Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Albacete Balompie 2010/11 |
Albacete Balompie 2010/11:
Bramkarze:
1. Keylor Navas (1986), COS, 2010 Deportivo Saprissa 36-0 2
13. Miguel (1981), ESP, 2010 SD Huesca 7-0 3
30. Luis Arellano (1989), ESP, 2010 CD Tenerife B 0-0
Obrońcy:
2. Iban Zubiaurre (1983), ESP, 2010 Athletic Bilbao 10-0 1
3. Francisco Javier Tarantino (1984), ESP, 2008 Deportivo Alaves 28-1 6 1
4. Jose Julian de la Cuesta (1983), COL, 2010 CF Cadiz (odrejestrowany w kwietniu i ponownie zarejestrowany w maju) 30-1 8
5. Dani Fragoso (1982), ESP, 2010 CF Cadiz 23-0 3
12. Kike (1983), ESP, 2008 CF Benidorm 38-0 8 2 1
14. Miguel Nuńez (1987), ESP, 2009 rezerwy 24-0 12
18. Toni (1985), ESP, 2010 Real Betis B 21-1 6 2
19. Rafael Santacruz (1983), ESP, 2010 UB Conquense (odszedł w styczniu 2011 do CD Hospitalet) 0-0
25. Walid Cherfa (1986), ALG, 2010 wolny transfer (przyszedł w grudniu 2010 z wolnego transferu) 9-0 1
29. Ramón Blazquez (1989), ESP, 2010 rezerwy 9-0 2
33. Gonzalo (1988), ESP, 2010 CF Novelda 6-0 1
Pomocnicy:
4. Jorge Pina (1983), ESP, 2010 UD Levante (odrejestrowany w styczniu, ponownie zarejestrowany w kwietniu, a następnie znów odrejestrowany w maju; do stycznia nosił numer 22) 7-0 1
6. Pedro (1984), ESP, 2010 Sporting Gijón (odszedł w styczniu 2011 do rezerw) 6-0
6. Adria (1986), ESP, 2011 CD Alcoyano (przyszedł w styczniu 2011 z CD Alcoyano) 18-0 2
7. Alan Baró (1985), ESP, 2010 Osasuna Pampeluna 23-0 7 1
8. Verza (1986), ESP, 2008 CF Orihuela 33-6 12
11. Francisco David Sousa (1980), ESP, 2009 CF Getafe B 28-1 8
15. Carlos de Lerma (1984), ESP, 2010 AD Ceuta 26-0 5 1
16. Soumaila Konare - Sumy (1991), MAL, 2010 rezerwy 11-0 1
20. Diego Camacho (1976), ESP, 2010 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2010 z wolnego transferu) 12-0 4 1
21. Antonio López (1980), ESP, 2009 Gimnastic Tarragona 31-0 5
22. Guille (1987), ESP, 2011 Sporting Gijón B (przyszedł w styczniu 2011 ze Sportingu Gijón B) 3-0 1
23. Franck Songo'o (1987), CMR, 2011 Real Saragossa (przyszedł w styczniu 2011 z Realu Saragossa) 6-0
24. Javier Balboa (1985), GEQ, 2011 Benfica Lizbona (przyszedł w styczniu 2011 z Benfiki Lizbona) 7-0
28. Roberto (1989), ESP, 2010 rezerwy 3-0
34. Guti (1988), ESP, 2010 CD Marchamalo 2-0
35. Pedro Perico (1990), ESP, 2010 rezerwy 3-0
Napastnicy:
9. Fran Amado (1984), ESP, 2010 AD Ceuta (odszedł w styczniu 2011 do CF Pontevedra) 1-0
9. Antonio Sanchez Calle (1978), ESP, 2011 Real Valladolid (przyszedł w styczniu 2011 z Realu Valladolid) 13-4 2 1
10. Tato (1983), ESP, 2010 CF Cartagena 37-13 3
17. Alfredo Ortuńo (1991), ESP, 2010 rezerwy 24-0 1
19. Vladimir Gluscević (1979), MON, 2011 FK Mogren (przyszedł w styczniu 2011 z FK Mogren) 5-0 2
20. Tresor Kandol (1981), DRC, 2010 Leeds United (odszedł w listopadzie 2010 na wolny transfer) 3-0
23. Nelson Cuevas (1980), PAR, 2010 Olimpia Asunción (odszedł w styczniu 2011 do CF Puebla) 11-1
24. Asen (1978), ESP, 2010 CF Córdoba (odszedł w styczniu 2011 do Recreativo Huelva) 18-5 3
25. Miguel Angel Guerrero (1990), ESP, 2009 rezerwy (odszedł w grudniu 2010 do rezerw) 0-0
27. Alberto Abengózar (1989), ESP, 2010 Gimnastico Alcazar 4-1
32. Cristian (1988), ESP, 2010 rezerwy 8-1 1
Trener: Antonio Calderón (1967), ESP, 2010 SD Huesca (do 13.02.2011)
David Vidal (1950), ESP, 2011 wolny transfer (od 14.02.2011 do 23.03.2011)
Mario Simón (1970), ESP, 2011 rezerwy (od 24.03.2011) |
|
|
|
|