Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Odra Opole 2000/01 |
Odra Opole 2000/01:
Bramkarze:
Marcin Feć (1979), POL, 1999 Varta Namysłów 2-0
Robert Kitowicz (1974), POL, 2000 Lechia Zielona Góra 18-0 1
Rafał Kopaniecki (1976), POL, 1997 Zawisza Bydgoszcz 19-0 2
Obrońcy:
Tomasz Copik (1978), POL, 2000 Polonia Bytom 19-0 5
Bartłomiej Jacek (1982), POL, 2000 wychowanek 1-0
Paweł Jermakowicz (1975), POL, 2000 Włókniarz Kietrz (przyszedł w sierpniu 2000 z Włókniarza Kietrz) 24-2 3
Piotr Juraszek (1972), POL, 2000 RKS Radomsko 35-2 6
Marian Kucharski (1971), POL, 1995 Miedź Legnica 25-2 1
Tomasz Lisiński (1981), POL, 1999 wychowanek 1-0
Stefan Machaj (1964), POL, 2000 Odra Szczecin 27-1 3
Maciej Michniewicz (1977), POL, 1995 wychowanek 12-0
Sebastian Nowak (1975), POL, 2001 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł w styczniu 2001 z rezerw Legii Warszawa) 1-0
Czesław Owczarek (1969), POL, 2000 KP Konin 10-0 3
Pomocnicy:
Adam Berbelicki (1980), POL, 1999 Małapanew Ozimek 6-0
Rafał Berliński (1976), POL, 1997 Raków Częstochowa 32-2 6
Jacek Cieśla (1976), POL, 2000 Śląsk Wrocław 24-0
Tomasz Jagieniak (1976), POL, 1993 wychowanek 19-0 1
Maciej Janiak (1973), POL, 2001 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł w styczniu 2001 z rezerw Legii Warszawa) 1-0
Andrzej Jaskot (1971), POL, 2001 Groclin Grodzisk Wielkopolski (przyszedł w styczniu 2001 z Groclinu Grodzisk Wielkopolski) 7-0 1
Sebastian Piechota (1976), POL, 2000 Włókniarz Kietrz (odszedł w styczniu 2001 do Polonii Bytom) 4-0
Piotr Plewnia (1977), POL, 2000 Skalnik Tarnów Opolski 23-3 3
Marcin Rogowski (1981), POL, 2000 Polonia Nysa 9-0 1
Andrzej Szczypkowski (1971), POL, 2000 Zagłębie Lubin (odszedł w styczniu 2001 do Zagłębia Lubin) 19-3 3
Sławomir Sieńczewski (1980), POL, 1999 Varta Namysłów 1-0
Ryszard Staniek (1971), POL, 2001 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2001 z wolnego transferu) 17-0 2 1
Napastnicy:
Arkadiusz Bałuszyński (1974), POL, 2000 Odra Wodzisław 31-3 2
Zbigniew Czajkowski (1972), POL, 2000 rezerwy Widzewa Łódź 22-4 4
Marcin Lachowski (1981), POL, 1999 Varta Namysłów 24-4
Andrejs Prohorenkovs (1977), ŁOT, 1999 Ceramika Opoczno (odszedł w styczniu 2001 do Górnika Zabrze) 0-0
Piotr Sobotta (1977), POL, 1998 Varta Namysłów 22-1 2
Dariusz Solnica (1975), POL, 2000 Legia Warszawa 33-16 5
Józef Żymańczyk (1965), POL, 2000 Ruch Radzionków 36-5 6
Trener: Franciszek Krótki (1955), POL, 2000 Włókniarz Kietrz (do 26.03.2001)
Marcin Bochynek (1942), POL, 2001 wolny transfer (od 28.03.2001) |
|
|
|
|