Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Kilmarnock 2010/11 |
FC Kilmarnock 2010/11:
Bramkarze:
1. Alan Combe (1974), SCO, 2004 Bradford City (odszedł w styczniu 2011 na wolny transfer) 0-0
13. Cameron Bell (1986), SCO, 2009 Queen of the South 31-0 1
21. Kyle Letheren (1987), WAL, 2010 wolny transfer 0-0
53. Anssi Jaakkola (1987), FIN, 2011 Slavia Praga (przyszedł w styczniu 2011 ze Slavii Praga) 8-0
Obrońcy:
2. Tim Clancy (1984), IRL, 2007 Fisher Athletic 21-0 5
3. Garry Hay (1977), SCO, 1998 rezerwy 22-0 1 1
4. James Fowler (1980), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 26-1 7
5. Frazer Wright (1979), SCO, 2005 FC Stanraer 27-1 4 1
6. Mohamadou Sissoko (1988), FRA, 2010 rezerwy Udinese Calcio 27-0 5 1
8. Jamie Hamill (1986), SCO, 2004 drużyna młodzieżowa 32-8 11 1
12. Steven Old (1986), NZL, 2009 rezerwy (odszedł w październiku 2010 do FC Cowdenbeath i przyszedł w listopadzie 2010 z FC Cowdenbeath) 0-0
15. Billy Berntsson (1984), SWE, 2011 GIF Sundsvall (przyszedł w styczniu 2011 z GIF Sundsvall) 4-0
16. Ben Gordon (1991), ENG, 2010 rezerwy Chelsea Londyn (odszedł w styczniu 2011 do rezerw Chelsea Londyn, a następnie do Scunthorpe United) 18-1 1
19. Ryan O'Leary (1987), SCO, 2011 wolny transfer (przyszedł w marcu 2011 z wolnego transferu) 3-0
26. Alex Pursehouse (1992), SCO, 2010 drużyna młodzieżowa Tranmere Rovers 1-0
34. Gary Fisher (1992), SCO, 2010 rezerwy 3-0 1
Pomocnicy:
7. Craig Bryson (1986), SCO, 2007 FC Clyde 33-2 1
10. Mehdi Taouil (1983), MOR, 2007 wolny transfer 24-0
14. David Silva (1986), POR, 2010 CSKA Sofia 29-4
17. Graeme Owens (1988), ENG, 2009 FC Middlesbrough (odszedł w styczniu 2011 na wolny transfer, a następnie do Airdrie United) 0-0
20. Alexei Eremenko (1983), FIN, 2010 Metalist Kharkiv (przyszedł w sierpniu 2010 z Metalista Kharkiv) 31-4 5 2
22. Liam Kelly (1990), SCO, 2009 wolny transfer 32-7 4
24. Scott Evans (1989), WAL, 2011 FC Llanelli (przyszedł w styczniu 2011 z FC Llanelli) 0-0
27. Benjamin Laurant (1987), FRA, 2011 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2011 z wolnego transferu) 0-0
29. Manuel Pascali (1981), ITA, 2008 rezerwy AC Parma 35-2 15
Napastnicy:
9. Rui Miguel (1984), POR, 2010 CSKA Sofia (przyszedł we wrześniu 2010 z CSKA Sofii) 21-2
11. Danny Invincible (1979), AUS, 2003 Swindon Town (odszedł w styczniu 2011 na wolny transfer, a następnie do FC Saint Johnstone) 7-0
17. Kieran Agard (1989), ENG, 2011 FC Everton (przyszedł w lutym 2011 z FC Everton) 8-1
18. Conor Sammon (1986), IRL, 2008 Derry City (odszedł w styczniu 2011 do Wiganu Athletic) 23-15 2
19. Harry Forrester (1991), ENG, 2010 rezerwy Aston Villa (odszedł w styczniu 2011 do rezerw Aston Villa) 7-0
23. James Dayton (1988), ENG, 2010 wolny transfer 10-2 1
25. Daniel McKay (1991), SCO, 2010 rezerwy 0-0
28. William Gros (1992), MAD, 2010 drużyna młodzieżowa 11-1
38. Rory McKenzie (1993), SCO, 2010 drużyna młodzieżowa 1-0
50. Matthew Kennedy (1994), NIR, 2010 drużyna młodzieżowa 0-0
87. Willy Aubameyang (1987), GAB, 2011 AC Milan (przyszedł w styczniu 2011 z AC Milan) 6-1 2
Trener: Mixu Paatelainen (1967), FIN, 2010 wolny transfer (do 31.03.2011)
Kenny Shiels (1956), NIR, 2011 asystent trenera (od 01.04.2011)
Asystent trenera: Kenny Shiels (1956), NIR, 2010 koordynator drużyny młodzieżowej Tranmere Rovers (do 31.03.2011) |
|
|
|
|