Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Grasshoppers Zurich 2010/11 |
Grasshoppers Zurich 2010/11:
Bramkarze:
1. Swen Konig (1985), SUI, 2010 FC Luzern 15-0
27. Ivan Benito (1976), SUI, 2010 FC Aarau (odszedł w styczniu 2011 do Young Boys Berno) 11-0
27. Roman Burki (1990), SUI, 2011 Young Boys Berno (przyszedł w styczniu 2011 z Young Boys Berno) 11-0 1
33. Raphael Spiegel (1992), SUI, 2009 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Kay Voser (1987), SUI, 2005 drużyna młodzieżowa 13-0 2
3. Paulo Menezes (1982), SUI/BRA, 2009 FC Aarau 32-2 6
4. Guillermo Vallori (1982), ESP, 2007 wolny transfer 35-0 3
5. Josip Colina (1980), CRO, 2007 Concordia Basel 25-0 3
6. Boris Smiljanić (1976), SUI, 2007 FC Basel 19-4 3
17. Enzo Ruiz (1988), URU, 2009 Peńarol Montevideo 6-0
22. Gianluca Hossmann (1991), SUI, 2010 rezerwy 1-0
24. Dusan Cvetinović (1988), SRB, 2010 FC Wohlen 7-0
32. Gianluca D'Angelo (1991), SUI, 2009 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2011 do FC Schaffhausen) 0-0
34. Charyl Chappuis (1992), SUI, 2010 rezerwy 1-0
35. Veroljub Salatić (1985), SUI, 2003 rezerwy 31-1 6
Pomocnicy:
8. Amir Abrashi (1990), ALB, 2010 FC Winterthur 27-1 4 1
9. Steven Lang (1987), SUI, 2010 FC Aarau 22-0 4
10. Davide Calla (1984), SUI, 2008 FC St. Gallen 10-2 1
14. Izet Hajrović (1991), BOS/SUI, 2009 drużyna młodzieżowa 21-5 3
15. Ricardo Cabanas (1979), SUI, 2007 FC Koln 4-0 1
16. Ermir Lenjani (1989), ALB, 2010 FC Winterthur (odszedł w styczniu 2011 do FC Winterthur) 6-0
16. Andres Vasquez (1987), SWE, 2011 rezerwy FC Zurich (przyszedł w styczniu 2011 z rezerw FC Zurich) 1-0
19. Vullnet Basha (1990), ALB, 2009 Lausanne Sport (odszedł w sierpniu 2010 do Lausanne Sport i przyszedł w styczniu 2011 z Lausanne Sport) 6-0 3
20. Daniel Pavlović (1988), BOS, 2010 FC Schaffhausen 27-2 2 1
21. Milan Gajić (1981), SRB, 2011 FC Zurich (przyszedł w styczniu 2011 z FC Zurich) 7-0
25. Endogan Adili (1994), SUI, 2009 drużyna młodzieżowa 15-1 1
28. Nzuzi Toko (1990), DRC, 2008 drużyna młodzieżowa 29-2 7
30. Remo Freuler (1992), SUI, 2010 rezerwy FC Winterthur 5-1
Napastnicy:
7. Innocent Emeghara (1989), SUI, 2010 FC Winterthur 33-9 9
11. Vincenzo Rennella (1988), ITA, 2009 rezerwy FC Genoa 20-8 3
13. Alessandro Riedle (1991), GER, 2010 VfB Stuttgart (A) (przyszedł w sierpniu 2010 z VfB Stuttgart (A)) 8-0 1
19. Mirco Graf (1988), SUI, 2010 rezerwy FC St. Gallen (odszedł w styczniu 2011 do rezerw) 7-0 1
21. Silas (1987), BRA, 2010 CD Trofense (odszedł w styczniu 2011 do CF Nautico) 3-0 1
31. Steven Zuber (1990), SUI, 2008 drużyna młodzieżowa 34-5 3
34. Mario Frick (1974), LIE, 2011 FC St. Gallen (przyszedł w styczniu 2011 z FC St. Gallen) 8-1
Trener: Ciriaco Sforza (1970), SUI, 2009 wolny transfer
Trener bramkarzy: Patrick Foletti (1974), SUI, 2008 FC Luzern |
|
|
|
|