
Bramkarze:
Artur Holewiński (1978), POL, 1996 wychowanek 2-0
Mariusz Stawarz (1973), POL, 1999 Unia Tarnów 0-0
Bogusław Wyparło (1974), POL, 2000 Legia Warszawa 37-0 1
Obrońcy:
Marcin Boguś (1973), POL, 1996 Zagłębie Lubin 37-0 5
Zbigniew Czerbniak (1972), POL, 1995 Pelikan Łowicz (odszedł w styczniu 2001 do Górnika Łęczna) 15-0 1
Zydrunas Grudzinskas (1975), LTU, 2000 Żalgiris Wilno 2-0
Marcin Jałocha (1971), POL, 1999 Polonia Warszawa 20-0 7
Krzysztof Janicki (1979), POL, 2000 Bzura Ozorków 12-0 4
Marcin Kośmicki (1977), POL, 2000 Śląsk Wrocław 23-1 4 1
Artur Kupiec † (1972), POL, 1998 Legia Warszawa 31-1 7
Marcin Majewski (1975), POL, 1996 rezerwy ŁKS-u Łódź (odszedł w styczniu 2001 do Górnika Łęczna) 18-1 3
Dariusz Mrózek (1975), POL, 1997 Włókniarz Bielsko-Biała 26-1 6
Tomasz Trestka (1974), POL, 2000 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (odszedł w styczniu 2001 na wolny transfer) 4-0 1
Artur Wilk (1979), POL, 2000 rezerwy Legii Warszawa (odszedł w styczniu 2001 do Górnika Łęczna) 2-0
Pomocnicy:
Arkadiusz Bilski (1973), POL, 1999 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34-11 4
Mirosław Budka (1972), POL, 2000 Petrochemia Płock 33-7 3 1
Zbigniew Kobus (1978), POL, 2000 Jeziorak Iława 3-1
Dariusz Kozubek (1975), POL, 2001 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (przyszedł w styczniu 2001 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 19-1 1
Jarosław Mazurkiewicz (1979), POL, 2000 Polonia Warszawa 25-2 2 1
Dariusz Podolski (1966), POL, 2000 Hapoel Beit-Shan (przyszedł w październiku 2000 z Hapoelu Beit-Shan) 16-3 4
Dariusz Rysiewski (1972), POL, 2000 Radomiak Radom 26-0 2
Andrzej Sawicki (1974), POL, 2001 Czarni Żagań (przyszedł w styczniu 2001 z Czarnych Żagań) 15-4 3 1
Tomasz Witek (1973), POL, 1999 Aluminium Konin 21-1 1
Janusz Wolański (1979), POL, 2001 Wisłoka Dębica (przyszedł w styczniu 2001 z Wisłoki Dębica) 18-1 4 1
Napastnicy:
Waldemar Adamczyk (1969), POL, 2000 Śląsk Wrocław (odszedł w październiku 2000 do Zagłębia Sosnowiec) 10-0
Piotr Cetnarowicz (1973), POL, 2001 Górnik Łęczna (przyszedł w styczniu 2001 z Górnik Łęczna) 13-4 2
Wojciech Kobeszko (1980), POL, 2001 Jagiellonia Białystok (przyszedł w styczniu 2001 z Jagiellonii Białystok) 11-0
Rafał Policht (1974), POL, 2000 Odra Wodzisław 11-0
Rafał Szczytniewski (1972), POL, 1999 WKS Wieluń (odszedł w styczniu 2001 do Dolcanu Ząbki) 16-4
Piotr Szymański (1976), POL, 2000 Unia Skierniewice 19-0
Trener: Witold Mroziewski (1959), POL, 2000 wolny transfer (do 03.05.2001)
Piotr Wojdyga (1962), POL, 2001 wolny transfer (od 04.05.2001) |
|
|
|
|