Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
VV Sint Truiden 2011/12 |
VV Sint Truiden 2011/12:
Bramkarze:
1. Mark Volders (1977), BEL, 2010 Excelsior Mouscron 0-0
25. Bram Castro (1982), BEL, 2011 PSV Eindhoven 7-0 1 1
26. Hendrik van Crombrugge (1993), BEL, 2011 rezerwy Standardu Liege 1-0
30. Davino Verhulst (1987), BEL, 2011 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2011 z wolnego transferu) 23-0 2
Obrońcy:
3. Vincent Euvrard (1982), BEL, 2008 SK Lommel 29-1 9
5. Pierre-Yves Ngawa (1992), BEL, 2011 rezerwy Standardu Liege (przyszedł w sierpniu 2011 z rezerw Standardu Liege) 15-1 2
4. Yannick Rymenants (1989), BEL, 2010 rezerwy PSV Eindhoven 7-1 1
6. Ludovic Buysens (1986), BEL, 2009 RAEC Mons 23-1 2
14. Dimitri Daeseleire (1990), BEL, 2011 Racing Genk 20-0 3 1
15. Kevin Taelemans (1987), BEL, 2011 Tempo Overijse 6-0
16. Rob Schoofs (1994), BEL, 2010 drużyna młodzieżowa 7-0
24. Giel Deferm (1990), BEL, 2006 drużyna młodzieżowa 17-0 3
37. Benji Commers (1992), BEL, 2009 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
2. Wim Mennes (1977), BEL, 2008 KVC Westerlo 28-0 8
7. Gregory Dufer (1981), BEL, 2011 Standard Liege 24-5 3
8. Alessandro Iandoli (1984), SUI/ITA, 2011 AS Eupen 29-1 1
9. Jordan Garcia-Calvete (1992), BEL/ESP, 2011 Anderlecht Bruksela (odszedł w styczniu 2012 do Anderlechtu Bruksela, a następnie do FC de Graafschap) 5-0
12. Thomas Chatelle (1981), BEL, 2012 Anderlecht Bruksela (przyszedł w styczniu 2012 z Anderlechtu Bruksela) 5-0
13. Sascha Kotysch (1988), GER, 2010 FC Kaiserslautern 23-1 7 1
17. Peter Delorge (1980), BEL, 1998 drużyna młodzieżowa 17-0 3
18. Nils Schouterden (1988), BEL, 2009 Oud-Heverlee Leuven 26-1 4
20. Nikolas Proesmans (1992), BEL, 2009 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2012 do Ujpestu Budapeszt) 0-0
21. Christophe Bertjens (1993), BEL, 2009 drużyna młodzieżowa 7-0
22. Gregory Christ (1982), FRA, 2011 Panthrakikos Komotini 19-2 3
27. Koen Daerden (1982), BEL, 2011 Standard Liege (przyszedł w sierpniu 2011 ze Standardu Liege) 19-1 6 2
Napastnicy:
9. Dolly Menga (1993), ANG, 2012 Standard Liege (przyszedł w styczniu 2012 ze Standardu Liege) 9-2 1
10. Bruno Andrade (1989), BRA, 2011 Helmond Sport 0-0
11. Carlo Evertz (1990), BEL, 2010 AS Eupen 0-0
12. Dylan Vanwelkenhuisen (1992), BEL, 2011 rezerwy (odszedł w styczniu 2012 do KFC Geel) 0-0
19. Ondrej Smetana (1982), CZE, 2011 Slovan Liberec (odszedł w styczniu 2012 do Slovana Bratysława) 7-0
23. Rubin Okotie (1987), AUT, 2011 FC Nurnberg (przyszedł w sierpniu 2011 z FC Nurnberg i odszedł w styczniu 2012 do FC Nurnberg, a następnie do Sturm Graz) 9-1 2
28. Reza Ghoochannejhad (1987), IRN, 2011 Cambuur Leeuwarden 22-11 3
29. Benoit Masset (1990), BEL, 2011 KSC Grimbergen (odszedł w styczniu 2012 do RSC Verviers) 0-0
99. Giuseppe Rossini (1986), BEL, 2012 SV Waregem (przyszedł w styczniu 2012 z SV Waregem) 6-2
Trener: Guido Brepoels (1961), BEL, 2008 SK Lommel (do 30.08.2011)
Frank van der Elst (1961), BEL, 2011 Lommel United (od 03.09.2011)
Asystent trenera: Vince Briganti (1949), BEL, 2004 wolny transfer
Trener bramkarzy: Jos Beckx (1965), BEL, 2009 trener drużyny młodzieżowej Racing Genk |
|
|
|
|