Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Polar Wrocław 2001/02 |
Polar Wrocław 2001/02:
Bramkarze:
Tomasz Hryńczuk (1976), POL, 1998 Śląsk Wrocław 5-0
Jerzy Keller (1970), POL, 1998 Chrobry Głogów 16-0 1
Krzysztof Osiński (1981), POL, 1999 Wratislavia Wrocław 18-0
Obrońcy:
Marcin Hirsz (1980), POL, 1998 Lotnik Wrocław 18-0 3
Rafał Hubscher (1976), POL, 2002 Lech Poznań (przyszedł w styczniu 2002 z Lecha Poznań) 14-3 2
Andrzej Ignasiak (1976), POL, 1998 Pafawag Wrocław (odszedł w styczniu 2002 do Inkopaxu Wrocław) 21-0 1
Marcin Koselski (1983), POL, 2002 Lotnik Wrocław (przyszedł w styczniu 2002 z Lotnika Wrocław) 1-0
Krystian Lamberski (1979), POL, 1997 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2002 do Pogoni Oleśnica) 20-0 5 1 1
Rafał Lis (1974), POL, 1997 wolny transfer (odszedł w styczniu 2002 do Inkopaxu Wrocław) 20-2 3
Hubert Łukasik (1972), POL, 2002 Górnik Wałbrzych (przyszedł w styczniu 2002 z Górnika Wałbrzych) 0-0
Tomasz Nakielski (1976), POL, 2001 Pogoń Oleśnica 21-0 3
Jarosław Solarz (1973), POL, 2002 Łużyce Lubań (przyszedł w styczniu 2002 z Łużyc Lubań) 15-0 3
Waldemar Żelasko (1972), POL, 1999 Śląsk Wrocław 37-1 8
Pomocnicy:
Łukasz Augustyniak (1975), POL, 1999 Chrobry Głogów 35-5 9
Mariusz Chlabicz (1984), POL, 2001 Włókniarz Mirsk (przyszedł w listopadzie 2001 z Włókniarza Mirsk) 1-0
Łukasz Garguła (1981), POL, 1999 Piast Iłowa 32-4 1
Marek Grabowski (1964), POL, 2001 Śląsk Wrocław (przyszedł w sierpniu 2001 ze Śląska Wrocław) 23-4 5
Paweł Kokoszka (1980), POL, 2001 rezerwy 5-0
Maciej Kułas (1982), POL, 2001 drużyna młodzieżowa 6-0
Edwin Kuszyk (1984), POL, 2001 Lotnik Wrocław (przyszedł w listopadzie 2001 z Lotnika Wrocław) 2-0
Paweł Lis (1976), POL, 1997 Śląsk Wrocław 35-1 4
Adam Maciejewski (1971), POL, 2001 Pogoń Oleśnica (odszedł w listopadzie 2001 do Pogoni Oleśnica) 0-0
Marek Mazur (1972), POL, 1999 LKS Jankowy (odszedł w styczniu 2002 do Pogoni Oleśnica) 11-0 3 1
Wojciech Ogórek (1978), POL, 1995 wychowanek 24-0 5
Rafał Ozimina (1975), POL, 1999 Ruch Chorzów 34-1 5 1
Jacek Sorbian (1975), POL, 2002 MKS Oława (przyszedł w styczniu 2002 z MKS-u Oława) 15-2 1
Łukasz Uba (1980), POL, 2001 Miedź Legnica (odszedł w styczniu 2002 do Chrobry Głogów) 7-0
Napastnicy:
Arkadiusz Aleksander (1980), POL, 2001 Śląsk Wrocław (odszedł w listopadzie 2001 do Śląska Wrocław) 20-7 1
Radosław Bugaj (1978), POL, 2000 Górnika Polkowice (odszedł w styczniu 2002 do Lecha Zielona Góra) 8-0
Daniel Giza (1977), POL, 1998 Ślęza Wrocław 21-5 3
Marcin Narwojsz (1976), POL, 2001 Zagłębie Lubin 28-10 3 1 1
Tomasz Pawlak (1980), POL, 2002 Jarota Jarocin (przyszedł w styczniu 2002 z Jaroty Jarocin) 8-3
Trener: Ryszard Urbanek † (1947), POL, 2001 wolny transfer (do 14.10.2001)
Artur Nahajło (1969), POL, 2001 asystent trenera (od 15.10.2001 do 27.02.2002)
Ryszard Urbanek † (1947), POL, 2001 wolny transfer (od 28.02.2002)
Asystent trenera: Artur Nahajło (1969), POL, 2001 trener (do 15.10.2001 i od 27.02.2002)
W kilku meczach w roli trenera występował asystent trenera - Artur Nahajło. |
|
|
|
|