Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Heart of Midlothian 2010/11 |
Heart of Midlothian 2010/11:
Bramkarze:
1. Janos Balogh (1982), HUN, 2009 Debreceni VSC 0-0
25. Marian Kello (1982), SVK, 2008 FBK Kowno 31-0
30. Jamie MacDonald (1986), SCO, 2008 Queen of the South 7-0
Obrońcy:
2. Dawid Kucharski (1984), POL, 2009 Lech Poznań 0-0
3. Lee Wallace (1987), SCO, 2004 wychowanek 9-0 3
5. Darren Barr (1985), SCO, 2010 FC Falkirk 13-0 3
6. Ruben Palazuelos - Ruben (1983), ESP, 2007 Aris Saloniki 33-0 5 2
15. Andy Webster (1982), SCO, 2011 Glasgow Rangers (przyszedł w styczniu 2011 z Glasgow Rangers) 9-0
17. Ryan McGowan (1989), AUS, 2010 Ayr United (odszedł w lutym 2011 do Partick Thistle i przyszedł w marcu 2011 z Partick Thistle) 8-0 2
20. Jason Thomson (1987), SCO, 2007 FC Livingston 6-0 3
21. Ismael Bouzid (1983), ALG, 2009 SK Ankaragucu 32-0 6
24. Craig Thomson (1991), SCO, 2009 drużyna młodzieżowa 27-1 5
34. Jonathan Stewart (1990), SCO, 2008 drużyna młodzieżowa (odszedł w grudniu 2010 do FC Dundee i przyszedł w marcu 2011 z FC Dundee) 1-0
Pomocnicy:
4. Eggert Jonsson (1988), ISL, 2007 rezerwy 29-0 8 1
7. Suso Santana (1985), ESP, 2009 CD Tenerife 19-0 5
8. Ian Black (1985), SCO, 2009 CT Inverness 32-1 12
11. Andrew Driver (1987), ENG, 2003 drużyna młodzieżowa 14-0 1
13. David Obua (1984), UGA, 2008 Kaizer Chiefs 13-0 1 1
16. Ryan Stevenson (1984), SCO, 2010 Ayr United 31-6 3
19. Rudolf Skacel (1979), CZE, 2010 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2010 z wolnego transferu) 29-13 5
26. Marius Zaliukas † (1983), LTU, 2007 FBK Kowno 28-1 5 1
29. Paul Mulrooney (1990), SCO, 2009 drużyna młodzieżowa 0-0
31. Adrian Mrowiec (1983), POL, 2010 Arka Gdynia 30-0 5
44. Denis Prichinenko (1992), UKR, 2010 rezerwy 0-0
51. Jason Holt (1993), SCO, 2010 drużyna młodzieżowa 1-0
Napastnicy:
9. Kevin Kyle (1981), SCO, 2010 FC Kilmarnock 19-7 4
10. Stephen Elliott (1984), IRL, 2010 Preston North End 19-4
12. David Templeton (1989), SCO, 2008 Raith Rovers 33-7 4
14. Calum Elliot (1987), SCO, 2009 FC Livingston 19-4
15. David Witteveen (1985), AUS, 2010 Greenock Morton (odszedł w sierpniu 2010 do FC Dundee) 0-0
18. Arvydas Novikovas (1990), LTU, 2008 FK Wilno (odszedł w styczniu 2011 do FC Saint Johnstone) 6-1
23. Gary Glen (1990), SCO, 2006 wychowanek 11-1
27. Scott Robinson (1992), SCO, 2007 wychowanek 4-0
48. Evaldas Razulis (1986), LTU, 2011 FBK Kowno (przyszedł w styczniu 2011 z FBK Kowno) 0-0
Trener: Jim Jefferies (1950), SCO, 2010 wolny transfer
Asystenci trenera: Gary Locke (1975), SCO, 2010 wolny transfer
Billy Brown (1950), SCO, 2010 wolny transfer |
|
|
|
|