Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Odra Opole 2001/02 |
Odra Opole 2001/02:
Bramkarze:
Jakub Bella (1982), POL, 2001 rezerwy (odszedł w styczniu 2002 do Hetmana Byczyna) 0-0
Marcin Feć (1979), POL, 1999 Varta Namysłów 18-0 2
Robert Kitowicz (1974), POL, 2000 Lechia Zielona Góra 13-0 1
Rafał Kopaniecki (1976), POL, 1997 Zawisza Bydgoszcz 7-0 1
Obrońcy:
Krzysztof Chełpa (1970), POL, 2001 wolny transfer (odszedł w styczniu 2002 do Skalnika Gracze) 0-0
Tomasz Copik (1978), POL, 2000 Polonia Bytom 29-3 8 1
Bartłomiej Jacek (1982), POL, 2000 wychowanek (odszedł w styczniu 2002 do Śląska Łubniany) 0-0
Arkadiusz Janaszek (1975), POL, 2002 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2002 z wolnego transferu) 1-0
Piotr Juraszek (1972), POL, 2000 RKS Radomsko 32-3 5
Grzegorz Kielanowski (1982), POL, 2001 wychowanek (odszedł w styczniu 2002 do Śląska Łubniany) 1-0
Maciej Krzętowski (1975), POL, 2002 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 2002 z Górnika Zabrze) 6-0 2
Marian Kucharski (1971), POL, 1995 Miedź Legnica 21-2 3 2
Tomasz Lisiński (1981), POL, 1999 wychowanek 2-0
Maciej Michniewicz (1977), POL, 1995 wychowanek 32-0 7
Tomasz Mocia (1983), POL, 2001 wychowanek 0-0
Sławomir Wyrzykowski (1973), POL, 2001 Polonia Bytom (odszedł w styczniu 2002 do Polonii Bytom) 16-1 3
Pomocnicy:
Marcin Abramowski (1979), POL, 2001 KS Myszków (przyszedł w listopadzie 2001 z KS-u Myszków i odszedł w styczniu 2002 do Skalnika Gracze) 4-0
Adam Berbelicki (1980), POL, 1999 Małapanew Ozimek (odszedł w styczniu 2002 do Fortuny Gliwice) 11-1 1
Jacek Cieśla (1976), POL, 2000 Śląsk Wrocław 14-0
Andrzej Dziuba (1974), POL, 2002 RKS Radomsko (przyszedł w styczniu 2002 z RKS-u Radomsko) 12-3 4
Paweł Dzwończyk (1976), POL, 2002 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2002 z wolnego transferu) 9-0 1
Krystian Golec (1972), POL, 2001 Śląsk Łubniany 25-1 7 1
Tomasz Jagieniak (1976), POL, 1993 wychowanek 26-0 5
Mateusz Mika (1983), POL, 2001 rezerwy 3-0 2
Piotr Plewnia (1977), POL, 2000 Skalnik Tarnów Opolski 16-1 2
Marcin Rogowski (1981), POL, 2000 Polonia Nysa 10-1 2
Sławomir Sieńczewski (1980), POL, 1999 Varta Namysłów 4-0
Marek Tracz (1975), POL, 2001 KKS Kalisz 30-2 5
Napastnicy:
Zbigniew Czajkowski (1972), POL, 2000 rezerwy Widzewa Łódź (odszedł w październiku 2001 do Lecha Poznań) 14-1 2 1
Robert Jonczyk (1974), POL, 2001 KKS Kalisz (odszedł w styczniu 2002 do MKS-u Gogolin) 22-0 2
Marcin Lachowski (1981), POL, 1999 Varta Namysłów 31-2 3
Krzysztof Łaskarzewski (1981), POL, 2001 rezerwy 3-0
Radosław Maciejewski (1982), POL, 2001 drużyna młodzieżowa 1-0
Piotr Sobotta (1977), POL, 1998 Varta Namysłów 33-5 7 1
Sebastian Tomasiak (1979), POL, 2002 Włókniarz Kietrz (przyszedł w styczniu 2002 z Włókniarza Kietrz) 12-2 2
Tadeusz Tyc (1983), POL, 2001 drużyna młodzieżowa 7-1 1
Mariusz Ujek (1977), POL, 2002 Górnik Polkowice (przyszedł w styczniu 2002 z Górnika Polkowice) 13-2
Arkadiusz Żarczyński (1975), POL, 2001 Górnik Polkowice (odszedł w styczniu 2002 na wolny transfer) 16-3 2
Józef Żymańczyk (1965), POL, 2000 Ruch Radzionków 30-5 4 1
Trener: Marian Kurowski (1949), POL, 2001 wolny transfer (do 29.12.2001)
Krzysztof Job (1963), POL, 2002 wolny transfer (od 01.01.2002 do 18.03.2002)
Romuald Szukiełowicz (1949), POL, 2002 wolny transfer (od 19.03.2002) |
|
|
|
|