Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
KS Myszków 2001/02 |
KS Myszków 2001/02:
Bramkarze:
Krzysztof Kozik (1982), POL, 2001 RKS Radomsko 25-0 2
Jarosław Przewoźnik (1974), POL, 2001 Ruch Radzionków 1-0
Tomasz Stańczyk (1973), POL, 2001 Warta Zawiercie 9-0
Maciej Zając (1978), POL, 2001 KKS Kalisz (odszedł w styczniu 2002 do Dresdner SC) 4-0
Obrońcy:
Tadeusz Bartnik (1977), POL, 2001 Hetman Zamość 34-3 6 1
Sebastian Ciupek (1978), POL, 2001 Polonia Bytom (przyszedł w sierpniu 2001 z Polonii Bytom) 15-2 7 1
Michał Góra (1984), POL, 2001 wychowanek 1-0
Tomasz Jarosz (1980), POL, 2001 Warta Zawiercie 4-0
Sylwester Kulawik (1970), POL, 1999 Wawel Kraków 38-0 2
Robert Kurek (1972), POL, 2001 Lotnik Kościelec (przyszedł w sierpniu 2001 z Lotnika Kościelec) 23-0 7
Marcin Maternik (1981), POL, 2001 Warta Zawiercie 2-0 1
Adam Olczak (1970), POL, 2001 Rozwój Katowice (przyszedł w listopadzie 2001 z Rozwoju Katowice) 18-1 5
Tomasz Pawlik (1971), POL, 2002 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2002 z wolnego transferu) 1-0
Tomasz Twardawa (1980), POL, 2001 rezerwy Ruchu Chorzów (odszedł w styczniu 2002 do GKS-u Bełchatów) 19-2 5 1
Piotr Wysocki (1969), POL, 1988 drużyna młodzieżowa 22-0 4
Pomocnicy:
Marcin Abramowski (1979), POL, 2001 KKS Kalisz (odszedł w listopadzie 2001 do Odry Opole, a następnie do Skalnika Gracze) 2-0
Dawid Bartos (1978), POL, 2001 rezerwy Ruchu Chorzów 34-2 8
Marcin Brosz (1973), POL, 2001 Górnik Zabrze 26-0 5
Jacek Fojna (1979), POL, 2000 GKP Gorzów (odszedł we wrześniu 2001 do Górnika Łęczna i przyszedł w styczniu 2002 z Górnika Łęczna) 19-3 5
Krzysztof Hajduk (1973), POL, 2001 Hetman Zamość (odszedł w styczniu 2002 do Cracovii Kraków) 12-0
Daniel Kapinos (1973), POL, 2001 Polonia Bytom 25-0 1
Tomasz Kazimierowicz (1979), POL, 2002 LKS Gomunice (przyszedł w styczniu 2002 z LKS-u Gomunice) 15-3 4
Paweł Krawczyk (1974), POL, 2001 Hetman Włoszczowa 14-0
Piotr Trepka (1975), POL, 1997 Zieloni Żarki 37-6 4
Napastnicy:
Marcin Bryła (1980), POL, 2001 Warta Zawiercie 27-3
Robert Chudy (1972), POL, 2001 Victoria Jaworzno (odszedł w styczniu 2002 do Szczakowianki Jaworzno) 18-4 3
Marcin Folga (1977), POL, 2000 Ruch Chorzów (odszedł w sierpniu 2001 do Ceramedu Bielsko-Biała i przyszedł w styczniu 2002 z Ceramedu Bielsko-Biała) 7-0
Daniel Gacek (1971), POL, 2001 Górnik Zabrze 24-0 9
Tomasz Sobczak (1973), POL, 2001 Górnik Zabrze (odszedł w styczniu 2002 do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki) 15-1 4
Tomasz Stachera (1979), POL, 1997 Skra Częstochowa 29-5 4 1
Trener: Grzegorz Kapica (1959), POL, 2001 wolny transfer (do 25.10.2001)
Piotr Piekarczyk (1958), POL, 2001 wolny transfer (od 26.10.2001) |
|
|
|
|