Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Hansa Rostock 2012/13 |
Hansa Rostock 2012/13:
Bramkarze:
1. Jorg Hahnel (1982), GER, 2006 Erzgebirge Aue 2-0
19. Kevin Muller (1991), GER, 2010 rezerwy 28-0 1
22. Johannes Brinkies (1993), GER, 2011 drużyna młodzieżowa 10-0
Obrońcy:
2. Patrick Wolf (1989), GER, 2012 Hessen Kassel 6-0 1
3. Matthias Holst (1982), GER, 2010 SC Paderborn 35-0 7
4. Tommy Grupe (1992), GER, 2013 Preussen Munster (przyszedł w styczniu 2013 z Preussen Munster) 12-0 3
5. Andreas Pfingstner (1993), AUT, 2012 rezerwy 0-0
11. Alexandre Mendy (1983), FRA, 2012 FC Chesterfield 35-1 3 1
13. Stephan Gusche (1990), GER, 2008 rezerwy 8-0
15. Ronny Marcos (1993), MOZ, 2012 drużyna młodzieżowa 16-0 2
23. Ben Zolinski (1992), GER, 2012 rezerwy 11-0 4
25. Sebastian Pelzer (1980), GER, 2010 RW Ahlen 20-0 5
26. Rick Geenen (1988), HOL, 2012 Fortuna Sittard 7-0
28. Maurice Trapp (1991), GER, 2013 Union Berlin (przyszedł w styczniu 2013 z Unionu Berlin) 14-0 1
Pomocnicy:
6. Ken Leemans (1983), BEL, 2012 VVV Venlo 30-3 12 1 1
7. Mohammed Lartey (1986), GHA, 2010 RW Ahlen 1-0
8. Denis Berger (1983), AUT, 2012 VfL Bochum 14-1 4
9. Philipp Klement (1992), GER, 2013 FC Nurnberg (przyszedł w styczniu 2013 z FC Nurnberg) 10-1
14. Tom Weilandt (1992), GER, 2010 drużyna młodzieżowa 34-7 3
17. Manfred Starke (1991), NAM, 2011 rezerwy 12-3 1
20. Julien Humbert (1984), FRA, 2012 RW Erfurt 29-0 10
21. Michael Blum (1988), GER, 2011 MSV Duisburg 35-1 2
24. Edisson Jordanov (1993), BUL, 2011 drużyna młodzieżowa 14-1 3
31. Emil Rilke (1983), CZE, 2012 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2012 z wolnego transferu) 6-0 2
32. Nico Zimmermann (1985), GER, 2013 VfR Aalen (przyszedł w styczniu 2013 z VfR Aalen) 10-0 2
33. Leonhard Haas (1982), GER, 2012 FC Ingolstadt (przyszedł w sierpniu 2012 z FC Ingolstadt) 21-0 6 1
Napastnicy:
9. Lucas Albrecht (1991), GER, 2010 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2013 do SV Babelsberg) 10-1 1
10. Johan Plat (1987), HOL, 2012 Stormvogels Telstar 33-10 5
16. Sargis Adamyan (1993), ARM, 2012 drużyna młodzieżowa 8-0 2
18. Nils Quaschner (1994), GER, 2012 drużyna młodzieżowa 13-1 1
27. Collin Quaner (1991), GER, 2013 FC Ingolstadt (przyszedł w styczniu 2013 z FC Ingolstadt) 7-0
29. Ondrej Smetana (1982), CZE, 2012 VV Sint Truiden 25-8 7
Trener: Wolfgang Wolf (1957), GER, 2011 wolny transfer (do 03.09.2012)
Marc Fascher (1968), GER, 2012 wolny transfer (od 05.09.2012)
Asystenci trenera: Steffen Baumgart (1972), GER, 2012 wolny transfer
Michael Hartmann (1974), GER, 2010 trener drużyny młodzieżowej (do 04.09.2012)
Trener bramkarzy: Alexander Ogrinc (1968), GER, 2011 Karlsruher SC
Dyrektor sportowy: Stefan Beinlich (1972), GER, 2010 wolny transfer |
|
|
|
|