Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Arka Gdynia 2001/02 |
Arka Gdynia 2001/02:
Bramkarze:
Waldemar Stanik (1973), POL, 1998 Orkan Gdynia (odszedł w styczniu 2002 do Gryfa Wejherowo) 9-0
Andrzej Szyszko (1979), POL, 2002 Orlen Płock (przyszedł w styczniu 2002 z Orlenu Płock) 11-0
Jacek Wosicki (1978), POL, 2001 rezerwy Amiki Wronki 17-0
Arkadiusz Zagórski (1969), POL, 2000 Bałtyk Gdynia 1-0
Obrońcy:
Krzysztof Brede (1981), POL, 2001 Lech Poznań (odszedł w styczniu 2002 do Lecha Poznań) 8-0
Dariusz Fornalak (1965), POL, 2001 Pogoń Szczecin 26-0 4 1
Krzysztof Kołaczyk (1970), POL, 2001 Tłoki Gorzyce (przyszedł w październiku 2001 z Tłoków Gorzyce) 12-0
Łukasz Kowalski (1980), POL, 2000 Gedania Gdańsk (odszedł w styczniu 2002 do Kaszubii Kościerzyna) 19-4
Adam Merchut (1977), POL, 2000 Kaszubia Kościerzyna 18-1 3
Łukasz Nawotczyński (1982), POL, 2002 Wisła Kraków (przyszedł w styczniu 2002 z Wisły Kraków) 11-1 3
Adam Pawlicki (1983), POL, 2000 wychowanek 0-0
Albert Połubiński (1973), POL, 2001 Lechia Dzierżoniów (przyszedł w październiku 2001 z Lechii Dzierżoniów i odszedł w styczniu 2002 do Lechii Dzierżoniów) 4-0
Artur Serocki (1971), POL, 2000 Jeziorak Iława 22-0 6
Tomasz Szuflita (1970), POL, 2002 rezerwy Ruchu Chorzów (przyszedł w styczniu 2002 z rezerw Ruchu Chorzów) 4-0 1
Grzegorz Witt (1969), POL, 1998 Orzeł Choczewo 18-1 2
Grzegorz Wódkiewicz (1971), POL, 2002 RKS Radomsko (przyszedł w styczniu 2002 z RKS-u Radomsko) 14-1 3 1
Pomocnicy:
Andrzej Jasiński (1973), POL, 2001 Jagiellonia Białystok (przyszedł w październiku 2001 z Jagiellonii Białystok i odszedł w styczniu 2002 do Dresdner SC) 9-1 1
Maciej Kalkowski (1974), POL, 2001 GKS Bełchatów (odszedł w styczniu 2002 do Chojniczanki Chojnice) 16-1 4
Zbigniew Kobus (1978), POL, 2001 Ceramika Opoczno (odszedł w styczniu 2002 na wolny transfer) 14-3 3 1 1
Łukasz Kozłowski (1983), POL, 2000 wychowanek 3-0
Arkadiusz Kupcewicz (1981), POL, 2002 KP Sopot (przyszedł w styczniu 2002 z KP Sopot) 0-0
Daniel Laskowski (1980), POL, 2001 Orlęta Reda 24-1 1
Maciej Lewna (1974), POL, 2001 Lechia Gdańsk (odszedł w październiku 2001 do Lechii Gdańsk, a następnie do Stomilu Olsztyn) 10-0 2
Rafał Murawski (1981), POL, 2000 Gedania Gdańsk 33-3 1
Karol Piątek (1982), POL, 2001 Lechia Gdańsk (odszedł w październiku 2001 do Lechii Gdańsk, a następnie do ŁKS-u Łódź) 5-1
Mariusz Radoń (1974), POL, 1999 Stolem Gniewino 20-0 5
Michał Smarzyński (1974), POL, 2000 Bałtyk Gdynia 33-3 6
Ireneusz Stencel (1971), POL, 2000 Kaszubia Kościerzyna 22-0 4
Sławomir Twardygrosz (1967), POL, 2001 Lech Poznań (przyszedł w październiku 2001 z Lecha Poznań) 9-0 1
Dariusz Ulanowski (1971), POL, 1995 Pogoń Lębork 23-4 5
Tomasz Unton (1970), POL, 2001 EFC Stahl (odszedł w styczniu 2002 na wolny transfer) 4-0
Robert Wilk (1969), POL, 2002 Pelikan Łowicz (przyszedł w styczniu 2002 z Pelikana Łowicz) 13-0 2
Dariusz Zawadzki (1982), POL, 2001 Wisła Kraków (odszedł w październiku 2001 do ŁKS-u Łódź) 4-0
Napastnicy:
Piotr Bajera (1977), POL, 2002 Stomil Olsztyn (przyszedł w styczniu 2002 ze Stomilu Olsztyn) 13-3 3
Piotr Burlikowski (1970), POL, 2001 New Jersey Falcons (przyszedł w listopadzie 2001 z New Jersey Falcons) 10-1 1
Sławomir Godlewski (1982), POL, 2000 Wisła Tczew (odszedł w październiku 2001 do Kaszubii Kościerzyna) 2-0
Szymon Hartman (1978), POL, 1999 Huragan Morąg (odszedł w styczniu 2002 do Kaszubii Kościerzyna) 9-0 1
Sławomir Kułyk (1973), POL, 2001 Górnik Polkowice (przyszedł w październiku 2001 z Górnika Polkowice) 25-7
Krzysztof Rusinek (1981), POL, 2002 Lechia Gdańsk (przyszedł w styczniu 2002 z Lechii Gdańsk) 13-0
Marek Rybkiewicz (1977), POL, 1999 AZS Podlasie Biała Podlaska (odszedł w styczniu 2002 do Siarki Tarnobrzeg) 12-2 1
Trener: Mieczysław Gierszewski (1954), POL, 2001 wolny transfer (do 15.11.2001)
Wiesław Pisarski (1946), POL, 2001 wolny transfer (od 16.11.2001 do 30.11.2001)
Marek Kusto (1954), POL, 2001 wolny transfer (od 01.12.2001) |
|
|
|
|