Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SV Sandhausen 2012/13 |
SV Sandhausen 2012/13:
Bramkarze:
1. Michael Hiegl (1993), GER, 2012 drużyna młodzieżowa 0-0
19. Michael Langer (1985), AUT, 2012 FSV Frankfurt 8-0 1
28. Philipp Kuhn (1992), GER, 2011 RW Ahlen (A) 1-0
30. Daniel Ischdonat (1976), GER, 2010 FSV Frankfurt 26-0 3
Obrońcy:
2. Marcel Busch (1982), GER, 2011 RW Ahlen 4-0
4. Kristjan Glibo (1982), GER/CRO, 2010 SV Wehen 8-0 1
5. Daniel Schulz (1986), GER, 2010 Union Berlin 21-0 3
6. Soren Halfar (1987), GER, 2011 Wacker Burghausen 7-0
11. Julian Schauerte (1989), GER, 2009 Bayer Leverkusen (A) 30-1 2
15. Marco Pischorn (1986), GER, 2010 VfB Stuttgart 32-2 4 1
20. Fabio Morena (1980), GER, 2012 FC St. Pauli 15-0 2
21. Marcel Kandziora (1990), GER, 2011 Borussia Dortmund (A) 20-0 3 1
22. Ole Kittner (1987), GER, 2011 wolny transfer 5-0 1
26. Kim Falkenberg (1988), GER, 2012 Alemannia Aachen 18-0 4
27. Seyi Olajengbesi (1980), NGA, 2013 Alemannia Aachen (przyszedł w styczniu 2013 z Alemannii Aachen) 13-1 2
32. Timo Achenbach (1982), GER, 2012 Alemannia Aachen 31-1 6
Pomocnicy:
7. David Blacha (1990), POL, 2011 RW Ahlen 10-0
8. Nicky Adler (1985), GER, 2012 Wacker Burghausen 14-1
10. David Ulm (1984), FRA, 2010 Kickers Offenbach 21-2 2
13. Tim Danneberg (1986), GER, 2010 Eintracht Braunschweig 15-0 1
14. Jan Fiesser (1987), GER, 2011 SV Wehen 32-3 6
17. Alexander Riemann (1992), GER, 2012 VfB Stuttgart (A) 12-1
24. Simon Tuting (1986), GER, 2012 Chemnitzer FC 14-1 3
32. Nico Klotz (1986), GER, 2012 SC Paderborn 16-1
34. Daniel Beichler (1988), AUT, 2013 Hertha Berlin (przyszedł w styczniu 2013 z Herthy Berlin) 7-0 3
Napastnicy:
9. Frank Loning (1981), GER, 2010 SC Paderborn 28-11 2
12. Kingsley Onuegbu (1986), NGA, 2012 Greuther Furth (przyszedł w sierpniu 2012 z Greuther Furth i odszedł w styczniu 2013 do Greuther Furth) 13-1 1
18. Regis Dorn (1979), FRA, 2009 Hansa Rostock 3-1
23. Andrew Wooten (1989), USA, 2012 FC Kaiserslautern (przyszedł w sierpniu 2012 z FC Kaiserslautern) 28-7 3
31. Juho Makela (1983), FIN, 2013 HJK Helsinki (przyszedł w styczniu 2013 z HJK Helsinki) 13-3 1
33. Ju Tae-Yun (1990), KOR, 2013 FC Ingolstadt (przyszedł w styczniu 2013 z FC Ingolstadt) 11-0
Trener: Gerd Dais (1963), GER, 2011 wolny transfer (do 19.11.2012)
Hans-Jurgen Boysen (1957), GER, 2012 wolny transfer (od 20.11.2012)
Asystenci trenera: Gerhard Kleppinger (1958), GER, 2012 wolny transfer (od 22.11.2012)
Thorsten Damm (1975), GER, 2010 grający trener SG Dielheim
Trenerzy bramkarzy: Bernd Jayme (1975), GER, 2013 wolny transfer (od 04.01.2013) |
|
|
|
|